Подкатегорија:
                   
150 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Kotel na peleti 25 kw

Se prodava kotel na peleti 25 kw, ima potroseno samo 200 vreki,moze d...


1.200 €
или предлог цена
Вчера 11:12TERMOAKUMULACIONA ELEKTRIČNA PEČKA 4-KA

ISPRAVNA SO POSTOLJE.KE ZAŠTEDITE I STRUJA ZARADI POLNENJE NA EFTINA ...


1 €
или предлог цена
15 авг 20:30Етажен котел Centrometal 24kw

Котел за централно греење на дрва. Centrometal Bio-Cet 23/B L Котел...


45.000 МКД
или предлог цена
15 авг 18:52Kotel na drva 25kw

Se prodava kotel na drva 25 kw Odlicna sostojba


1 €
или предлог цена
14 авг 15:23PLINSKA BOCA SO GORILNIK 2 KGR

Bocata se polni.Ispravna e.Tel 078 224 053


1.500 МКД
или предлог цена
13 авг 13:53Alfa plam kamin za parno greenje

Prodavam kamin Alfa rustik 14 kw za parno greenje. Kotelot e vo odlic...


10.000 МКД
или предлог цена
12 авг 18:43Kamin 8kw za prostor do 70m2

Kamin 8kw za prostor do 70m2


450 €
или предлог цена
12 авг 12:18Kotel alfa plam como 21

Prodavam kotel na peleti alfa plam como 21 edna sezona koristen


1 €
или предлог цена
10 авг 15:22Prodavam sporet za PARNO 27 kw (Koper)

Продавам шпорет на дрва за парно 27 kw


390 €
или предлог цена
09 авг 21:45Termo pecka mnogu dobro socuvana AEG 6kW

Peckata e vo odlicna sostojba. So kompletna oprema (so postolje).


100 €
или предлог цена
08 авг 16:43GORILNIK NA PELEVINA 1200KWh

Gorilnikot e skoro nov kratko raboten,moze da se koristi za kotlari o...


1 €
или предлог цена
08 авг 11:46PLINSKA BOCA 2 KGR SO GORILNIK

SE POLNI SO PLIN. TEL.078 224 053


1.500 МКД
или предлог цена
07 авг 22:19Еколошка кварцна печка RADOJE DAKIC Podgorica

Се продава еколошка кварцна печка РАДОЈЕ ДАКИЌ - Подгорица (Ekoloska ...


2.000 МКД
или предлог цена
06 авг 13:14PLINSKA BOCA SO GORILNIK 2 KGR

Ispravna i se polni na benziskite.Tel.078 224 053


1 МКД
или предлог цена
05 авг 07:31Kotel za parno na drva TVT Boris Kidric Maribor

Se prodava 35kw kotel na drva koristen nekolku sezoni ama ne e rabota...


1 МКД
или предлог цена
04 авг 19:53Котел за парно на струја

Продавам користен котел за парно на струја Ei ETK 24 kW, во одлична с...


8.000 МКД
или предлог цена
03 авг 11:04Котел на дрва за парно

Продавам котел на дрва за парно греење Gorenje MIV, 18 kw во добра со...


10.000 МКД
или предлог цена
03 авг 10:48TERMOAKUMULACIONA ELEKTRIČNA PEČKA 4-KA

Ispravna.So postolje.Zašteduva električna energija so polnenje na eft...


1 €
или предлог цена
03 авг 08:05Termostat za TAB pecka

Rabotni termostati za TAB pecka


600 МКД
или предлог цена
29 јул 22:01Brener za kotel za nafta

Se prodava brener za nafta(giersch) made in Germany. ...


200 €
или предлог цена
29 јул 22:01Se prodava termk peska 3ka

Peckata e vo odlicna sostojba


4.500 МКД
или предлог цена
25 јул 14:25Kotel na peleti (duvalka)

Duvalka na peleti,edna sezona koristena kako nova,10 kw mn ekonomicen


580 €
или предлог цена
25 јул 12:49INOX (INOKS) ODZACI I KJUMCI

⚠️ ИНОКС ОЏАЦИ И ЌУМЦИ⚠️ 📣La Casa Ви ги претставува Иноксните оџац...


1 МКД
или предлог цена
21 јул 21:20Brener na nafta

Se prodava brener na nafta za kotel mnogu malu koristen vo super sost...


1 €
или предлог цена
18 јул 20:13Cisterna za nafta nova !!!

Cisterna za nafta 3 tona ! Cisternata e nova ne upotrebena so komple...


300 €
или предлог цена
15 јул 15:50Се продава Калиева печка

Печката е во исправна состојба. 075 308 447


1.900 МКД
или предлог цена
13 јул 20:50Kotel za parno i peleti

Kotelot e na drva i na peleti vo odlicna sostojba Komplet so magacin...


800 €
или предлог цена
10 јул 22:21SOLARNO !!! SOLARNI !!! MONTAZA I PRODAZBA

MONTAZA I PRODAZBA NA SOLARNI SISTEMI ZA ISTITE DOBIVATE I DOKUMENTI...


17.000 МКД
или предлог цена
04 јул 13:00Хемиско и Антибактериско Чистење на Клими, Cistejne na klimi

Професионално Хемиско и антибактериско чистење на вашите клима уреди....


1.300 МКД
или предлог цена
03 јул 14:53Kotel 50kw

Kotel za parno na cvrsto gorivo ispraven.moze zamena.Na kotelot moze ...


300 €
или предлог цена
27 јун 04:23Prodavam kamin na drva

Се продава камин на дрва, со капацитет да грее 150 м2 станбена површ...


1 €
или предлог цена
26 јун 13:00Termo pecka CER 3,5 kw

Se prodava Termo pecka CER 3,5 kw malce koristena i vo odlicna sostoj...


50 €
или предлог цена
25 јун 18:26Kamini na Peleti 8Kw10Kw15Kw23Kw55Kw

Novi kamini na peleti ekonomicni so minimalna potrosuvacka Imame i...


1 МКД
или предлог цена
21 јун 16:32se prodava soret za parno 23 kw

se prodava soret za parno 23 kw 070 577 622 Goran


1 €
или предлог цена
20 јун 07:54Klima 8ka Inverter Ladenje Greenje

Klima 8ka Inverter Ladenje Greenje WI FI


550 €
или предлог цена
19 јун 12:13Elektricen kotel Eida 24 котел на струја за парно

Се продава електричен котел за парно Еида 24 кв со три грејачи по 8 к...


По Договор
или предлог цена
17 јун 10:08Paneli za tavansko/zidno radialno toplenje i ladenje

Prodazba na Italjanski prefabrikuvani zracni paneli vgradeni vo gips ...


65 €
или предлог цена
07 јун 13:00Kupuvam Sporet za parno Centrometal 27 ili 29 kw

Ponudete Sporet za parno AlfPlam ili Centrometal kako na slikite 27 ...


1 €
или предлог цена
05 јун 00:29Sporet na drva Calorex 85R - Plamen

Продавам шпорет на дрва Calorex 85R - Plamen во одлична состојба.Mnog...


5.000 МКД
или предлог цена
24 мај 20:08Termo Pecka 072 313 356

072 313 356


1 €
или предлог цена
22 мај 15:55Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам