Аеродром
                   
2227 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava nova agolna garnitura

ПРОДАВАМ нова неотпакувана, аголна (лева или десна)гарнитура со прост...


30.000 МКД
или предлог цена
Денес 17:36SOBNA VRATA NOVA / СОБНА ВРАТА НОВА

SOBNA VRATA 205-210CM X 80CM NOVA NE KORISTENA BEZ OSTETA


6.000 МКД
или предлог цена
Денес 15:14IZRABOTKA NA MEBEL OD PALETI

za poveke info pobarajte ne na fb stranata mebel od paleti BULI (V...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

Денес 15:00Salonit tabli/ Салонит табли

продавам салонит табли 070-724-101


120 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Градежни материјали

Денес 13:18Prodavam tepisoni

Prodavam dva tepisoni gumirani od dolnata strana , ne se mnogu korist...


1 МКД
или предлог цена
Денес 13:04Aspirator za kujna ELICA

Se prodava nov neotpakuvan aspirator za kujna ELICA kupen od Neptun. ...


4.500 МКД
или предлог цена
Денес 13:00Klub masa od inoks i belo staklo

Se prodava klub masata od slikite. Sostojba kako nova. Kupena e 18.00...


8.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Маси

Денес 12:58Се продаваат аголна гарнитура и трпезариски столици

Се продаваат: - аголна гарнитура (290х170), без механизам за пуштање...


45.000 МКД
или предлог цена
Денес 12:58  НОВ ОГЛАС

Sofa za dvor I terasa

Se prodava sofa za vo dvor ili terasa, izrabotena celosno od metalna ...


6.500 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
6.900 МКД
Аеродром / Скопје

Градина / Градина Опрема

Денес 12:36Servisiranje na whirlpool susari i masini

Servisiranje na whirlpool susari i masina perenje alista i sadovi


По Договор
или предлог цена
Денес 12:23VOZDUSNA ZAVESA ,,BANE AIR" ABG 200O koristena edna sezona

--VOZDUSNA ZAVESA ,,BANE AIR" ABG 200O. --KAKO NOVA. --KORISTENA ED...


21.500 МКД
или предлог цена
Денес 12:08Radijatori za parno greenje vo odlicna sostojba

Se prodavaat panel radijatori za parno greenje komplet so usponski ve...


2.000 МКД
или предлог цена
Денес 12:07  НОВ ОГЛАС

Klima Servis/Popravka Klimi/Клима Сервис/Поправка Клими

КОНТАКТ : 070-333-209 070-333-209 070-333-209 070-333-209 Ком...


400 МКД
или предлог цена
Денес 11:45Се продава термо печка магнохром краљево

Се пордава термо печка во супер состојба Магнохром краљево 3.5kw Ба...


3.500 МКД
или предлог цена
Денес 11:33Iznajmuvanje Konjopoi

Iznajmuvame visoki masi (konjopoi) i niski masi za sekakov vid na pro...


1 МКД
или предлог цена
Денес 11:13elektricen trimer za ziva ograda i dr.Bosch kako nov.origina

elektricen trimer za ziva ograda i dr.Bosch kako nov.original od Swis...


2.500 МКД
или предлог цена
Денес 11:01IZRABOTKA NA TRPEZARISKI MASI SO DIMENZIJA 120x75x75 cm

IZRABOTKA NA TRPEZARISKI MASI SO DIMENZIJA 120x75x75 cm CENA 3.600 D...


3.600 МКД
или предлог цена
- 22 % Попуст
4.600 МКД
Денес 10:29  НОВ ОГЛАС

Burgii za busenje

Burgii za busenje na mermer i travetin edna e metro osumdeset edna e ...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

Денес 10:29Fotelji i trosed, Фотељи и тросед

Prodavam zacuvan trosed so mehanizam na spustanje i fotelji. Zelen...


2.000 МКД
или предлог цена
- 50 % Попуст
4.000 МКД
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Фотељи

Денес 10:16Француски кревет

Се продава Француски кревет користен 10тина години но максимално сочу...


6.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Спална соба / Кревети

Денес 10:08  НОВ ОГЛАС

ST hydro kamin na peleti ***NOV**

Se prodava ST hidro kamin na peleti proizveden 2018 godina, bukvalno ...


49.500 МКД
или предлог цена
Денес 10:08Gradinar-kosenje treva-odrzuvanje dvorovi

Одржување дворови: - Косење трева - Досадување трева - Реновирање ...


1 МКД
или предлог цена
Денес 09:30ROLETNI I KOMARNICI

Izrabotka,montaza i servis na:PVC roletni,ALU.roletni,venecijaner rol...


500 МКД
или предлог цена
Денес 09:28Damast postelina, NOVA , ITNO !!!

Damast postelina so ubava kafeno oker boja, isarana samata od sebe, d...


500 МКД
или предлог цена
Денес 08:09Krevet dusek naddusek ITNO !!!

Krevet 90x190 , ubavo zacuvan, koristen no ne e skrsen, ubavo se spi...


800 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
1.000 МКД
Аеродром / Скопје

Детска соба / Кревети

Денес 08:09Prodavam klub masa 4 sank stolici I ostrov

Prodavam golema klub masa so dimenzii 150x90 cetri sank stolcinja I m...


3.500 МКД
или предлог цена
Денес 08:03Радијатори, котел на нафта и струја, резервоар за нафта

Продавам комплет систем за парно греење на нафта и струја од двоспрат...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 23:33Продавам нов вградлив садопер за кујна TEKA

Продавам нов вградлив садопер за кујна TEKA. Со дупка за чешма од ле...


7.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Кујна / Останато

Вчера 22:44Горење

Апарат за правење леб 850w. Големина на лебот до 1600гр. Во одличн...


По Договор
или предлог цена
Вчера 21:17Masa i stolici

Se prodava masa 4ka i 4 stolici. Lice za kontakt: Igor 072/244-456


4.800 МКД
или предлог цена
Вчера 21:06  НОВ ОГЛАС

Prodavam drveni poluoblici 7cm x 15cm x 4m - 200m2

Prodavam drveni poluoblici - Debelina: 7cm - Sirina: 15cm - Dolzi...


45 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Градежни материјали

Вчера 20:00Kreveti edinecni

Dimenzii 210x90 Treba da se pretapaciraat. Cenata e za dvata krevet...


5.000 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
6.000 МКД
Аеродром / Скопје

Детска соба / Кревети

Вчера 20:00KEY LOCK BOX

Za pogolema bezbednost na vasite klucevi i ostanati vredni predmeti, ...


3.500 МКД
или предлог цена
Вчера 19:57STOLICI--STOLCINJA-TAPACIRANJE

TAPACIRANJE NA SITE VIDOVI: ✔️STOLICI ✔️FOTELJI ✔️KANCELARISKI STO...


500 МКД
или предлог цена
Вчера 19:43Taburetka od Simpo

Taburetkata e plisana kvalitetno izrabotena, kupena e od Simpo 3000 d...


1.200 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Фотељи

Вчера 19:21SE PRODAVA FLAVOR WAVE TURBO OVEN

Prodavam Flavor Wave Turbo Oven, mnoogu malku koristen [ne poveke od ...


2.400 МКД
или предлог цена
Вчера 19:04  НОВ ОГЛАС

Se prodava Fotelja Fotela Фотеља

Се продава Фотеља купена од Мебел Ви во 2017 год.


3.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Фотељи

Вчера 18:56Комбиниран фрижидер БЕКО

Продавам комбиниран фрижидер БЕКО Многу малку користен , без никакви...


9.000 МКД
или предлог цена
Вчера 18:56VARIOLAJT ROLETNI VENECIJANER KOMARNICI ZEBRA ROLO

Производство, продажба и монтажа на високо квалитетни венецијанер рол...


12 €
или предлог цена
Вчера 18:50Трпезариска маса со стаклена површина - Ikea

Купена од Ikea, со димензии 85х135 cm. Издржлива, стаклена бела површ...


12.000 МКД
или предлог цена
Вчера 17:55Страна 1 од 56

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам