Кисела Вода
                   
49 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Magacini od 100m2 do 3000m2

1. Pintija, ponov objekt na glavna ulica so direkten pristap do maga...


2 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Магацини

Вчера 11:31IZDAVAM HALA/MAGACIN OD 200m2

Izdavam hala,magacin od 200m2 vo naselba Kisela Voda. Kontakt:070 27...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Магацини

18 мар 15:08ИЗДАВАМ ХАЛИ/МАГАЦИНИ ВО КИСЕЛА ВОДА

Издавам хали/магацини во Кисела Вода. Квадратури од 100 м2,140 m2,60...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Магацини

18 мар 15:08Izdavam hali

Izdavam hali za magacin-proizvodstvo vo Kisela Voda. Kvadraturi od 1...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Магацини

18 мар 15:04SE IZDAVA OBJEKT

Se izdava objekt vo Pintija. Za poveke informacii kontaktirajte m...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Магацини

16 мар 09:34SE PRODAVA/IZDAVA

Se prodava/izdava magacin. Lokacija Pintija Cena po dogovor. ...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Магацини

26 фев 11:27Magacin 200m2

Se izdava objekt od 200m2.objektot ima struja i voda.momentalno se ko...


78.245.796 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Магацини

06 фев 21:05Se izdava magacin / garaza

Se izdava podzemna garaza / magacin vo Kisela Voda vo blizina na stud...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Магацини

17 јан 13:59Hali i magacini vo industriska zona

ASTORIA NEDVIŻNOSTI IZDAVAME - hali i magacini , PLACEVI VO INDUSTRIS...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Магацини

12 јан 13:53Magacin od 90m2 vo nas Kisela voda

Se prodava magacin od 90m2 vo Nas Kisela Voda na ulica Gjorgi Dimitr...


900 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Магацини

08 јан 16:42ЈАВНИ СКЛАДИШТА ЗА ПРОДАЖБА НА ОДЛИЧНА ЛОКАЦИЈА

ID8343W Се продава плац 2500м2 со јавни складишта со вкупна површи...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Магацини

23 дек 08:57SE PRODAVA MAGACINSKI PROSTOR VO KISELA VODA, STAKLARA

ШИФРА 633 Се продава деловен објект, магацин, фабрика во округо...


625.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Магацини

27 окт 13:28Магацинско-Деловен објект

Се издава објект на бул.Борис Трајковски 314а, индустриска зона Пинти...


1.200 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Магацини

12 авг 12:46Магацинско-Деловен објект

Се издава објект на бул.Борис Трајковски 314а,индустриска зона Пинтиј...


1.200 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Магацини

12 авг 12:39Magacinski prostor 500m2, K.Voda

se izdava,magacinski prostor na prizemje vo kisela voda povrsina 200m...


550 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Магацини

29 јун 14:04Magacin Stakkara vo sklop na Automakedonija

Se izdava magacin Staklara vo sklop na Automakedonija 280 m2 plus dve...


600 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Магацини

09 јун 21:03Magacin 90m2

Se izdava magacin 90m2 na prvomajska Poveke info na telefon


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Магацини

16 апр 17:35УРБАН ЛИВИНГ продава магацински простор

Се продава подрумски простор 80м2, со инсталации и санитарен чвор на...


48.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Магацини

15 апр 12:36Магацински простор

Се издава магацински простор од 400-500м2. Објектот се наоѓа во пинт...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Магацини

13 апр 12:18Se izdava kvaliteten Magacinski prostor vo ex-Hemteks

Se izdava kvaliteten Magacinski prostor vo ex-Hemteks Fabrika, segash...


140 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Магацини

12 апр 12:29Magacinski prostor

Se iznajmuva magacinski prostor od 120m2 vo k voda naselba pripor. Ko...


130 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Магацини

08 окт 20:31Magacin-hala 450m2 vo Pintija

1.vo ponov deloven objekt na glavna ulivca ,hala 270m2 + kancelarii n...


2 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Магацини

07 окт 13:09Magacinski prostor od 90m2 vo Kisela Voda

Prodavam magacinski prostor od 90m2 vo naselba kisela voda.Mob za kon...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Магацини

03 сеп 10:19MAGACIN SO PRISTAP NA SLEPER-bul:srbija

SE IZDAVA OBJEKT ZA MAGACIN NA GLAVEN BULEVAR-PRVA LINIJA,SO PRISTAP ...


300 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Магацини

22 авг 14:33Се издава магацин

Се издава дел од магацин 600Мкв со канцелариски простор. Магацинот е ...


1.500 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Магацини

21 авг 13:21Се изнајмува магацин од 260м2

Се изнајмува магацин од 260м2 од 770EUR, наменет за деловен, продажен...


770 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Магацини

08 апр 19:20Се издава магацин во Кисела Вода

Се издава магацин од 700 м2 на ул. Георги Димитров 1 во Т.Ц. Кисела В...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Магацини

07 апр 18:31Се издава магацин во Кисела Вода

Се издава магацин од 700 м2 на ул. Георги Димитров 1 во Т.Ц. Кисела В...


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Магацини

07 апр 18:29Се издава магацин во Кисела Вода

Се издава магацин во Кисела Вода на 2 спрата по 500м2 вкупно 1000м2 ...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Магацини

07 апр 17:28Izdavame magacin 1518m2 na prizemje

Izdavame Magacin 1518m2 vo Pintija .Magacinot e na prizemje, so ideal...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Магацини

07 апр 15:09УРБАН ЛИВИНГ продава магацин во Кисела Вода

Се продава голем нов реновиран магацин од 260 м2. Се наоѓа на Мирка...


3 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Магацини

16 мар 15:32Deloven objekt za izlozben - prodazen salon Pintija

nudime za iznajmuvanje nov deloven objekt na glavna ulica vo pintija...


4 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Магацини

01 фев 12:03Se izdava Magacin 180 m2 vo Pintija. Ima viljuskar

Izdavam magacin 180 m2 vo Pintija na glavniot pat. Magacinot e vo odl...


400 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Магацини

16 дек 14:34Se izdava Magacin 180 m2 vo Pintija na glavniot pat

Se izdava Magacin vo Pintija na glavnata ulica. Magacinot e 180 m2 vo...


400 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Магацини

30 ное 11:52Se izdava/prodava deloven prostor vo krugot na Staklara

Se izdava/prodava deloven и magacinski prostor vo krugot na Staklara ...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Магацини

18 ное 10:32Se izdava Magacin 180 m2 vo Pintija. Ima viljuskar

Se izdava Magacin vo Pintija na glavnata ulica. Magacinot e 180 m2 vo...


400 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Магацини

26 окт 10:40Se izdava Magacin vo Pintija na glavniot pat

Se izdava Magacin vo Pintija na glavnata ulica. Magacinot e 180 m2 vo...


400 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Магацини

26 окт 10:40Se izdava Magacin 180 m2 vo Pintija na glavniot pat

Se izdava Magacin vo Pintija na glavnata ulica. Magacinot e 180 m2 vo...


400 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Магацини

18 окт 08:37Se izdava pogon, magacin i upravna zgrada

Fenix nedviznosti izdava vo krugot na poranesna staklara pogon pogode...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Магацини

15 окт 17:36Magacini vo Dracevo 700 m2 so dvor 8000m2

Magacin od 700m2 so 8000m2 pod asfalt vo Dracevo. Cena po dogovor


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Магацини

12 окт 12:00Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам