Аеродром
Подкатегорија:
                   
405 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Mebel trosed dvosed fotelja

Fotelja i dvosed od SIMPO, zacuvani, vo odlicna sostojba. Dvosedot ...


1.600 МКД
или предлог цена
- 36 % Попуст
2.500 МКД
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Останато

Денес 11:51Trosed na spustanje Kauc Тросед

Продавам зачуван тросед со механизам за спуштање со душек. Користен ...


1.500 МКД
или предлог цена
- 67 % Попуст
4.500 МКД
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Троседи

Денес 11:49Продавам тросед, двосед, фотеља и клуб маса

Продавам малку користени тросед, двосед, фотеља и клуб маса. Цена пов...


1 €
или предлог цена
Вчера 21:02Кревет

Кревет Информации на тел 078346236


3.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Троседи

Вчера 18:06Se prodava nova agolna garnitura

ПРОДАВАМ нова неотпакувана, аголна (лева или десна)гарнитура со прост...


30.000 МКД
или предлог цена
Вчера 17:36Klub masa od inoks i belo staklo

Se prodava klub masata od slikite. Sostojba kako nova. Kupena e 18.00...


8.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Маси

Вчера 12:58Се продаваат аголна гарнитура и трпезариски столици

Се продаваат: - аголна гарнитура (290х170), без механизам за пуштање...


45.000 МКД
или предлог цена
Вчера 12:58  НОВ ОГЛАС

Fotelji i trosed, Фотељи и тросед

Prodavam zacuvan trosed so mehanizam na spustanje i fotelji. Zelen...


2.000 МКД
или предлог цена
- 50 % Попуст
4.000 МКД
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Фотељи

Вчера 10:16Taburetka od Simpo

Taburetkata e plisana kvalitetno izrabotena, kupena e od Simpo 3000 d...


1.200 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Фотељи

25 ное 19:21Se prodava Fotelja Fotela Фотеља

Се продава Фотеља купена од Мебел Ви во 2017 год.


3.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Фотељи

25 ное 18:56Lezaj klik klak

Lezajot ne e mnogu koristen se spusta za spienje, dusekot e so federi...


6.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Троседи

25 ное 10:56Дневна соба

Комода Должина 270 см Белиот дел (две фиоки) 180см Црниот дел 140см ...


1 МКД
или предлог цена
24 ное 22:28Prodavam dvosed

Prodavam skoro nov dvosed, mnogu malki koristen so kaseta za postelni...


5.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Двоседи

24 ное 20:53Trosed i Fotelja

Se prodavaat trosed i fotelja, dvata na spushtanje, mebel shtof, proi...


10.000 МКД
или предлог цена
24 ное 16:54Trosed so mehanizam

Se prodava trosed, so mehanizam za spustanje, kupen pred 1godina za ...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Троседи

24 ное 13:58Komoda za tv

Vo super sostojba 150sm dolzina. Gorna i dolna ploca e 3sm iverka ne...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

24 ное 13:43Комода

Поравам комода во 3 делови


4.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

24 ное 12:05Комода во 6 дела

Комодата е во 6 делови, може да се купат заедно или некој дел посебно...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 МКД
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

24 ное 10:51Метална клуб маса со стакло

Стаклото се вади и менува, масата е во добра состојба. 075512348


1.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Маси

24 ное 10:27Se prodavaat trosed, dvosed i fotelja

Se prodava kozna garnitura. Vo mnogu dobra sostojba. Trosed - 220cm ...


26.999 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
27.999 МКД
24 ное 09:30Prodavam masicka

Prodavam masicka za vo dnevna mnogu socuvana. 070-565-550


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Маси

23 ное 19:13Се продаваат поволно две фотељи на расклопување

Се продаваат поволно две фотељи на расклопување во одлична состојба п...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Фотељи

23 ное 17:56Klub masa 90x90

Se prodava klub masa od furniran medijapan hrast, debelina 4cm, kocka...


9.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Маси

23 ное 13:10Гарнитура ТДФ Simpo Make Up

Продавам гарнитура тросед, двосед и фотелја Simpo Make Up, добро сочу...


16.000 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
18.000 МКД
22 ное 13:00Аголна гарнитура ROMA- JUMIS

Се продава аголна гарнитура РОМА купена од ЈУМИС пред 4 години за 400...


20.000 МКД
или предлог цена
22 ное 11:25Prodavam trosed, dvosed, fotelja… garnituri NOVI!!!

Garniturite se NOVI!!! Napraveni se za stranski pzar za urneci


1 €
или предлог цена
22 ное 11:01AGOLNA GARNITURA 300 x 230

SE PRODAVA AGOLNA GARNITURA -DIMENZII: 300 x 230 -SO PROSTOR ZA SKL...


210 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
230 €
22 ное 10:22Dva lezai (kauc, trosed)

Dva isti lezai (kauci) standarda golemina 190x75 so dusek i latofleks...


5.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Троседи

21 ное 15:50SE PRODAVA MINI KOMODA ZA TV

Prodavam mini komoda kako postolje za televizor so podvizhna rotirach...


1.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

20 ное 21:45Prodavam trosed i sofa 1 god koristeni po odlicnacena

Prodavam Trosed 1 90mx80sm krem boja i materejal sto se odrzuva ubavo...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Троседи

20 ное 18:15Аголна гарнитура

Се продава аголна гарнитура ЈАСМИН купена од Алмак Струмица Димензии...


20.000 МКД
или предлог цена
- 31 % Попуст
29.000 МКД
20 ное 11:03Masicka(klub masa)

Masiceto e novo Д73 Ш53 В46


2.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Маси

20 ное 00:02Zolta garnitura

Zolta garnitura za sedenje vo odlicna sostojva dobro socuvana, so tro...


400 €
или предлог цена
19 ное 22:17Две фотељи на расклопување 2000 ден

Продавам две фотељи на расклопување, вкупно 2000ден тел 070640781


2.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Фотељи

19 ное 20:53REGAL KAKO NOV

PRODAVAM REGAL KAKO NOV EKSTRA SOCUVAN. visina2.40cm. dolzina3.87cm....


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

19 ное 12:28ITNO GARNITURA

Se prodava garnitura dimenzii 300×200 , so malo ostetuvanje ,garnit...


8.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Троседи

19 ное 11:05Dve fotelji proizvodstvo na Jugoeksport

Foteljite se kratko koristeni i mnogu ocuvani. Imaat atraktiven izg...


9.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Фотељи

19 ное 08:08Дневна соба

Продавам гарнитура за седење-тросед и двосед фотеља. Телефон за кон...


9.000 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
9.500 МКД
19 ное 08:04Amerikanska Garnitura

Prodavate trosed I dve fotelji prouzvedeni vo USA od firmata Drexel. ...


1 МКД
или предлог цена
18 ное 21:19Продавам плакар

Плакарот е екстра сочуван (старина, антика)


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

18 ное 19:38Страна 1 од 11

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам