Карпош
                   
1060 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

ВЕБ ДИЗАЈН,WEB DIZAJN И ГРАФИЧКИ ДИЗАЈН

KРЕАТИКА МЕДИА ДООЕЛ Студио за графички, веб дизајн , Развој на Mобил...


18.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:00Промовирано

Bobcat 300

Se prodava helium miner so 2gb ram. Bobcat 300. Raboti normalno, star...


450 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
500 €
Карпош / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

Вчера 22:08Igri za Ps4

Se prodavaat ili menuvaat igri za ps4. Kako novi. Info samo na Viber.


По Договор
или предлог цена
Вчера 21:16Najeftini novi GAMING konfiguracii i5 7 9, 3600 do 5900X AMD

Најефтино - разни нови конфигурации. Фирма. Гаранција 2/3 години. ...


23.900 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Десктоп компјутери

Вчера 19:39DDR3 DDR4 SoDIMM 2GB 4GB

Продавам користена целосно функционална РАМ меморија за лаптоп. - D...


800 МКД
или предлог цена
Вчера 19:07Asus ROG G15DK: B550, 3600X, 6600XT, 1TB NVMe + 1TB HDD

Продавам нови гејминг компјутери Asus ROG G15DK MB: Asus ROG B550 ...


65.000 МКД
или предлог цена
Вчера 18:14  НОВ ОГЛАС

Se prodava nov kompjuter Dell Vostro

Se prodava nov-nekoristen kompjuter Dell Vostro 3515,15.6" FullHD, Ry...


27.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 18:09Gaming PC: B550, Ryzen 5 5600X, 16GB DDR4-3600, RX6600XT

Продавам комплетно нов гејминг компјутер со следнава конфигурација: ...


70.000 МКД
или предлог цена
Вчера 17:53  НОВ ОГЛАС

Matricen printer, fax, kancelariski aparati

Prodavam kancelariski aparati, i toa: 1. Printer Epson LQ-570+ ......


1 €
или предлог цена
Вчера 16:15ADAPTERI POLNACI ORIGINALNI ZA LAP TOPI

ADAPTERI POLNACI ORIGINALNI ZA SITE VRSTI LAP TOPI TELEFON 070...


800 МКД
или предлог цена
Вчера 16:15INSTALACIA NA WIN 10 SO SITE PROGRAMI ZA ON LINE NASTAVA

INSTALACIA NA WIN 10 SO SITE PROGRAMI ZA ON LINE NASTAVA SERVIS ZA L...


500 МКД
или предлог цена
Вчера 16:15Gaming PC: B450, Ryzen 5 3600X, 16GB DDR4-3200, 1080TI, 1TB

Продавам гејминг компјутер составен од нови и половни делови со следн...


48.000 МКД
или предлог цена
Вчера 15:54  НОВ ОГЛАС

ASUS 3070 TUF

Se prodava asus 3070 TUF, kako nova, bez garancija, max temperatura d...


380 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
400 €
Вчера 15:45PSU 700W - 1800W EVGA COOLERMASTER LC nonmod / modular

Нови напојувања со 1-3 год гаранција 1. CM ELITE V3 500 (1x PCIe), ...


2.300 МКД
или предлог цена
Вчера 15:13Asus,15,6Inchi,4GbRam,500Hdd socuvan kako nov

Asus,15,6Inchi,4GbRam,500Hdd socuvan kako nov ima i nov windows 10pro


6.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 14:43Tablet

Za delovi, nekogas se pali, nekogas ne .


1.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Таблети

Вчера 13:47ZOTAC Nano PC desktop kompletno kancelarisko resenie

Продавам нови, супермали (13х13х6cm) barebone PC со гаранција 1 годин...


8.900 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Десктоп компјутери

Вчера 13:33Prodavam laptop dell latitude 7350 laptop/tablet

Se prodava laptop Dell Latitude 7350(2-in-1).Laptopot e vo dobra sost...


13.450 МКД
или предлог цена
- 26 % Попуст
18.100 МКД
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 13:19Leky Computers Најјаките и Најефтините Гејминг Конфигураци

Ние ги склопуваме најдобрите, најефтините и најјаките Гејмерски Конфи...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Десктоп компјутери

Вчера 13:03Gaming Setup i5/8GB/RX570

Се продава цел Гејмерски Сетап Комплет со све (Компјутер, Монитор, Та...


449 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
499 €
Карпош / Скопје

Десктоп компјутери

Вчера 13:02ВЕБ ДИЗАЈН,WEB DIZAJN И ГРАФИЧКИ ДИЗАЈН

KРЕАТИКА МЕДИА ДООЕЛ Студио за графички, веб дизајн , Развој на Mобил...


18.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:00HELLHOUND AMD RADEON RX 6600 XT

Grafickata e koristena isklucivo za gaming, nikogas ne e koristena za...


Вчера 13:00Profesionalen evtin brz kvaliteten servis

1.Profesionalna instalacija ,preinstalacija, servis i odrzuvanje na v...


1 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 11:20Profesionalen evtin brz kvaliteten servis

1.Profesionalna instalacija ,preinstalacija, servis i odrzuvanje na v...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 11:20Servis za laptopi i kompjuteri

1.Profesionalna instalacija ,preinstalacija, servis i odrzuvanje na v...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Останато

Вчера 11:20Formatiranje i profesionalen servis

1.Profesionalna instalacija ,preinstalacija, servis i odrzuvanje na v...


1 €
или предлог цена
Вчера 11:20Prodavam HP OMNIBOOK 430 so procesor 386/20mhz i ram2MB

Prodavam HP OMNIBOOK 430 so procesor 386/20mhz i ram2MB HDD 40MB i op...


150 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 10:52Ruter Dlink

Ruter dlink so 5db antena na magnet raboti odlicno


400 МКД
или предлог цена
Вчера 10:27OTKUP NA LAPTOPI

Vrshime OTKUP na ponovi modeli na laptopi novi i polovni dell,sams...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 10:0119" LCD VGA Monitor

Se prodava monitorot od slikata. Komplet ispraven


1.300 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
1.400 МКД
Вчера 08:15Hp probook 6460b

Potpolno ispraven komplet so polnac Baterija slabo drzi Fiksna cena!


3.000 МКД
или предлог цена
- 25 % Попуст
4.000 МКД
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 01:51Prodavam kukishte bez graficka karta

Kukishteto ima 4gb ram 500gb HDD western digital i3 ka procesor


3.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Десктоп компјутери

02 дек 23:13Gaming PC

Продавам нов гејминг компјутер со следнава конфигурација: MB: Giga...


39.000 МКД
или предлог цена
02 дек 21:59i5 4570 i5 4590S

Продавам процесори i5 4570 и i5 4590S


2.000 МКД
или предлог цена
02 дек 21:56Сметководствен програм (ИНФОС КОНСАЛТИНГ)

1. Основни податоци за апликациите - Клиент – сервер архитектура. -...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Софтвери / Бизнис

02 дек 21:26BOBCAT 300 NOV ITNO

Itno prodavam nov Bobcat300 so 2GB memorija i 1m 4dbi antena. So doku...


500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

02 дек 20:10DVD-RW Pioneer black CD-RW Sony white

DVD-RW Pioneer black nov neupotrebuvan. 1300 den. CD-RW Sony white m...


1.200 МКД
или предлог цена
02 дек 20:09SET ZA HELIUM MAJNING LORA

Rak antena 5dbi 4900 den MqGill anteba 6dbi 7900 den Arestor Rak Or...


4.900 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

02 дек 20:08Helium RAK lora antena 5dbi

Nova Helium RAK 5dbi antena vo futrola 80Eur Original RAK Wireless. ...


80 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
90 €
Карпош / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

02 дек 20:07HELIUM ANTENA McGILL 6 DBI ORIGINAL LORA

Nova Helium RAK 5dbi antena vo futrola 80Eur Original RAK Wireless. ...


140 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

02 дек 20:07Монитор HYUNDAI/ gluvce Logitech /tastatura Gamebird

половни и исправни, може и посебно да се купат: Mонитор 1500mkd гл...


По Договор
или предлог цена
02 дек 19:40Страна 1 од 27

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам