Карпош
                   
73 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Podzemen garazen prostor

Izdavam podzemen garazen prostor 22m2 vo zgrada vo Karpos 1,ul.Ruger ...


3.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Гаражи

Вчера 13:26СЕ ИЗНАЈМУВА ГАРАЖНО МЕСТО КОМПЛЕКС -МИДА МИДА

Се изнајмува гаражно место во подземна гаража спроти Технолошки факул...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Гаражи

Вчера 13:23Izdavam garaza vo karpos 2 kaj dramski fakultet

Super lokacija , odlicni uslovi. Za plakjane na mesec za mesec so ed...


35 €
или предлог цена
- 99 % Попуст
3.000 €
Карпош / Скопје

Гаражи

22 мар 12:10КУПУВАМ Гаража во Карпош 3

Купувам гаража во Карпош 3, во околината на Румунските кули. Цена ...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Гаражи

21 мар 10:54Garaza se iznajmuva Leptokarija Karpos 3

Se iznajmuva garazen prostor, garaza vo suteren vo Leptokarija Karpos...


2.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Гаражи

17 мар 20:58Garazi i magacinski prostorii do gimnazija Nova Taftalidze

🗺📍Se prodavaat parking mesta vo garaza i magacinski prostorii na ul...


7.500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Гаражи

14 мар 15:55СЕ ИЗНАЈМУВА ГАРАЖНО МЕСТО КОМПЛЕКС -МИДА МИДА

Се изнајмува гаражно место во подземна гаража, карши Технолошки факул...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Гаражи

09 мар 20:18Kupuvam Garaza vo Karpos

Kupuvam Garaza vo blizina na blizina na mlecen Toj reon. Dokolku pr...


1 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Гаражи

08 мар 16:18Se iznajmuva garaza vo kozle karsi Alumina

Se iZnajmuva Podzemna garaza karsi Alumina na podolg period 2000 de...


2.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Гаражи

06 мар 10:27Se prodavaat garazni mesta vo Karpos

Se prodavaat poveke garazni mesta vo nova zgrada vo Karpos od 12-13 m...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Гаражи

06 мар 09:48Prodavam zidana garaza Mlecen Ruzveltova ul. Bagdadska

Se prodava zidana garaza na ul Bagdadska so betonski kanal vo sredin...


10.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Гаражи

05 мар 20:08PRODAVAM GARAZEN PARKING PROSTOR VO SKOPJE.

PRODAVAM GARAZEN PARKING PROSTOR VO SKOPJE. KARAKTERISTIKI: - lokac...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Гаражи

01 мар 15:07Karpos 4 kupuvamgaraza

Kupuvam garaza vo karpos 4


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Гаражи

28 фев 19:29Iznajmuvam PARKING kaj zgr. "NASTEL" Taftalidze

Iznajmuvam parking mesto kaj zgradata na "Nastel" vo Taftalidze


40 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Гаражи

24 фев 20:38СЕ ИЗНАЈМУВА ГАРАЖНО МЕСТО КОМПЛЕКС -МИДА МИДА

Се изнајмува гаражно место во подземна гаража, карши Технолошки факул...


2.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Гаражи

20 фев 10:24KUPUVAM GARAZA

KUPUVAM GARAZA NA UL. KAIRSKA 078336033


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Гаражи

15 фев 17:03Se iznajmuva zidana garaza Ruzveltova blizu Setec

Zidana garaza so izbetoniran kanal vo sredina za popravka na kola. Za...


50 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Гаражи

14 фев 11:05 Купувам гаража во околина на Веро 2

Купувам гаража со чиста документација во околина на Веро 2, односно в...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Гаражи

02 фев 17:26Kupuvam garaza vo karpos 1

Moze nadzemna ili podzemna. Gi ocekuvame Vasite ponudi!


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Гаражи

02 фев 09:31SE IZDAVA NADZEMNA ZIDANA GARAŽA VO KARPOŠ I

Se izdava nadzemna zidana garaža vo niza (2 od 11) vo naselba Karpoš ...


60 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Гаражи

25 јан 05:48KARPOS 3 se prodavaat dve garazi

KARPOS 3 se prodavaat dve garazi po 12.5m2. Cena 15.000€ za dvete T...


15.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Гаражи

10 јан 10:00Garaza vo Taftalidze 2

Garaza 18kv, podzemna, vo Tafralidze 2 , na Partizanska, pozadi slatk...


3.500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Гаражи

23 дек 23:53Гаража карош 4 антико

Се издаваат 2 подземни гаражи по 18квадрати во Карпош 4 во зградата н...


1 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Гаражи

11 дек 16:11Centar-Podzemen parking -Nova zgrada

Podzemen parking mesto od 19 m2 na -1 nivo so lift,vo nova zgrada spr...


10.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Гаражи

26 ное 11:36Se izdavaat / prodavaat garazni mesta Taftalidze 1 гаражи

Издавам 6 гаражни места на минус 1 ниво. Тафталиџе 1 спроти Пуцко Пе...


3.900 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Гаражи

20 ное 12:20Паркинг место на ул. Прашка - за изнајмување

На ул. Прашка во Тафталиџе 1 се изнајмува паркинг место на ниво -2. Ц...


1.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Гаражи

14 ное 10:22Garaza vo Karpos

Se izdava garaza vo Karpos kaj mlecen restoran


4.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Гаражи

12 ное 19:23гаража

Се издава гаража во Карпош 1, позади Симпо.


2.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Гаражи

01 ное 15:15Се купува гаража/паркинг место во Карпош 4

Се купува гаража/паркинг место или неколку гаражи/паркинг места во ок...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Гаражи

30 окт 11:11PRODAVAM PODZEMNA GARAZA

PRODAVAM PODZEMNA GARAZA OD 17,7 M2 ZA 12000 EVRA NA UL.KOZLE BR.5B N...


12.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Гаражи

28 окт 07:15СЕ ИЗДАВА ГАРАЖА ОД 20м2 КАРШИ СИТИ МОЛ ПОД ЗГРАДА 50€

Издавам гаража во новите згради на Партизански одреди бр 113 карши Си...


50 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Гаражи

26 окт 22:01Podzemna garaza vo kozle karsi alumina

slobodna od 1 Septemvri Cena po dogovor Karsi alumina vo kozle ...


2.222 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Гаражи

26 окт 13:00Се ПРОДАВААТ/ИЗНАЈМУВААТ ГАРАЖИ близу НОВА - Скопје

Се продава или издава ПОДЗЕМНО, отворено (полузаѕидано) гаражно место...


3.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Гаражи

22 окт 13:00se izdava podzemna garaza na partizanska

Се издава подземна гаража на Партизанска, позади слаткарница 'Палма'


1.600 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Гаражи

21 окт 13:00Kupuvam ili baram da iznajmam garaža vo Karpoš 3.

Kupuvam ili baram da iznajmam garaža vo Karpoš 3. 072236149 07223...


1 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Гаражи

05 окт 15:34Kupuvam Garaza Karpos 1

Kupuvam Garaza Karposh 1 070337726


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Гаражи

21 авг 15:33Kupuvam garaza - taftalidze 1

Купувам подземна гаража во Тафталиџе 1, партизански одреди 107-109, п...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Гаражи

14 авг 19:19Се изнајмува паркинг место во Карпош 3 Лептокарија

Се изнајмува гаражно место во Карпош 3, Лептокарија во сутеренски про...


120 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Гаражи

21 јул 17:52Se izdava podzemna garaza kaj mlecen restoran - Taftalige

Se izdava podzemna garaza kaj mlecen restoran - Taftalige. Garazata s...


60 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Гаражи

17 јул 10:34Се издава гаража

Се издава подземна гаража, Центар во Блокот кај Зелено Пазарче


2.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Гаражи

06 мар 16:32Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам