Карпош
                           
7885 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

House for rent - Zdanec

Куќата се наоѓа во Жданец на Ул. Теодосиј Синаитски бр. 26Б. Истата е...


1.600 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

19 дек 20:55Промовирано

Se prodava stan vo Vlae so podrum, garaza i dvor

Se prodava kompletno renoviran stan vo Vlae na prv kat vo zgrada od 2...


85.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

24 јан 09:14Промовирано

Kupuvam kukja vo Kozle, Crnice, Taftalidze do 200 000 eur

Kupuvam kukja vo Kozle, Crnice, Taftalidze 1/2 do 200 000 eur Deta...


200.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

30 јан 11:10Промовирано

Izdavam garaza vo karpos 2 kaj dramski teatar

Super lokacija, odlicni uslovi!!? Ve ocekuvame!!!!!


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 МКД
Карпош / Скопје

Гаражи

Денес 06:40Se izdava dukjan vo Leptokarija

Se izdava dukjan vo T.C Leptokarija 40m2+20m2 galerija. Opremen e so...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дуќани

Денес 06:28STAN VO GRADBA VO TAFTALIDZE 2

Se prodava stan vo gradba vo Taftalidze 2 vseliv vo maj 2023 godina o...


135.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 23:14STAN VO KARPOS 3

Se prodava stan vo dobra sostojba vo Karpos 3 nasproti Tineks od 65 m...


81.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 23:14STAN VO TAFTALIDZE

Se prodava nov vednas vseliv stan vo Taftalidze od 143 m2 na 3/3 spra...


171.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 23:14PREUBAV STAN VO LEPTOKARIJA

Se prodava stan vo gradba vo Leptokarija na 11/11 sprat vo objekt so ...


204.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 23:14NOV NEVSELUVAN STAN VO TAFTALIDZE

Se prodava nov nevseluvan stan vo Taftalidze od 200 m2 od koj 155 m2 ...


270.000 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
299.000 €
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 23:14STAN VO GRADBA VO TAFTALIDZE

Se prodava stan vo gradba vo Taftalidze nasproti Replek od 62 m2 na p...


1.400 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 23:13STAN VO TAFTZLIDZE

Se prodava stan vo odlicna sostojba vo Taftalidze vo neposredna blizi...


190.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 23:13STAN VO TAFTALIDZE

Se prodava poluopremen stan vo Taftalidze vo neposredna blizina na Si...


98.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 23:12STAN VO KARPOS 4 SO 2 SPALNI SOBI

Se prodava stan vo Karpos 4 vo neposredna blizina na Specijal vo obje...


102.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 23:12STAN VO KARPOS 1

Se prodava celosno renoviran stan od 104 m2 - dupleks na 2 nivoa vo K...


140.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 23:12STAN VO VLAE

Se prodava stan vo Vlae vo gradba na visoko prizemje od 75 m2 so 2 sp...


1.250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 23:12POLUNAMESTEN STAN VO VLAE

Se prodava stan vo odlicna sostojba vo Vlae od 60 m2 od koj 52 m2 sta...


80.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 23:12Plac vo Zlokukani 540m2

Плац во Злокуќани 540 м2 со имотен лист, градежно земјиште. 65eur m2....


65 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 22:53DUPLEKS VO KARPOS 1

Se izdava celosno opremen stan vo Karpos 1 od 104 m2 na 2 nivoa. Stan...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 22:16STAN NA PRASKA

Se izdava celosno opremen vednas vseliv stan vo Taftalidze so 1 spaln...


500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 22:15Se izdava stan od 36m2 vo Vlae/Gjorce

Се издава гарсоњера од 36м2 на улица Партизанска после кружниот тек, ...


160 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 21:57KUKA BARDOVCI NA RIDOT

Вкупна површина: Плац 488,25 м2 Куќа 409 м2, приземје. Кат и поткро...


350.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 21:13Продажба на стан 95м2 во карпош 4

ИД 22589 Продаваме стан 95м2 во Карпош 4. Станот е сместен во една...


122.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 21:11Продажба на стан 81м2 во Тафталиџе 2

ИД 22573 Конфорен стан од 2009 година, на 2 кат во мала зграда на 3 ...


102.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 21:11Изнајмување кат од куќа во Тафталиџе 1

IK 3714 KAT OD KUKJA (PRV KAT, NAD PRIZEMJE ) STAN SO 3 SPALNI, SO ...


770 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 21:11SE IZDAVA

Se iznajmuva Kompletno Ureden Stan vo Kozle Kat 1 Greenje Centralno ...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 20:57Kat od kukja vo Taftalidze

ID. 40950 Se iznajmuva kat od kukja celosno opremen vo Taftalidze ...


600 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 20:57Se prodava stan na Ruzveltova

Se prodava stan na ulica Ruzveltova 51 od 79m2 na prv spart, Skopje(K...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 20:21Karpos 4 kupuvamgaraza

Kupuvam garaza vo karpos 4


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Гаражи

Вчера 19:59ДАРМА ДОМА издава нов стан во Карпош !

Дарма Дома издава нов луксузен стан во Карпош 4 со поглед према Кејо...


400 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 18:49SE PRODAVA NOVA GARSONJERA VO KARPOS 1

SIFRA 0004/63 Se prodava, ubava namestena garsonjera vo Karpos 1, 25...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 18:34  НОВ ОГЛАС

Se prodava stan vo Vlae

Agencija prodava stan vo nova zgrada vo Vlae vo Aleksandrija vo blizi...


64.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 18:29СЕ ИЗДАВА ВНАТРЕШНА ГАРАЖА ВО ВЛАЕ

Број за контакт: 070-757-151 15m2 СЕ ИЗДАВА ВНАТРЕШНА ГАРАЖА ВО ВЛАЕ...


25 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Гаражи

Вчера 18:26  НОВ ОГЛАС

ДАРМА ДОМА издава нов стан во Аеродром !

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издава нов МОДЕРЕН стан во Аеродро...


300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 18:07ДАРМА ДОМА издава нов 4_собен стан во Аеродром !

ДАРМА ДОМА издава нов стан во Аеродром, позади Capitol Mall, поседува...


300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 18:06ДАРМА ДОМА издава нов стан во Центар !

Дарма Дома издава нов стан во Центар позади Рамстор, поседува 50 м, ...


290 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 18:05Prodavam atraktivno mesto na Vodno

Prodavam mesto nad Sredno Ugostitelsko (nad Spansko Selo) 1728m2 ed...


25 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 17:34Nov Cetvorosoben vo Taftalidje (Praska)

Agencija Casa prodava nov stan vo Taftalidje 1 86m2 + 16m2 garaza (ul...


150.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 17:33  НОВ ОГЛАС

Se prodava dukjan vo T.C. Kozle

Се продава дуќан во трговски центар Козле 14 м2. Цена и дополнителни ...


19.600 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дуќани

Вчера 17:28Nova Garsonjera vo Vlae (Partizanska)

Agencija Casa prodava nova garsonjera sproti Porta Vlae 48m2 (Partiza...


1.200 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 17:28 Купувам гаража во околина на Веро 2

Купувам гаража со чиста документација во околина на Веро 2, односно в...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Гаражи

Вчера 17:26Stan za izdavanje

Se izdava Stan na posledna 24 tavtalige do international to skoll QSI...


300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 17:18ДАРМА ДОМА издава нов 3_собен стан во Аеродром !

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издавa НОВ луксузен стан во Аеродр...


450 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 17:12Страна 1 од 198

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам