Карпош
Подкатегорија:
                   
41 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

ВЕБ ДИЗАЈН,WEB DIZAJN И ГРАФИЧКИ ДИЗАЈН

KРЕАТИКА МЕДИА ДООЕЛ Студио за графички, веб дизајн , Развој на Mобил...


18.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:00Промовирано

INSTALACIA NA WIN 10 SO SITE PROGRAMI ZA ON LINE NASTAVA

INSTALACIA NA WIN 10 SO SITE PROGRAMI ZA ON LINE NASTAVA SERVIS ZA L...


500 МКД
или предлог цена
Вчера 16:15ВЕБ ДИЗАЈН,WEB DIZAJN И ГРАФИЧКИ ДИЗАЈН

KРЕАТИКА МЕДИА ДООЕЛ Студио за графички, веб дизајн , Развој на Mобил...


18.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:00Сметководствен програм (ИНФОС КОНСАЛТИНГ)

1. Основни податоци за апликациите - Клиент – сервер архитектура. -...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Софтвери / Бизнис

02 дек 21:26Profesionalna instalacija Windows XP,7,8,8,1 I WINDOWS 10

Vrsam Profesionalna instalacija Windows XP,7,8,8,1 I WINDOWS 10 Insta...


500 МКД
или предлог цена
02 дек 17:01Angliski , Germanski , Francuski - LESNO i BRZO

-ПОВЕЌЕ НЕМАТЕ ПОТРЕБА ДА ОДИТЕ НА БИЛО КАКВИ КУРСЕВИ - СЕГА МОЖЕТЕ Д...


600 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Софтвери / Јазици

30 ное 21:12Za site Gradovi Windows ,Office softverski problemi i servis

Instalacija na Windows ,Office softverski problemi i servis moze i


500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Софтвери / Останато

30 ное 15:33УСПОРЕНО ВИ РАБОТИ ЛАПТОП,ДЕКСТОП КОМПЈУТЕР ДОАЃАМ НА ПОВИК

МИКИ КОМПЈУТЕРИ И ГПС НАВИГАЦИИ ТЕЛ :070965995 ВАШЕ Е САМО ДА НЕ...


По Договор
или предлог цена
30 ное 14:10Preinstalacija na windows i macbook os sistemi

..


500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Софтвери / Останато

30 ное 10:11ИМАТЕ НОВ КОМПЈУТЕР ИЛИ ЛАПТОП ИНСТАЛИРАМ ВИНДОВС 10,11Про

ИМАТЕ НОВ ДЕКСТОП КОМПЈУТЕР ИЛИ ЛАПТОП А НЕМАТЕ ВИНДОВС ? ТЕЛ:078202...


По Договор
или предлог цена
26 ное 13:02VASIOT PROBLEM E NAS PROBLEM SERVIS ZA KOMPJUTERI,NA POVIK

SERVIS ZA KOMPJUTERI I LAPTOPI MIKI TEL:078/202-985,070/965-995 Z...


По Договор
или предлог цена
14 ное 13:13Windows 7, 10 Pro

Се продаваат Windows 10 PRO x64 оригинал сериски. Напомена: Не лепе...


1.899 МКД
или предлог цена
13 ное 13:40Windows Server 2012 R2

Se prodava neotvoren Windows Server 2012 R2.


20.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Софтвери / Microsoft

13 ное 13:40Инсталација/Форматирање на Windows !!

Форматирање и преинсталација на компјутери и лаптопи! Во зависност...


1.000 МКД
или предлог цена
24 окт 15:20WINDOWS XP,7,8.1,10,ANTIVIRUS,BRISENJE VIRUSI,PROGRAMI

SERVIS ZA KOMPJUTERI I LAPTOPI MIKI TEL:078/202-985,070/965-995 Z...


По Договор
или предлог цена
11 окт 13:22Инсталирање Windows / Instalacija na Windows

Инсталирање на Windows 10 ( aktiviran ) Plus opcija za dodavanje na ...


500 МКД
или предлог цена
12 јул 14:34Sklopuvanje/Instaliranje/Popravanje za Desktop i laptop

Се по ваша желба. Инсталирање Windows (aktiviran) Microsoft office/...


1 €
или предлог цена
12 јул 14:34Izraborka na web-shops E-Commerce webstranici

izrabotka na web stranici na WorldPress (E-commerce prodavnici) Temi....


1 €
или предлог цена
15 мај 00:49Windows 7 10 Professional OEM licenca nalepnica

Prodavam licenca/nalepnica za Windows 10 Professional OEM verzija, mo...


4.000 МКД
или предлог цена
17 фев 13:50Instalacija na Windows xp,7,8 office,vrakane na podatoci

Без разлика на тоа која верзија на Windows ја имате инсталирано, ваши...


500 МКД
или предлог цена
04 фев 18:26Formatiranje na kompjuteri, Instalacija na Windows i Office

Вршиме инсталација и реинсталација на лиценцирани Windows OS и Micros...


500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Софтвери / Microsoft

02 фев 13:00Instalacija i reinstalacija na Windows i Microsoft Office

Вршиме инсталација и реинсталација на лиценцирани Windows OS и Micros...


500 МКД
или предлог цена
15 јан 14:53Instalacija na licenciran Microsoft Office

Вршиме инсталација и реинсталација на лиценцирани Windows OS и Micros...


500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Софтвери / Office Канцелариски

15 јан 11:19NA POVIK IT-MIKI-SERVIS:7,8,10 WORD,EXCEL,FOTOSHOP,AUTOCAD

SERVIS ZA KOMPJUTERI I LAPTOPI MIKI TEL:078/202-985,070/965-995 Z...


По Договор
или предлог цена
11 јан 14:07SERVISIRANJE KOMPJUTERI-LAPTOPI,WINDOWSI,PROGRAMI NA POVIK.

SERVIS ZA KOMPJUTERI I LAPTOPI MIKI TEL:078/202-985,070/965-995 Z...


По Договор
или предлог цена
25 дек 12:34SPORO VI RABOTI KOMPJUTERR?IMATE VIRUSI?WINDOWSI NA POVIK.

SERVIS ZA KOMPJUTERI I LAPTOPI MIKI TEL:078/202-985,070/965-995 Z...


По Договор
или предлог цена
08 дек 09:38Microsoft Office PRO 2019 PLUS

Se prodavaat dozivotni originalni licenci za Microsoft Office PRO 201...


1.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Софтвери / Microsoft

19 окт 22:20FORMAT NA WINDOWS 7, 8, 10 KOMPLET SO OFFICE I ANTIVIRUS

Vrsime profesionalna instalacija i formatiranje na Windows 7, 8, 10 k...


400 МКД
или предлог цена
11 окт 18:46Instalacija Windows 10 Pro

Instaliranje Windows 7 ili Windows 10 Pro, Microsoft Oficce 2016, i A...


500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Софтвери / Microsoft

05 јун 08:45Instalacija na licensiran Windows 7, 8, 10

Најдобар начин да го забрзате и освежите вашиот компјутер или лаптоп ...


400 МКД
или предлог цена
23 апр 00:56Microsoft Office 365 Personal

Se prodavaat novi originalni licenci za Microsoft Office 365 Personal...


100 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Софтвери / Microsoft

16 апр 23:14Windows 10 Pro Licenci

Se prodavaat novi originalni licenci za Windows 10 Windows 10 ...


1.000 МКД
или предлог цена
16 апр 23:03Windows Server 2019 License

Se prodavaat 2 originalni licenci za Windows Server 2019: Windows Se...


1 €
или предлог цена
16 апр 22:59Изработка на web ориентиран софтвер PHP, SQl, CSS, HTML.....

Изработка на web ориентиран софтвер PHP, SQl, CSS, HTML.....


1 €
или предлог цена
09 мар 23:47Instaliranje Windows10 Pro

Instaliranje ili preinstaliranje na Windows10 Pro ili Windows7, so Of...


500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Софтвери / Microsoft

13 окт 20:433dconnexion spacepilot

koristeno e funkcionira


3.500 МКД
или предлог цена
24 мар 15:41Најсовремен софтвер за фирми Infoproject

Infomatrix *** Бизнис Херој *** Infoproject *** Комплетен ERP софт...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Софтвери / Бизнис

12 мар 13:00Tower 7

Tower 7, application for static and dynamic structural analysis, conc...


250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Софтвери / Бизнис

13 јан 00:50Instalacija na Windows Office Antivirus i servis

Без разлика на тоа која верзија на Windows ја имате инсталирано, ваши...


400 МКД
или предлог цена
27 авг 16:19Instalacija Windows Format.komplet so Office Antivirus

ZA SEKOJA INTERVENCIJA davam GARANCIJA DOAGAM I NA POVIK po potreb...


400 МКД
или предлог цена
27 авг 16:18Formatiranje, PC, LapTop se od softver ,moze i na povik

VRSAM PROFESIONALNO SOFTVERSKO SERVISIRANJE NA KOMPJUTERI LAPTOPI TAB...


400 МКД
или предлог цена
27 авг 10:06Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам