Скопје Центар
                   
1370 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се бараат работници со дозволи за камиони и градежни машини

Се бараат возачи на камиони односно градежни работници за градежни ма...


3.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Денес 13:00Промовирано

Se vrabotuva Bravar zavaruvac (Бравар, Заварувач)

Фирмата Ангел Комерц има потреба од бравари/заварувачи и аргон завару...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

03 авг 10:44Промовирано

Profesionalen vozac / sofer so C+E kat. so EU/BG

Barame profesionalni vozaci na kamioni so Bugarski dokumenti * Relac...


85 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Денес 13:00Промовирано

Svedska transportna firma ima potreba od vozaci

Transportna firma so sedishte vo Bugarija ima potreba od vozaci So ...


85 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Денес 14:32Profesionalen vozac / sofer so C+E kat. so EU/BG

Barame profesionalni vozaci na kamioni so Bugarski dokumenti * Relac...


85 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Денес 13:00Se bara personal za kozmeticki salon vo Skopje

Se bara personal za kozmeticki salon vo Skopje za pola i celo rabotno...


5 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Денес 13:00Се бараат работници со дозволи за камиони и градежни машини

Се бараат возачи на камиони односно градежни работници за градежни ма...


3.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Денес 13:00Молерај,Гипс,Фасади.

Ви следува период во кој сакате да го освежите вашиот дом и да му дад...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Денес 12:24ЛЕВЕЛ 7 - ВРАБОТУВАЊЕ

ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности поради креирање на тим за исполнува...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Денес 11:59RABOTA VO STRANSTVO SO MK I EU PASOS !

Итно има потреба од работници за работа во Европа со Македонски и Евр...


2.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Денес 11:38RABOTA VO STRANSTVO SO MK I EU PASOS ! ! ! !

Итно има потреба од работници за работа во Европа со Македонски и Евр...


2.200 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Денес 11:38Се вработува шанкер

ОК Кафе има потреба од шанкер . Предност имаат кандидатите со искуств...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Денес 09:40PRIDRUZNICKA

se baraat dve devojki atraktivni poveke info na veljanovskifilip@yaho...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
300 €
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Вчера 23:01BARAME RABOTNICKA ZA VO KUJNA

Barame rabotnicka za vo kujna, nudime povolni uslovi za rabota. Ko...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Вчера 22:12  НОВ ОГЛАС

Rabota od doma

Svoj biznis vo svoe vreme, za extra 300-500 evra vo prv mesec. 💎V...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Вчера 19:38Se bara rabotnik za mesara

Se nudi rabota vo mesarnica zainteresiranite da imat poznavanje za pa...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Вчера 15:48Kerkohet Puntor Per Mishtore .Se bara Rabotnik za Mesara

Kerkohet Puntor per Mishtore te interesuarit duhet te ken njohuri.per...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Вчера 15:47RABOTA VO GERMANIJA

📢📢Дали сте спремни за одлични понуди во Германија 🇩🇪🇩🇪 🔥🔥🔥�...


15.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Вчера 14:45BARAM PRODAVACKA ZA VO MARKET

Се бара женско лице за рабoта во две смени во маркет во Капиштец (кај...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Вчера 12:50Rabota vo Crna Gora

Potrebni se gradezni rabotnic Armiraci Tesari za rabota vo Crn...


333 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Вчера 10:26VRABOTUVANJE VO AGENCIJA ZA OBEZBEDUVANJE

AGENCIJA ZA OBEZBEDUVANJE IMOTI I LICA ,,MBI,, VRABOTUVA 10 ( 5 ZENSK...


11.111.111 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Вчера 09:31Бараме возач за достава

Фирма бара шофер со Б категорија за дистрибуција исклучиво во Скопје,...


350 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Вчера 09:25Majstor za proizvodstvo na sobni vrati

Nudam vrabotuvanje za majstor za proizvodstvo na medijapanski sobni v...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

15 авг 17:56КАФЕ БАР ИМА ПОТРЕБА ОД ПЕРСОНАЛ

Кафе бар има потреба од келнер/ки и шанкер/ки. Информации на телефон ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

15 авг 17:16Барам Работа Дистрибутер Достава Baram Rabota Distributer

Барам работа како дистрибутер,доставувач,курир,достава на пратки,дост...


24.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Барам работа

15 авг 13:43шанкер

Ресторан во центарот на градот има потреба од шанкерка.Телефон за кон...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

15 авг 13:27келнер

Ресторан во центарот на градот има потреба од келнери.Телефон за конт...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

15 авг 13:27Реномиран ресторан во Скопје има потреба од персонал

Реномиран ресторан во Скопје има потреба следниот персонал: -Помошни...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

15 авг 12:41Vrabotuvame stolar

Firma ima potreba od stolar. Tel.za kontakt 071 332 594


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

15 авг 12:25Baram qistaqka

Hotel fama Bitpazar


22.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

15 авг 10:33Amerika

Se bara zena na vozrast od 35 do 50 g. za odenje vo Amerika Informac...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

15 авг 10:12Taksi Firma Izdava Licencirani Vozila Isto Taka Bara Soferi

Izdavam Licencirani Vozila Pod Renta Ceni Alfa Romeo 1.9 Jtd 2001 6...


21.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

15 авг 09:57Пекар

Француска пекарница и слаткара Пастел,поради проширување на обемот на...


2.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

15 авг 09:39Rabota so MK pasos vo Slovacka

Pocituvani, Imame slobodni pozicii vo nekolku firmi za vo Slovacka, ...


1.200 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

15 авг 09:29Picerija Balila ima potreba od sadomijacka

Picerija Balila ima potreba od sadomijacka, zena za rabota vo kujna s...


20.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

14 авг 23:10Picerija Balila ima potreba od sadomijacka

Picerija Balila ima potreba od sadomijacka-zena za rabota vo kujna so...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

14 авг 23:08Soferi vozaci vozac sofer

Se baraat Soferi vozaci za 12t i Vlekaci,znaci do 40t.So Makedonski ...


2.200 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

14 авг 22:41Potreben Vozac so E kat so Bg dok

Potreben e vozac so E kategorija Potrebno Bg dokumenti Swedska -No...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

14 авг 14:42Vozac C+ E kategorija

Imame potreba od.vozac C+E kategorija, se vozi Danska Benelux, full u...


90 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

14 авг 14:11Потребна е продавачка за галантерија за мобилни телефони

Имаме потреба од продавачка за галантерија и сервис за мобилни телефо...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Барам работа

14 авг 13:00Potrebna rabotnicka

Potrebna rabotnicka za rabota vo odgleduvacnica kucinja vo Italija


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

13 авг 19:25Looking for a content creator

YouTube’s favorite quiz channels are looking for a content creator (r...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

12 авг 23:38Vip Agencija, bara Devojki za Rabota!!!

Vip, Agencija, bara Devojki zaRabota.. Zainteresiranite, kandidatk...


1.000.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

12 авг 13:54Страна 1 од 35

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам