Скопје Центар
                           
10656 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се ПРОДАВА Премиум стан КТК — Капиштец пред ВОДНО

Ќе пробам да бидам најдетален … Подоле имате видео со целосна Презент...


122.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 08:54Промовирано

Se prodava nov 77m2:; 3-soben vo Centar

Stanot e so funkcionalen raspored od hodnik se vleguva vo site sobi i...


1.600 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 09:16Промовирано

SE IZDAVA STAN VO STROG CENTAR

SE IZDAVA RENOVIRAN STAN OD 65 M2 VO STROG CENTAR. STANOT E PRAZEN. S...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

04 фев 09:20Промовирано

СЕ ПРОДАВА стан во зградата на Hotel StoneBridge

СЕ ПРОДАВА солиден стан во зградата на Hotel StoneBridge, 70м2, две с...


118.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 17:20TROSOBEN STAN ZA UDOBNO DOMUVANJE,KAPISTEC

ШИФРА 6165 Импулс недвижности ви нуди за изнајмување стан со две спа...


400 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 16:51МОДЕРЕН ТРОСОБЕН СТАН ВО ДЕБАР МААЛО

* ШИФРА 4533 Импулс агенција за недвижности издава модерен трособен ...


500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 16:50ЦЕЛОСНО ОПРЕМЕН СТАН СО ПОЛН ПОГЛЕД КОН ВОДНО

* ШИФРА 5961 Импулс недвижности издава целосно опремен двособен ста...


600 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 16:49ТРОСОБЕН СТАН КАЈ КАТОЛИЧКА ЦРКВА

Се продава трособен стан, со 2 тераси и подрумска просторија од 16ква...


1.450 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 16:39Продажба на стан 123м2 во Капиштец

ИД 21719 Изложуваме на продажба стан со три спални во зграда на иск...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 15:58Sprat od kukja Crnice 103+16m2

Se prodava sprat od kukja Vo Crnice na ubava i mirna lokacija, komple...


120.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 15:02ИЗВОНРЕДЕН ТРОСОБЕН СТАН ВО КАПИШТЕЦ

* ШИФРА 6257 Импулс недвижности ви нуди за издавање извонредентрособ...


350 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 14:58Се издава луксузен стан на Водно Luxury apartment for rent

Se izdava luksuzen stan na Vodno, vo kompleksot Panorama Residence. ...


600 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 14:54Se prodava stan nad Bilna Apteka vo Centar

Се продава стан погоден и за канцеларии и за живеење од 74 м². Нема а...


1.450 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 14:49Garsonjera-ul.Makedonija za dneven prestoj-luksuzno namesten

Apartman(garsonjera 20m2) - za kratok presoj na ulica Makedonija-koml...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 14:43NAMESTEN TROSOBEN STAN VO CENTAR POZADI UNIVERZALNA

ШИФРА -1089 „ДЕЛТА“ НЕДВИЖНОСТИ изнајмува трособе наместен стан во...


18.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 14:32SE IZDAVA NOV NEVSELUVAN TROSOBEN STAN VO DZEVAHIR KULA А

ШИФРА- 1096 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности, изнајмува НОВ наместе...


400 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 14:32NOV TROSOBEN STAN, VODNO,PANORAMA NASTEL

ШИФРА- 598 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности, изнајмува модерен трос...


600 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 14:32Se izdava dvosoben stan vo Centar kaj bilna apteka

ШИФРА- 635 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности, изнајмува убаво намест...


260 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
280 €
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 14:31CETVOROSOBEN STAN VO CENTAR, VODNO SO OTVOREN POGLED

ШИФРА- 136 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности, изнајмува четворособен...


650 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 14:31SE IZDAVA NOV TROSOBEN STAN VO CENTAR VO BLIZINA NA KLINIKA

ШИФРА- 1047 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности, изнајмува нов убаво н...


550 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
600 €
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 14:30NEVSELUVAN LUKSUZEN STAN VO CENTAR, VODNO

ШИФРА- 686 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности изнајмува нов, луксузе...


1.100 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 14:30SE IZDAVA TROSOBEN STAN VO CENTAR, KAPISHTEC

ШИФРА -879 „ДЕЛТА“ НЕДВИЖНОСТИ изнајмува трособен наместен стан во...


400 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 14:30Nova garsonjera vo Centar Zeleznicka

ШИФРА- 688 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности изнајмува нова гарсоние...


270 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
290 €
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 14:30TROSOBEN STAN CENTAR, UL.MAKEDONIJA

ШИФРА- 1105 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности изнајмува луксузно опр...


800 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 14:30SE IZDAVA NOV TROSOBEN STAN SO PARKING VO CENTAR-PESTALOCI

ШИФРА -1031 „ДЕЛТА“ НЕДВИЖНОСТИ изнајмува трособен наместен стан в...


550 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 14:30SE IZDAVA UBAVO NAMESTEN TROSOBEN STAN VO CENTAR,50DIVIZIJA

ШИФРА- 1111 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности изнамува модерно уреде...


500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 14:30SE IZDAVA UBAVO NAMESTEN TROSOBEN STAN VO CENTAR, DEBAR MAAL

ШИФРА- 1112 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности изнамува модерно уреде...


500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 14:29NAMESTEN DVOSOBEN STAN VO KOZLE, EKONOMIJA

ШИФРА- 1115 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности, изнајмува наместен дв...


280 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 14:29SE IZDAVA GARSONIERA VO CENTAR, KATOLICHKA

ШИФРА- 1066 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности, изнајмува наместена Г...


200 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 14:29SE PRODAVA NOVA GARSONJERA VO KISELA VODA!

SE PRODAVA NOVA VSELIVA POLUNAMESTENA GARSONJERA 32 KVADRATA-OSTANUVA...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 14:02Prodavam stan 54m2 celosno renoviran so garaza vo centar

Prodavam stan 54m2 celosno renoviran so se namestaj komplet. Karsi t...


82.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 13:54  НОВ ОГЛАС

СЕ ИЗДАВА ДВОСОБЕН СТАН НА ВОДНО - ВО PANORAMA RESIDENCE

Се издава двособен стан на Водно, во Panorama Residence со вкупна пов...


400 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 13:50  НОВ ОГЛАС

СЕ ИЗДАВА ДВОСОБЕН СТАН ВО ЦЕНТАР - КАЈ БУГАРСКА АМБАСАДА

ШИФРА: 1511R ЦЕНА: 350€+ тековни трошоци КОНТАКТ: 075 988 602 Се...


350 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 13:38  НОВ ОГЛАС

PRODAVAME STAN NA VODNO OD 138M2

Prodavame stan na Vodno od 138m2 +terasa od 39m2 koja ne e na imoten ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 13:21  НОВ ОГЛАС

Се издава стан во Центар пред Народна банка

Се издава стан во Центар пред Народна банка Станот е слободен од 1...


450 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 13:05IZDAVAM - PRODAVAM STAN 128m2 KLINICKI CENTAR VODNJANSKA

IZDAVAM - PRODAVAM STAN VO CENTAR NA VODNJANSKA 128m2. STANOT E NA 3 ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 13:04Ekstra trosoben 80m2 Centar pozadi Ramstore MVR

Sifra> 22501 Se izdava kompletno opremen trosoben stan od 80m2 vo ...


450 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
500 €
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 13:03Apаrtman-ul.Makedonija za kratok prastoj- luksuzno namesten

Apаrtman na ulica Makedonija -za kratok prerstoj, kompletno nov, luk...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 13:00Апартман за краток престој

Издавам Апартман за ктаток престој во центар на одлицна локација цело...


30 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 13:00Se prodava stan na Vodno vo nova zgrada so 72 kv. dvor

Se prodava stan vo naselba Vodno, vo blizina na "Baba Cana". Stanot e...


145.000 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
150.000 €
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 13:00Stan 50 Divizija, Centar, Skopje

Се продава одличен стан во Центар на ул. 50та Дивизија (кај МВР и кли...


80.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 13:00Се издава стан од 36м2 на Ул.Македонија

Се издава полунаместен стан на кат 2 од 36м2 на одлична локација на У...


300 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 13:00Се издава целосно опремен стан од 60м2 во центар на Скопје

Се издава нов стан од 60м2 во Скопје кај Универзална сала. Станот е ц...


500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 13:00Страна 1 од 267

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам