Карпош
                   
1114 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Samsung Curved Widescreen Monitor 34''

Se prodava monitor koristen eden mesec. Kupen od NEPTUN 93,000 denar...


32.000 МКД
или предлог цена
20 сеп 14:04Промовирано

ВЕБ ДИЗАЈН,WEB DIZAJN И ГРАФИЧКИ ДИЗАЈН

KРЕАТИКА МЕДИА ДООЕЛ Студио за графички, веб дизајн , Развој на Mобил...


16.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:00Промовирано

Lenovo Tab E7

Prodavam NOV tablet Lenovo Tab E7, bez polnac. Lenovo Tab E7 (TB-710...


2.200 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
2.300 МКД
Карпош / Скопје

Таблети

Денес 00:27Lenovo Yoga Tab 3 850F

LENOVO TAB 3 YOGA 8″ YT3-850F • 1GB RAM Memory • 16 GB Storage


5.000 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
5.300 МКД
Карпош / Скопје

Таблети

Денес 00:27Gaming PC

Monitor HP 2072a Windows 10 Pro 64-bit Procesor: Intel Core i5 ...


10.000 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
11.000 МКД
Карпош / Скопје

Десктоп компјутери

Вчера 21:05MOUSEPAD / PODLOGI ZA MAUS I TASTATURA

Podlogi za tastatura i maus od nereflektiracki materijal MOUSE PAD 9...


Вчера 19:34Dell Latitude I3 Procesor 4GB Ram 320 hdd socuvan i brz

Dell Latitude I3 Procesor 4GB Ram 320 hdd baterija super sve


6.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 16:46TABLET - ARNOVA 10"

Tablet ARNOVA 10" tehnicki vo solidna sostojba, baterija drzi 1 do ...


2.450 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Таблети

Вчера 16:00Kompjuter i7 4.4Ghz, GTX 970, 16GB Ram

Prodavam kompjuter -Intel i7 4790k 4.4Ghz -HyperX Fury DDR3 Ram 1...


430 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Десктоп компјутери

Вчера 15:23Thinkpad T480s i7-8550U, 24GB RAM, 256GB PCIe SSD

Business notebook T480s: koristen, no vo odlicna sostojba. Proizvodi...


29.950 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 15:12  НОВ ОГЛАС

Продавам оригинални нови и користени PS4 игри

Продавам игри за PS4: CoD Black Ops 3 - 1000 den CoD Black Ops Cold...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 14:58ВЕБ ДИЗАЈН,WEB DIZAJN И ГРАФИЧКИ ДИЗАЈН

KРЕАТИКА МЕДИА ДООЕЛ Студио за графички, веб дизајн , Развој на Mобил...


16.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:00Se prodava iMac late 2015 21.5 inch

Се продава iMac late 2015 21.5 во одлична состојба.Купен е од iStyle ...


495 €
или предлог цена
- 24 % Попуст
650 €
Карпош / Скопје

Десктоп компјутери

Вчера 13:00SteelSeries Stratus Controller joystick

Play any controller enabled game on Android, Windows, Steam, and VR w...


1.500 МКД
или предлог цена
Вчера 12:37Se prodava nov kompjuter Dell Vostro

Se prodava nov-nekoristen kompjuter Dell Vostro 3515,15.6" FullHD, Ry...


27.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 12:19Prodavam laptop DELL INSPIRION 6400

Laptopot e vo dobra sostojba ne e nov i ne e jak i brz no e potpolno ...


3.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 11:48HP ProBook,4GbRam,500Hdd,I5Procesor,Baterija dobra

HP ProBook,4GbRam,500Hdd,I5Procesor,Baterija dobra


6.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 11:18Lenovo docking station port replicator

Продавам користена докинг станица за Леново. Одговара на повеќе модел...


2.100 МКД
или предлог цена
Вчера 10:07  НОВ ОГЛАС

Продавам лаптоп HP 250 G6 - одличен

Се продава лаптоп HP 250 G6, купен од Анхоч, одлично сочуван, без тра...


14.500 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
14.900 МКД
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 09:54Продавам монитор LG W2234S-BN (22" monitor)

Продавам 22“ монитор, одлична состојба, работи беспрекорно. Има VGA п...


2.100 МКД
или предлог цена
Вчера 09:54Продавам комплет компјутер DELL i3 со монитор

Екстра сочуван, тивок, квалитетен компјутер Dell optiplex 3040, заедн...


10.500 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
11.500 €
Карпош / Скопје

Десктоп компјутери

Вчера 09:54Monitor Benq G 2000w

Se prodava monior, vo funkcija. Ponekogas pri koristenje se pojavuva ...


500 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
600 МКД
Вчера 09:52Najprofesionalniot Servis i delovi za Laptop i Desktop PC

Najprofesionalniot Servis i delovi za Laptop i Desktop PC Intervenci...


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 09:23Profesionalna instalacija Windows XP,7,8,8,1 I WINDOWS 10

Vrsam Profesionalna instalacija Windows XP,7,8,8,1 I WINDOWS 10 Insta...


500 МКД
или предлог цена
Вчера 09:23Hard Diskovi 2.5'' 500Gb

Ispravni, skoro novi se prodavaat zosto se zameneti so ssd diskovi. ...


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 08:48  НОВ ОГЛАС

NOTEBOOK ACER Aspire (A115-22-A8WH)

NOTEBOOK ACER Aspire (A115-22-A8WH) NOV NEAKTIVIRAN FULL PAKOVANJE...


220 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 08:42lenovo ideapad 3 blue

lenovo ideapad 3 blue eden korisnik nabaven vo setek mkd 11meseci...


330 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 08:42ASER ASPIRE 3 A315 BLACK

ASER ASPIRE 3 A315 BLACK EDEN KORISNIK UPOTREBUVAN 4 MESECI NABAVE...


300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 08:42ASUS X409FA SILVER

ASUS X409FA SILVER NOV NABAVEN VO SETEK MKD POD PISMENA GARANCIJA ...


250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 08:42Poloven Desktop Kompjuter

Poloven Desktop Kompjuter Lenovo Procesor:Intel Core i5 2400 Ram:1...


11.000 МКД
или предлог цена
- 15 % Попуст
13.000 МКД
Карпош / Скопје

Десктоп компјутери

01 окт 23:09Se prodava 10 inca samsung tablet mod.sm-t 560 so puknat dis

Se prodava ispraven 10 inca tablet samsung so puknat displej tacot is...


1.200 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Таблети

01 окт 21:56Se prodava mini laptop skolski 10 inca ispraven

Se prodava mini laptop 10 inca ispraven ssd disc drzi baterija cena...


1.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

01 окт 21:56Se prodava Dell Inspiron N7110 i5

Core i5 2.40 GHz Ram 6gb Hard disk 500gb 64-bit Nvidia geforce 52...


250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

01 окт 21:55Se prodava Samsung silverbook laptop mod.xe303 c/12

Se prodava Samsung silver 1.7 inca laptop 16 gb ssd so 2 gb ram tenok...


3.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

01 окт 21:55Se prodava ispraven Sony Vaio 11 inca laptop mod.pcg 4F2L.

Se prodava laptop sony vaio 11 inca ispraven model pcg 4F2L baterija ...


1.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

01 окт 21:53Promena na termalni padovi. cistenjе optimizacija mining VGA

Услуги оптимизација на mining - чистење (употребуваме професионални ...


11 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Останато

01 окт 20:10CPU G4930 H310 LGA1151 G3930 G3900 G5600

Нови со гаранција: CPU Intel G3930 tray LGA1151 (6,7 gen) 3,00...


1.800 МКД
или предлог цена
01 окт 19:39Komplet RAM CPU i MB za 6 8 12 karti ASRock i BIOSTAR TB250

Нови плочи. Цена за КОМПЛЕТи #1. 10,000ден MB AFOX AFHM65-ETH8E...


10.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

01 окт 19:07Сметководствен програм (ИНФОС КОНСАЛТИНГ)

1. Основни податоци за апликациите - Клиент – сервер архитектура. -...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Софтвери / Бизнис

01 окт 18:57Нови матични MSI B560M PRO-VDH WiFi mainboard

Нови матични плочи MSI со вграден WiFi&BT, Military standards... со т...


6.600 МКД
или предлог цена
01 окт 18:46HDD SAS HP 146GB 10k + Cage original

Серверски 2.5" 146GB HP (PROLIANT) SAS HDD, нови (не се Refurbished!)...


30 €
или предлог цена
01 окт 18:27Prodazba na kukiste

Prodavam polovno kukiste, vena po dogovor tel 071371246


1 €
или предлог цена
01 окт 18:22Страна 1 од 28

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам