Скопје Центар
                           
11023 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

IZDAVAM STAN VO CENTAR - BUNAKOVEC

stanotena vtori kat vo individualna kuca kompletno namesten { masina ...


650 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

07 мар 13:00Промовирано

Kratok Prestoj

Izdavanje garsonjera za kratok prestoj vo Centar kaj simpo 900 den...


900 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

20 мар 18:51Промовирано

Се издава нов луксузно опремен стан

Се издава комплетно нов,целосно опремен, досега невселуван стан во це...


350 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

20 мар 09:44Промовирано

Se iznajmuva NOV 3soben stan - Centar

Stan vo Centar, kaj Vero Dzambo, 63m2 so 2 spalni, Kompletno names...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 22:44Stanovi vo gradba-Novoselski na glavna ulica

Prodazhba na stanovi vo gradba, Novoselski - Gjorce, - razlicni kvad...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 22:43Se izdava stan

Stanot se naoga karsi T.C Zebra na 200m od Vodnanska i 500 m od CTROG...


350 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
400 €
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 20:32SE PRODAVA STAN POZADI UNIVERZALNA 53 m2+2m2 + GARAZA 28 m2.

POZADI UNIVERZALNA SALA SE PRODAVA STAN OD 53 m2 . BALKON OD 2m2. G...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 20:14DUPLEKS STAN POZADI UNIVERZALNA 141 m2 i GARAZA 28 m2.

POZADI UNIVERZALNA SALA SE PRODAVAAT DUPLEKS STANOVI OD 141 m2 . TR...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 20:13Se izdava stan vo Centar, Debar Maalo / Центар, Дебар Маало.

Се издава стан, на прв кат од куќа во Центар, Дебар Маало. Станот е ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 19:54STAN NA DAN VO STROG CENTAR-20 EV

se izdava za kratok prestoj namestena garsonjera vo centar na Skopje(...


20 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 18:49Izdavam dvosoben namesten stan pozadi univerzalna sala

Komplet namesten, dnevna, spalna, kujna, kupatilo i terasa. Jugozapad...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 €
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 17:35Барам Гарсоњера

Барам гарсоњера кај градски ѕид, рамстор, или околината за подолг пер...


200 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 17:24  НОВ ОГЛАС

Se izdava stan

Seizdava stan na ul.Ilindenska na 50metra od VLADA,podoben za zivenje...


350 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 17:23NEVSELUVAN TROSOBEN STAN VO CENTAR, JUZEN BULEVAR

ШИФРА -1336 „ДЕЛТА“ НЕДВИЖНОСТИ изнајмува трособен наместен стан в...


600 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 17:03NOV TROSOBEN STAN VO CENTAR NA JUZEN BULEVAR

ШИФРА -1270 „ДЕЛТА“ НЕДВИЖНОСТИ изнајмува трособен наместен стан в...


600 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 17:03Se prodava stan nad Bilna Apteka vo Centar

Се продава стан погоден и за канцеларии и за живеење од 74 м². Нема а...


1.450 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 16:45SE IZDAVA TROSOBEN STAN CENTAR, SOBOREN HRAM

ШИФРА- 1133 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности изнајмува трособен стан ...


850 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 16:45SE IZDAVA NOV TROSOBEN STAN VO CENTAR, UNIVERZALNA-ANGELKOVS

шифра- 1122 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности изнајмува НОВ трособен...


550 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 16:44SE IZDAVA PREKRASEN TROSOBEN STAN VO KAPISTEC , ZEBRA

ШИФРА- 1274 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности изнајмува наместен тро...


450 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 16:43Cetvorosoben stan na Vodno

Agencija Casa iznajmuva kompletno opremen stan na Vodno 100m2, 3 spal...


550 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 16:08  НОВ ОГЛАС

Se izdava dvosoben stan vo Centar kaj bilna apteka

ШИФРА- 635 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности, изнајмува убаво намест...


260 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 16:06Nov trosoben vo Kapistec sproti Zebra

Agencija Casa iznajmuva nov trosoben stan vo Kapistec 75m2 (sproti Ze...


350 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 16:03  НОВ ОГЛАС

Центар спроти клиника 60м2 трособен нов стан

15117..Партенон Недвижности продава стан во Центар-Водно спроти клини...


1.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 15:23  НОВ ОГЛАС

Се издава поткровје во Капиштец.

Издавам стан во Капиштец, станот се наоѓа во поткровје со кошини. Ста...


250 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 15:13  НОВ ОГЛАС

SE PRODAVA 3-SOBEN STAN NA RUZVELTOVA KAJ SETEC

ШИФРА-1359 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности продава 3-собен стан на...


150.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 14:55  НОВ ОГЛАС

Dva stana vo Kapistec spoivi so nadvoresna vrata

Se izdavaat dva stana vo Kapistec pogodni za ziveenje i kancelarii (d...


55.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 14:46Се изнајмува трособен празен стан во Карпош 1

Се изнајмува трособен празен стан во Карпош 1, во близина на кафичот ...


400 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 14:42  НОВ ОГЛАС

Izdavam stan na Vodno

Stanot ima poseben vlez i dvorno mesto, besplatno TV i Wi-Fi. Na 2km ...


200 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 14:37Се изнајмува стан со двор кај МВР

Агенција Home Art изнајмува прекрасен стан од 65м2 со двор од 250м2 в...


400 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 14:28Се изнајмува стан со две спални во Дебар Маало

Агенција Home Art изнајмува стан од 70м2 во Центар-Дебар мало во близ...


400 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 14:27PRODAVAME STANOVI VO GRADBA NA VODNO

Prodavame stanovi vo gradba na Vodno. Vsellivi juni 2023 sifra 781...


1.600 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 14:23IZNAJMUVAME STAN-APARTMAN KAJ ARKADIJA

Iznajmuvame prekrasen stan -apartman kaj bivsa Arkadija od 66m2 na 5t...


470 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 14:22Se prodava stan 40m2 na Vodno- Panorama Rezidence

s 841 Se prodava stan 40m2, so 1 spalna soba. Na 6 kat od 8. Green...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 14:19Se izdava dvosoben stan vo Centar

Se izdava dvosoben stan vo Centar -renoviran -mali reziski troso...


280 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 14:17IZDAVAM - PRODAVAM STAN 128m2 KLINICKI CENTAR VODNJANSKA

IZDAVAM - PRODAVAM STAN VO CENTAR NA VODNJANSKA 128m2. STANOT E NA 3 ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 14:16Најдобра понуда на комплетно опремен, луксузен стан на Водно

• Luksuzen stan, kompletno opremen, Vodno • (100 metri od Soravia vo...


146.000 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
148.000 €
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 14:06Garsonjera vo Debar Maalo 26m2

Се продава гарсоњера во Дебар Маало кај Агенција за млади и спорт 26м...


45.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 13:55  НОВ ОГЛАС

СТАН ВО ЦЕНТАР

Се изнајмува стан во центар на Скопје со површина од 90 м2.Станот е н...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 13:51СТАН ВО ЦЕНТАР

Станот се наоѓа на 2 спрат,со површина од 70м2,поради идеалната локац...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 13:49Стан за краток престој и ноќевање

Се изнајмува стан за краток престој и ноќевање во близина на Клинички...


1.200 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
1.500 МКД
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 13:49Се издава стан во Центар спроти Ramstore MALL

Се издава наместен стан во Центар спроти Ramstore Mall во кулите од Г...


500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 13:24  НОВ ОГЛАС

Се издава невселуван луксузно опремен стан.

Се издава комплетно нов,целосно опремен, досега невселуван стан во це...


350 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 13:20  НОВ ОГЛАС

Се издава стан во комплекс Панорама Резиденце Водно

Се издава двособен стан од 55 квадрати на 5-ти кат во комплекс Резиде...


500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 13:16  НОВ ОГЛАС
Страна 1 од 276

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам