Гевгелија
                   
337 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Opel Combo 1.4i

Opel Combo 1.4i - 2013g. - 70kW, - 90.000km. - 675кг. носивост. ...


5.700 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

27 јун 08:40Промовирано

Fiat Scudo 1.6HDI

Fiat Scudo 1.6HDI - 2009g. - 66kW, - 289.000km. - 1125кг. носивос...


5.200 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

27 јун 08:47Промовирано

Se prodava Peugeot 407

Vo odlicna sostojba registrirana do 09-05-2023 so nekoi karoseriski z...


2.400 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 20:14Hyundai Accent 1.4 2006 Cena po dogovor

Prodavam Hyundai Accent 1.4 so 85hp, prv sopstvenik so pominati 21000...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 17:57Opel Insignia 2.0 cdti 2009 god.

Колата е на реални 223.000 км. Редовно сервисирана и одржувана. Перфе...


5.650 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 15:39  НОВ ОГЛАС

AUDI A3 SPORBACK 2.0 TDI COMMON RAIL MOTOR EURO 5 2010GOD

AUDI A3 SPORBACK 2.0 TDI 143 KS. COMMON RAIL MOTOR EURO 5 2010 GOD....


7.800 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 13:34JEEP COMPASS 2.0TDI 103KW 2008G SERVISNA

JEEP COMPASS 2.0TDI 103KW 2008G SERVISNA ISTORIJA DO POSLEDEN KIL.VOZ...


6.700 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 09:00MERCEDES VITO 111CDI 2.2CDI 12.10.2008

MERCEDES VITO 111CDI 85KW. VOZILOTO E VO BESPREKORNA SOSTOJBA VOZILOT...


6.200 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 09:00SEAT ALHAMBRA 1.9TDI 4X4 116KS 6BR SERVISNA

PRODAVAM SEAT ALXAMBRA 2009G 1.9TDI 116KS NAJDOBRIOT MOTOR 6BR VOZILO...


6.300 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 09:00FORD ESCAPE 3.0 BENZIN PLIN FABRICKI

Voziloto e vo odlicna sostojba Maksimalno socuvano karoseriski Moto...


5.300 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 08:28Se prodava Mazda CX-7 2.3 bi-turbo 2008 ZAMENA

Se prodava Mazda CX-7 2.3 bi-turbo,269 konja, proizvedena 2008 godina...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

28 јун 09:32VW Caddy 2.0SDI

VW Caddy 2.0SDI Возилото е во перфектна состојба. Цената е без вк...


4.700 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

28 јун 07:41Peugeot 407 2.7 twinturbo 2008g

Povekje inf na br 078 658 425


1 МКД
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

27 јун 21:11Fiat Seicento 0.9cc pali vozi reg do 03.23

Fiat Seicento 1999g 0.9cc 32kw Motor i menuvac tip top Karoseri...


850 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

27 јун 17:44Opel Combo Benzin/Metan fabricki

Vo perfektna sostojba, ima pominato 61.500KM original kilometraza, ne...


4.500 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

27 јун 14:33Opel corsa

Opel corsa 2006,1.2 twinport рег.до 01 10 2022 сервис на водна пумпа...


2.400 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

27 јун 13:08Fiat Scudo 1.6HDI

Fiat Scudo 1.6HDI - 2009g. - 66kW, - 289.000km. - 1125кг. носивос...


5.200 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

27 јун 08:47Opel Combo 1.4i

Opel Combo 1.4i - 2013g. - 70kW, - 90.000km. - 675кг. носивост. ...


5.700 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

27 јун 08:40Mercedes E220

Maksimalno zacuvena Novi gumi Dva kluca Moze I zamena


4.500 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

25 јун 12:59Mercedes e 280 cdi v6 3.0 registriran do 17.02.23

Solidno socuvan vredi da se vidi


5.800 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

25 јун 08:59Chevrolet captiva 4x4 dizel 2007

Chevrolet captiva 2.0 dizel 4x4, top sostojba na bg tabli


4.100 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

24 јун 11:58MERCEDES W202

Mercedesot e staklo samo za merakli W202 C220 CDI za povejke info na...


3.300 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

24 јун 10:50Opel Corsa C 1.2 2001g. na delovi

Se prodava Opel Corsa na delovi


123 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

24 јун 10:50VW TOURAN 2.0 TDI!!

VW TUARAN 2.0 TDI!! Proizvedeno:2006 godina!! Full oprema/Klimatron...


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

24 јун 09:35Audi A6 2.8 fsi BENZIN

Extra sostojba 2 para bandazi zimni letni Servisiran Poveke Info...


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

24 јун 00:06SE PRODAVA OPEL CORSA 1.3 CDTI 90KS...EKSTRA...

opel corsa 1.3 cdti 66kw...90ks registrirano do 07 2022 klima is...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

23 јун 18:10RENO KANGU 1.9D

prodavam reno kangu 1.9d 2000g registracija istecena i se prodava...


1.600 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

23 јун 14:16se prodava BMW 318 vo ekstra sostojba

se prodava BMW 318tds mnogu socuvno moze da se vidi vo sekoe vreme


2.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

23 јун 14:15Audi A6 registirirena cela godina

Full oprema Registrirena cela godina


1.600 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

23 јун 08:48Mazda 626 2.0 DITD 99god

Mazda 626 2.0 66kw vo ispravna sostojba malku udrena Kolata e so mk...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

22 јун 21:30Alfa Romeo 159 1.8benzin 2007g

Alfa Romeo 159 1.8 benzin Z18XER-motor -kolata se prodava na delovi...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

22 јун 21:30NISSAN X TRAEL 2.2 DCI

Voziloto e vo potpolna ispravnost,stegnat nema tropanje,dobro podvozj...


4.300 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

22 јун 19:45Mercedes E200 98 god

Mercedes E200 vo dobra sostojba, klima el. na prozori , centralno , a...


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

22 јун 08:29Mercedes E220 97 god full oprema

Mercedes E220 97 god so full oprema INFO NA TEL. 078 229 255


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

22 јун 08:29Opel Combo 1.6CDTI

Одлично зачувано возило, носивост 845кг, зимски гуми, 4 врати. Ценат...


5.500 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

21 јун 14:03Audi A3(hatchback) 2.0TDI

Најдобриот автомобил со најдобра цена! Време е за луксузен семеен авт...


5.990 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

21 јун 14:02Fiat Panda Van 4x4

Fiat Panda Van 4x4 *2011g *86.000km *Возилото има бензиски мотор со в...


3.900 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

21 јун 14:01Opel Meriva 1.7CDTI

⚡⚡⚡Opel Meriva 1.7CDTI ⚡⚡⚡ Моќна, самоуверена, економична! ⚡ 2004g ...


3.700 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

21 јун 14:00Audi A6 quattro ZAMENA ZA MOTOR

Top sostojba Novi gumi zimni letni so 2 para bandazi Reg servisira...


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

21 јун 09:26Se Prodava Audi Q7 3.0 S-Line Quattro

Kolata e vo odlicna sostojba so najfull oprema S-Line na jastuci so ...


15.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

20 јун 14:09RENAULT RENO MEGANE 1.6

Se prodava Reno Megan 2005 god. 1.6 benzin vo odlicna sostojba,naprav...


2.550 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

19 јун 23:37CORSA C

Vo odlicna sostojba


1.700 €
или предлог цена
- 90 % Попуст
17.000 €
Гевгелија

Автомобили

19 јун 19:04Страна 1 од 9

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам