Скопје Центар
                   
2640 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

SERVIS NA KLIMI/HEMISKO CISTENJE/DOPOLNUVANJE SO FREON

Комплетен Сервис за вашите клима уреди : - Поправка на сите видови...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Греење и климатизација / Останато

22 мај 10:06Промовирано

Средување / Чистење Дворови / Подруми / Кровови

●Средување на напуштен двор✅️ ●Кроење, оформување и косење на истио...


6.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Останато

Денес 13:00Промовирано

TRIMER STRAUS AUSTRIA 3990DEN

Trimer Straus Austria 3990den NOVi 4.2 kv jacina 8000rpm 2t benzi...


3.990 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Домашни Алати и машини, Прибор / Алати

06 мај 22:29Промовирано

PRODAVAM NOVA KOZNA FOTELJA CRVENA KOZA

🆕 PRODAVAM NOVA KOZNA FOTELJA CRVENA KOZA ⬇️ 🔴 CENA 100€ ☎️📱 TEL...


100 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Фотељи

Денес 19:51LAZY BAGS LARGE NOV!!!

Se prodava Lazy Bags Large Nov ne upotrebuvan kupen od Poyesterday(Pr...


3.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Детска соба / Останато

Денес 19:42STOLICI

Prodavam (6 STOLICI) kupeni od Jugoeksport.Stolicite se mnogu kvalite...


7.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Маси/столици

Денес 19:40TENDI ZA DVOR ( TENDI, CERADA, PERGOLA, POKRIVKA, PLATNO)

Se prodavaat tendi od Germanskite brendovi TOPLUS KESSER, SUNSHADE ...


3.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Чадори за сонцео

Денес 19:13Kujna prva liga

Се продава одлично сочувана 5 метарска кујна, од медијапан ( сите еле...


1.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Кујна / Комплетна кујна

Денес 19:04  НОВ ОГЛАС

BAZENI

INTEX BAZENI PREMIUM QUALITY . . . INTEX PRAVOAGOLNIK DIMENZIJA:...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Базени Пливање

Денес 18:56GARDEN CADORI

CADORI ZA SONCE PREMIUM QUALITY . . . AKCIJA !!! GARDEN CADORI ...


5.800 МКД
или предлог цена
- 15 % Попуст
6.800 МКД
Скопје Центар / Скопје

Градина / Чадори за сонцео

Денес 18:50Kotel na nafta WIESSMANN 27kw

informacii na 076475115 Kotel na nafta so gorilnik za parno do...


450 €
или предлог цена
Денес 17:55KOMARNICI ROLETNI VENECIJANER VARIOLAJT ROLO ZEBRA

ПРОИЗВОДСТВО, ИЗРАБОТКА И МОНТАЖА НА ПВЦ И АЛУМИНИУМ РОЛЕТНИ, ВЕНЕЦИЈ...


1 €
или предлог цена
Денес 17:44ZEBRA ROLO VENECIJANER ROLETNI VARIOLAJT KOMARNICI

ПРОИЗВОДСТВО И МОНТАЖА НА: - ПВЦ И АЛУМИНИУМ НАДВОРЕШНИ РОЛЕТНИ - З...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Домашен текстил и Завеси / Завеси

Денес 17:44PVC PROZORI ROLETNI VARIOLAJT VENECIJANER KOMARNIK

ПРОИЗВОДСТВО И МОНТАЖА НА: - ПВЦ ПРОЗОРИ И ВРАТИ / PVC PROZORI I VRA...


1 €
или предлог цена
Денес 17:44Prodavam fiokar so ogledalo sirok 90sm

Prodavam fiokar so ogledalo so tri fioki sirok 90sm.Bukvalno kako nov...


7.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Комоди

Денес 17:02Krevet 90/200

Krevet 90/200 so fioka za skladiranje koja moze da se koristi I kako ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Детска соба / Кревети

Денес 17:01Kujna nova

Se prodava nova kujna so dolzina od 200cm. sostavena od 6 elementi. i...


19.300 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Кујна / Комплетна кујна

Денес 16:36Se prodava garnitura of Simpo

Se prodava Metropoliten garnitura - dvosed trosed i fotelja vo shtof ...


23.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

Денес 16:19Lusteri novi rasprodazba

Dukjanot e zatvoren i se prodavaat na pola cena.Ima mnogu i sto ne se...


800 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Светло и осветлување / Лустери

Денес 15:58  НОВ ОГЛАС

TENDI ZA KAFIC ( PERGOLA, POKRIVKA, PLATNO, NASTRESNICA

Se prodavaat tendi od Germanskite brendovi Woltu & Philipo & Paris ...


5.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Чадори за сонцео

Денес 15:58Kineski bravi kvaki cilindar ( komplet set )

Prodavam kineski bravi kvaki komplet set


1.599 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Врати, Прозори и додатоци / Останато

Денес 15:09Продавам термопан балконски прозори и врати

Продавам собни внатрешни врати и термопан балконски врати и прозори. ...


1.000 МКД
или предлог цена
Денес 14:33Продавам душеци

Продавам душеци малку користени и одлично сочувани од салон "Леснина"...


3.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Душеци

Денес 14:32Кревет со душек 200x180

Се продава поволен кревет со душек со димензии 200x180. Креветот и д...


12.000 МКД
или предлог цена
- 33 % Попуст
18.000 МКД
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Кревети

Денес 13:58Prodazba na retro fotelji (fotelja, фотељи, фотеља)

Informacii na 078290259


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Фотељи

Денес 13:55Средување / Чистење Дворови / Подруми / Кровови

●Средување на напуштен двор✅️ ●Кроење, оформување и косење на истио...


6.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Останато

Денес 13:00ROLO VENECIJANER ROLETNI KOMARNICI VARIOLAJT ZEBRA

ПРОИЗВОДСТВО И МОНТАЖА НА: ЗЕБРА, МИНИ ЗЕБРА, РОЛО, МИНИ РОЛО ЗАВЕСИ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Домашен текстил и Завеси / Завеси

Денес 12:56ROLO ROLETNI KOMARNICI VARIOLAJT ZEBRA VENECIJANER

ПРОИЗВОДСТВО И МОНТАЖА НА: - ПВЦ И АЛУМИНИУМ НАДВОРЕШНИ РОЛЕТНИ - Р...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Домашен текстил и Завеси / Завеси

Денес 12:56VARIOLAJT ZEBRA ROLETNI KOMARNICI VENECIJANER ROLO

VENECIJANER ROLETNI - 16mm i 25mm , izrabotuvame venecijaneri so prek...


12 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Домашен текстил и Завеси / Вариолајт

Денес 12:56INTEX OPREMA

INTEX BAZENI PREMIUM QUALITY . . . INTEX PRAVOAGOLNIK DIMENZIJA...


По Договор
или предлог цена
Денес 12:54Razno

Se prodava razna roba, cena povolna.


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

Денес 12:40Kirbi Avalir 2

Kirbi Avalir 2 2021 so site dodatoci, perfektna (kako nova) 10 GODINI...


1.900 €
или предлог цена
Денес 12:39Tendi za dvor, Pokrivka na bazen, Zastita od sonce, Ceradi

Se prodavaat tendi od Germanskite brendovi Phillipo & Paris, TOPLUS ...


3.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Градина Опрема

Денес 12:33TENDI ZA DVOR ( TENDI, CERADA, PERGOLA, POKRIVKA, PLATNO)

Se prodavaat tendi od Germanskite brendovi WOLTU PHILIPO & PARIS ...


3.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Чадори за сонцео

Денес 12:33Ureduvanje na dvorovi

Hortikultirno ureduvanje na dvorovi,izrabotka na trevnici,fontani,alp...


2.323 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Хортикултура - растенија

Денес 12:27Ureduvanje na dvorovi -Hortikultura

Hortikulturno ureduvanje na dvorovi


123 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Хортикултура - растенија

Денес 12:27Se izdavat!!!

Se izdavat masi i stolici!!! Japim tavolina me qira!!! Tel: 07824...


По Договор
или предлог цена
Денес 11:42Dahua - Imou WiFI FullHD i UltraHD kameri

* Нови модели 2022 безжични - WIFI FULL HD ---DAHUA Imou --- IP/WIFI ...


3.000 МКД
или предлог цена
Денес 11:41Dahua - Imou 360° ROTIRACKI WiFI FullHD i UltraHD KAMERI

* Нови модели 2022 безжични - WIFI FULL HD ---DAHUA Imou --- IP/WIFI ...


5.500 МКД
или предлог цена
Денес 11:41ISCEE 360° PTZ ROTIRACKA WIFI AI SMART KAMERA 4MP 2K UHD

ICSEE Pro Security Auto Tracking AI Smart 360° CAMERA *НОВИ КАМЕРИ...


2.000 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
2.200 МКД
Денес 11:41V380Pro 360° ROTIRACKI KAMERI 5MP FULL HD

V380 Pro Security Auto Tracking AI Smart 360° CAMERA *Нов модел 22/2...


2.000 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
2.100 МКД
Денес 11:414 x360° ROTIRACKI WIFI AI SMART KAMERI SET SO DVR - 5MP 2K

НОВ МОДЕЛ DVR КОМПЛЕТ СЕТ СО 4 РОТИРАЧКИ КАМЕРИ H265 5MP WIDE LENS ...


13.000 МКД
или предлог цена
Денес 11:41Kosilka kosilica kosacka od samohodna CH

Prodavam 2 kosilki doneseni od CH servisirani smeneto ulje i naostren...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Градинарски алат и машини

Денес 11:24Страна 1 од 67

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам