Гостивар
                   
867 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Citroen C4/ Hdi/ Exclusive

Se prodava Citroen C4 ,2004 godina, 2.0HDI, exclusive model, registri...


3.200 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

23 сеп 10:03Промовирано

SE PRODAVA VOLVO XC 70- 2008 godina

3.2 Benzin-Plin Full oprema Servisiran Kontakt 072 265 070


6.000 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

24 сеп 16:51Ford kuga

Ford kuga 2.0 tdci 4x4 2008/12 mesec Uvoz 🇨🇭🇨🇭 Plateni site...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

24 сеп 15:09Mercedes C250 TD AVTOMATIK

Mercedes C250 TD AVTOMATIK Za detali kontaktirajme me na e-meil Mozna...


2.200 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

24 сеп 14:30Vw eos 2.0 tfsi turbo cist benzin

Vw eos 2.0 tfsi turbo cist benzin 147 kw (200ks) Registriran do 08.20...


7.500 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
8.000 €
Гостивар

Автомобили

24 сеп 14:19Golf 7 Automatik

Golf 7 DSG 2015 1.6D registriran do 2023 so zelen karton Servisiran...


15.300 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

24 сеп 13:53SUZUKI VITARA ALL GRIP 2016 1.6DDIS

Se Prodava Suzuki Vitara All Grip 4x4 2016 Godina 1.6 DDIS 120ks Kupe...


18.000 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

24 сеп 13:02BMW 318D E91 08god moze zamena

Se prodava BMW 318D E91 2008god 143ks vo odlicna sostojba. REGISTRIR...


6.300 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

24 сеп 12:46FORD FOKUS 1.8 TDCI GIJA 116 KS

Ford FOKUS 1.8 Diesel TDCI Gija, 116 KS, 2009 god. Od oprema ima Ful...


4.800 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

24 сеп 12:24Ssangyong REXTON - 118.000 km - Full oprema

Se prodava Ssangyong REXTON, 2.7 HDI, so realni 118.000 km i so najvi...


6.000 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

24 сеп 11:49Peugeot 405 1.9 Diesel obicen registriran

Prodavam peugeot 405 1.9 diesel obicen.Defek motor! !Od motorot svit...


500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

24 сеп 11:25••PEUGEOT 207 2007 GODINA 1.6 HDI REG••FABRIKA••

--Se prodava Peugeot 207 od 2007 godina so 1.6 hdi 80 KW 109 KS diese...


3.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

24 сеп 10:20BMW 530D FULL OPREMA/MOZNA ZAMENA

BMW 530D INDIVIDUAL OPREMA PROIZVODSTVO 2005god Poseduva najvisok...


5.700 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
6.000 €
Гостивар

Автомобили

24 сеп 07:52SSANGYONG REXTON 2.7 xdi 4X4/MOZNA ZAMENA

Ssangyong REXTON 2.7 HDI, 4x4 2007/06 godina Realni 119000 km Naj...


4.999 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
5.200 €
Гостивар

Автомобили

24 сеп 07:52golf 5 2.0 tdi htno

golf 5 2.0 tdi 2004 god regi ima utse 5 meseci 6 brizina moze zam...


3.300 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

23 сеп 22:43Audi A5 2.0TDI 2015 190PS

Se prodava Audi A5 2.0Tdi 190PS sportskiot motor, sportski sedista, c...


19.900 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

23 сеп 17:33Land Rover Freelander2 TD4 HSE

Land Rover Freelander 2.2 TD4 150Ks HSE- Najvisoko opremen Freeland...


9.900 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

23 сеп 17:33Hyundai iX35 CRDI 2010

Top sostojba mozna zamena za pomala kola … Info: 071937555 07193755...


8.900 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

23 сеп 17:33Renault Safrane Benzin/Plin

Renault Safrane ,2.5 benzin,so atest plin. Full oprema,se e funkcion...


1.250 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

23 сеп 16:33Mercedes Benz C 220

Mercedes Benz C 220 1999 godina Super sostojba,realna kilometraza ...


2.850 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

23 сеп 16:33BMW 318D

☑️BMW 318D ☑️2014 ☑️105Kw ☑️Automat ☑️Climatronic ☑️Parking System ☑️...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

23 сеп 14:49Renault Modus 1.5 dci

Renault Modus Motor:1.5 dci Oprema :Klima ladi so nov freon Abs ...


2.750 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

23 сеп 12:59Bmw 118 d

Bmw 118 dizel God:2007 Perfekten motor menjac bez nitu edna mana N...


5.300 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

23 сеп 12:59Peugeot 207 1.4 i

Peugeot 207 Motor:1.4i Klima Servo El stakla / centralana Na...


3.300 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

23 сеп 12:59Vw Golf 7 1.6 tdi

Vw Golf 7 Motor: 1.6 tdi / 77 kw God : 2014 vo sobrakajna Perfek...


11.700 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

23 сеп 12:58Chevrolet Camaro 6.2 SS / Chevrolet Blazer 4.3

💛Chevrolet Camaro SS Motor: 6.2 Km :79.000 God :2013 Sega napr...


28.000 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

23 сеп 12:58Peugeot 308 1.6 hdi Automatik

Peugeot 308 Motor:1.6 hdi Automatik Perfekten motor menjac bez n...


5.400 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

23 сеп 12:58Mercedes-Benz C220 CDI

Se prodava Mercedes-Benz C220 CDI 2001 godina Avtomatik perfekten men...


38 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

23 сеп 12:34Toyota RAV4

Toyota RAV4 2.2 d 4WD Registracija so zelen karton Letni i zim...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

23 сеп 10:17Renault Grand Scenic 1.9 dCi

Renault Grand Scenic 1.9 DCI- 7 Sedista Kolata e vo dobra sostojba sa...


3.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

23 сеп 10:12FIAT BRAVO 1.9 MULTIJET 2008 REG

Se prodava fiat bravo 1.9 multijet 150 ks 6 brzini 2008 godina vo odl...


4.300 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

23 сеп 10:07Citroen C4/ Hdi/ Exclusive

Se prodava Citroen C4 ,2004 godina, 2.0HDI, exclusive model, registri...


3.200 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

23 сеп 10:03GOLF 6 2.0 TDI 110 ks

VW GOLF 2.0 TDI 110KS 2009 GODINA HIGH LINE FULL OPREMA -KOZEN VOL...


6.850 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

23 сеп 09:46Mercedes-Benz CLK 270

Mercedes-Benz CLK 270 Avantgarde Kozen interier Kozni sedista Kontro...


5.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

23 сеп 09:44Opel astra

Se prodava opel astra 1.9 dizel Bo ispravna sostojba Ful oprema ...


2.400 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

23 сеп 09:32VW Jetta 2.0Tdi 2008god

Se prodava Jetta. Vo perfektna sostojba Registeirana cela god plus z...


5.700 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
5.900 €
Гостивар

Автомобили

23 сеп 09:29MERCEDES E 200 CDI EXTRA FULL TIP TOP

SE PRODAVA PREKRASEN MERCEDES E 200 CDI 2001 GODINA REGISTRIRAN SO ZE...


3.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

23 сеп 09:25VOLVO V50 D2 1.6D 2012GOD ,, PERFECT.

Volvo v50 d2 16d 2012god full oprema vo odlicna sostojba uvoz od ital...


5.450 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

23 сеп 09:23AUDI A6 3.0 TDI QUATTRO S LINE

Audi A6 3.0 Tdi quattro 3x S-Line 233 hp Full oprema registrirana i s...


8.300 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

23 сеп 08:35MERCEDES C180 KOMPRESSOR

Se prodava MERCEDES C180 KOMPRESSOR benzin, redizajn 2004 god.vo brsp...


3.900 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

23 сеп 08:32Mercedes Benz B 250 7G-DCT

Возилото е во екстра добра состојба. Донесен од швајцарија. Мотор О...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

23 сеп 01:34Страна 2 од 22

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам