355 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Термо печка 4,5KW

Термо печката е во добра состојба и функционална. Телефон за контакт...


6.000 МКД
или предлог цена
Вчера 17:50Prodavam Bal.vrati i prozori

Prodavam : Balkonski vrati 140x205 dvokrilni br.2 ...


12.500 МКД
или предлог цена
Вчера 13:00Za drva

Se prodava skaf za drva za vo dnevna soba dimenzii 45x45x40 napraven ...


500 МКД
или предлог цена
Вчера 11:07TEFAL KERAMICKA PEGLA na parea

Tefal pegla so keramicka nelepliva podloga. Peglata e koristena nek...


400 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
500 МКД
Вчера 11:07SE PRODAVA ZMINKERAJ, FIOKI I KREVET OD SPALANA

Јас сум прв сопственик на спалната.Увезена од италија де-лух производ...


7.500 МКД
или предлог цена
Вчера 11:07Радијатор

Се продава половен, исправен радијатор, со држачи на зид, малку корис...


160 МКД
или предлог цена
Вчера 06:45SISTEM ZA RAZLADUVANJE SO VODENA MAGLA-PRSKALKI

- PRODAVAM 10M SISTEM ZA RAZLADUVANJE I NAVODNUVANJE SO VODENA MAGLA ...


800 МКД
или предлог цена
Вчера 06:05SOLAREN URED ZA SASTITA OD PODZEMNI GRIZACI I STETNICI

SOLAREN EKOLOSKI URED ZA ZASTITA OD PODZEMNI GRIZACI KRT ,SLEPO KUCE ...


1.200 МКД
или предлог цена
Вчера 05:34Masini za artesko busenje na bunari za voda do 650m

BUSIME BUNARI.Masini za artesko busenje na bunari za voda do 650metri...


По Договор
или предлог цена
09 авг 21:29Staklo 4 sezonsko

Se prodava troslojno staklo, 4 sezonsko - poradi gresna dimenzija. 3...


1 МКД
или предлог цена
08 авг 13:53Калиева Печка на дрва

Печката е скоро нова. Користена е само една грејна сезона и е во одли...


7.500 МКД
или предлог цена
08 авг 09:53PRODAVAM NOVA PUMPA ZA BAZEN I DŽAKUZI

PRODAVAM NOVA PUMPA ZA BAZEN I DŽAKUZI MARKA "ACQUARIUS" KUPENA PO GR...


100 €
или предлог цена
06 авг 18:00PRODAVAM PUMPA ZA BAZEN I DŽAKUZI

PRODAVAM NOVA PUMPA ZA BAZEN I DŽAKUZI MARKA "SIMAKO" ITALIJANSKO PRO...


200 €
или предлог цена
06 авг 18:00Нов шпорет ST

Се продава неотпакуван шпорет 50x60, купен 10.900ден


7.000 МКД
или предлог цена
05 авг 17:28Замрзнувач Gorenje 220/250L

Се продава замрзнувач Gorenje користен една година…како нов. 325L


9.000 МКД
или предлог цена
05 авг 17:28PROZOR 60X140

Se prodava nov prozor 60/140 nov Lesna- Slovenija so termopan staklo


5.000 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
6.000 МКД
05 авг 08:16Plinsko reso Bosch

- Kako novo bez grepka - Ugraden model no moze da se koristi i kako ...


2.000 МКД
или предлог цена
04 авг 21:59Prodavam drveni vrati razlicni dimenzii

Imam razlicni golemini bez kasi cena 30e parce


04 авг 21:52PRODAVAM NOVA PUMPA SO FILTER ZA BAZEN

PRODAVAM PUMPA SO FILTER ZA BAZEN


2.000 МКД
или предлог цена
04 авг 18:14ДЕТЕКТОР МЕТАЛ, ДРВО И КЕБЕЛ ПОД НАПОН

Детектор за метал дрво и напон. Детектира до 5 см длабочина во ѕид, ...


2.500 МКД
или предлог цена
04 авг 18:12Sedmosed garnitura/седмосед гарнитура

Се продава седмосед во солидна состојба, со механизам за спуштање. И...


5.000 МКД
или предлог цена
04 авг 15:34Diferencijalen termostat za solarno

Poloven ispraven. So nego odi 1 sonda


2.600 МКД
или предлог цена
04 авг 06:42Kanadski kamin

КАНАДСКИ КАМИН РАБОТАТ НА ПРИНЦИПОТ ТЛЕЕЊЕ НА СОГОРУВАЊЕ. ДРВО, ПЕЛЕ...


650 €
или предлог цена
03 авг 21:37Garnitura za sedenje/Гарнитура за седење

Se prodava garnitura za sedenje eko koza odlicno zacuvana,mnogu malce...


16.000 МКД
или предлог цена
03 авг 13:41RIDDEX PLUS - EKOLOSKO SREDSTVO ZA SASTITA OD RAZNI STETNICI

RIDEX PRO PLUS - E NOV ELEKTROMAGNETEN URED ZA EKOLOSKA ZASTITA OD RA...


500 МКД
или предлог цена
Кочани

Останато

03 авг 11:09SISTEM ZA RAZLADUVANJE SO VODENA MAGLA-PRSKALKI

- PRODAVAM 10M SISTEM ZA RAZLADUVANJE I NAVODNUVANJE SO VODENA MAGLA ...


800 МКД
или предлог цена
03 авг 11:08KAMIN PECKA za PARNO JOANA

Peckata e vo odlicna sostojba kako nova karistena 4 sezoni.


5 €
или предлог цена
02 авг 10:26Klupa zavarena

Klupa za sedenje i za razni nameni Razlicni celicni profili i debeli...


5.000 МКД
или предлог цена
01 авг 11:24GREDI GRAGJA OBLI OD KROV POLOVNI

Половни обли греди граѓа 2 метрови 4 метрови 5 метрови 6 метрови...


1 €
или предлог цена
31 јул 20:51Лежај

Се продава половен, зачуван лежај со димензија 200 x160. Цена 2.000,...


2.000 МКД
или предлог цена
31 јул 16:52Trosed, dvosed i fotelja

Se prodava garnitura, trosed (na spustanje), dvosed i fotelja. 076/52...


15.000 МКД
или предлог цена
30 јул 15:33LED FENER ZA ZASTITA OD DIVI ZIVOTNI DO1000m2

- LED FENERI ZA ZASTITA OD SEKAKVI DIVI ZIVOTNI SO OSVETLUVANJE I TRE...


1.200 МКД
или предлог цена
30 јул 07:27SOLAREN URED ZA SASTITA OD PODZEMNI STETNICI KRT SLEPO KUCE

SOLAREN EKOLOSKI URED ZA ZASTITA OD PODZEMNI GRIZACI KRT ,SLEPO KUCE ...


1.200 МКД
или предлог цена
30 јул 07:27Kazan za rakija 120 litri i GOLEM KULTIVATOR swiss

informacii 070 293-858 DANICA KAZANOT E PRODADEN . KULTIVATOROT E ...


601 €
или предлог цена
Кочани

Останато

29 јул 18:36EKOLOSKI SOLAREN URED ZA ZASTITA OD PODZEMNI STETNICI

- PRODAVAM EKOLOSKI SOLARNI ULTRAZVUCNI UREDI ZA ZASTITA OD POVEKE P...


1.000 МКД
или предлог цена
28 јул 14:14NOV Alarm so nadvoresna sirena / Аларм

PRAKJAM PO KARGO Prodavam nov alarm za vleguvanje so digitalen kod...


27 јул 14:42KENWOOD KMix

Melnica za kafe, odlicno socuvano koristena vo domasni uslovi celo vr...


76 €
или предлог цена
27 јул 14:42PRSKALKI ZA RAZLADUVANJE SO VODENA MAGLA

-PRODAVAM SISTEM.ZA RAZLADUVANJE SO VODENA MAGLA ZA RAZLADUVANJE VO L...


800 МКД
или предлог цена
27 јул 12:54PRODAVAM VNATRESNI VRATI NOVI

PRODAVAM VNATRESNI VRATI NOVI DONESENI OD GERMANIJA IMAM OKOLU 500 ...


По Договор
или предлог цена
27 јул 12:05Изработка и монтажа на алуминиумски комарници

Изработуваме и монтираме високо квалитетни алуминиумски комарници: *...


1 МКД
или предлог цена
24 јул 15:58Страна 1 од 9

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам