Карпош
                   
1101 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

ВЕБ ДИЗАЈН,WEB DIZAJN И ГРАФИЧКИ ДИЗАЈН

KРЕАТИКА МЕДИА ДООЕЛ Студио за графички, веб дизајн , Развој на Mобил...


16.000 МКД
или предлог цена
Денес 13:00Промовирано

OTKUP NA LAPTOPI

Vrshime OTKUP na ponovi modeli na laptopi novi i polovni dell,sams...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

14 авг 11:43Промовирано

MacBook Air 2020 M1 Apple Silicon

Се продава MacBook Air M1 Apple Silicon купен во 2021, користен за ка...


48.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

11 авг 11:49Промовирано

ВЕБ ДИЗАЈН,WEB DIZAJN И ГРАФИЧКИ ДИЗАЈН

KРЕАТИКА МЕДИА ДООЕЛ Студио за графички, веб дизајн , Развој на Mобил...


16.000 МКД
или предлог цена
Денес 13:00Samsung C27JG50 - 27 inch, 144 hz / 4ms / 2k res 2560 x 1440

Model: Samsung C27JG50 27 Inch VA Panel - WQHD (detailed, pin-sharp ...


12.000 МКД
или предлог цена
Денес 13:00Се продава процесор i3-540 4M Cache, 3.06 GHz LGA 1156

Се продава процесор i3-540 4M Cache, 3.06 GHz LGA 1156


750 МКД
или предлог цена
- 25 % Попуст
1.000 МКД
Денес 12:47ASUS X409FA SILVER

ASUS X409FA SILVER EDEN KORISNIK UPOTREBUVAN 3 MESECA NABAVEN VO S...


290 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 12:19НОВ Dell G15 Gaming i5/8GB/RTX3050

Dell G15 5511 Gaming Laptop - 15.6 inch FHD 120Hz Display - Intel Cor...


46.999 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 10:55TABLET - ARNOVA 10"

Tablet ARNOVA 10" tehnicki vo solidna sostojba, baterija drzi 1 do ...


2.450 МКД
или предлог цена
- 2 % Попуст
2.500 МКД
Карпош / Скопје

Таблети

Денес 10:03RAM DDR2 & DDR3 SODIMM

Продавам исправни Рам мемории за лаптоп. - 2x2GB DDR3 Nanya&Samsung...


200 МКД
или предлог цена
- 88 % Попуст
1.700 МКД
Денес 09:49HP 630 i3 I 120GB SSD I 4GB RAM laptop

Продавам користен лаптоп марка ХП модел 630. Лаптопот е со ново ССД и...


6.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 09:48Acer Swift 3 i5 8gen 8GB RAM 14"FHD 250GB nvme

Продавам користен лаптоп марка Acer, модел SF314-54-511a. Еден корисн...


20.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 09:48iPad pro 11 (3rd) 128GB - Silver

Apple 11-inch iPad Pro, 2021 godina Wi-Fi 128GB - Silver. Garancija d...


690 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Таблети

Денес 09:18  НОВ ОГЛАС

SteelSeries Stratus Controller joystick

Play any controller enabled game on Android, Windows, Steam, and VR w...


1.500 МКД
или предлог цена
Денес 09:10Canon C-EXV 13 TONER

TONER Canon C-EXV 13


Денес 06:51Lenovo Tab E7

Prodavam NOV tablet Lenovo Tab E7, bez polnac. Lenovo Tab E7 (TB-710...


2.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Таблети

Вчера 23:57Lenovo Yoga Tab 3 850F

LENOVO TAB 3 YOGA 8″ YT3-850F • 1GB RAM Memory • 16 GB Storage


5.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Таблети

Вчера 23:57iPad Pro 2020 12.9 inch WiFi 128 GB

iPad-ot e како нов, многу ретко користен и нема ни микро гребнатинка....


49.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Таблети

Вчера 23:44  НОВ ОГЛАС

ISPRAVEN PC 3.0 Mhz soliden za rabota

ISPRAVEN PC 3.0 Mhz soliden za rabota, 2Gb RAM,250 GB hard disk, DVD ...


2.200 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Десктоп компјутери

Вчера 17:49Monitor Benq G 2000w

Se prodava monior, vo funkcija. Ponekogas pri koristenje se pojavuva ...


600 МКД
или предлог цена
Вчера 17:37Komplet RAM CPU i MB za 6 8 12 karti ASRock i BIOSTAR TB250

Нови плочи. Цена за КОМПЛЕТи #1. 10,500ден MB AFOX AFHM65-ETH8E...


10.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

Вчера 17:31ASUS VivoBook S15 - 15.6", i7 8th gen, 512GB SSD M2,

• Intel Core i7 8th Generation • 4 core processor • 512GB SSD M.2 ...


720 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 15:20Prodavam monitor Dell 1908FP vo perfektna sostojba.

Prodavam monitor Dell 1908FP vo perfektna sostojba. Specifications...


50 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Останато

Вчера 14:25Perfekten Gaming PC so i7 9700 i 6600 XT

Se Prodava moken gaming kompjuter za mnogu evtina cena so slednite ko...


1.050 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
1.100 €
Карпош / Скопје

Десктоп компјутери

Вчера 13:08Се продава Apple MacBook Pro 15” Retina 2,3 GHz Quad-Core i7

MacBook Pro 15,4” Retina display Processor: 2,3GHz Quad-Core Intel ...


690 €
или предлог цена
- 13 % Попуст
790 €
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 12:46Drzac za LAP TOP so USB i kuler

Prodavam drzac /podpirac za kompjuter, so kuler i uzb.. Mozno podesuv...


800 МКД
или предлог цена
Вчера 11:55Monitor Dell UltraSharp U2414H

Продавам монитор Dell UltraSharp U2414H, користен во непушачка просто...


7.000 МКД
или предлог цена
Вчера 11:03Najprofesionalniot Servis i delovi za Laptop i Desktop PC

Najprofesionalniot Servis i delovi za Laptop i Desktop PC Intervenci...


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 10:55ASUS 4GB Ram,500GB Hdd,SOCUVAN EXTRA

ASUS 4GB Ram,500GB Hdd,SOCUVAN EXTRA BATERIJA DOBRA IMA I NOV WINDOW...


6.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 10:54RAM 4GB 8GB DDR4 DDR3 ADATA SAMSUNG memorija меморија

Нови RAM мемории за ПЦ (Desktop) со 3/ 5 години гаранција (фирма). ...


900 МКД
или предлог цена
Вчера 10:16DELL Latidude 3510

Skoro nov, 2 meseci koristen, pod garancija od Dell.


470 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 10:14ETH 180 Mhs 8GB риг

3 x Sapphire Radeon Vega 56 8GB + 1 XFX RX580 8GB Corsair 850W напој...


1.900 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

Вчера 09:55Sapphire Radeon R9 FURY X 4GB со водено ладење

Графичка картичка Sapphire Radeon FURY X, 4GB HBM VRAM со водено ладе...


8.900 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
9.300 МКД
Вчера 09:54Macbook 16 Pro, i9, 32gb Ram

MacBook Pro (16-inch, 2019) 2,3 GHz 8-Core Intel Core i9 32 GB 2667...


2.200 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 08:53Lenovo Tab M8 2Gb RAM ,32GB Storage

Prodavam 1 mesec koristen tablet Lenovo Tab M8 pod garancija do Janua...


3.900 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Таблети

Вчера 00:46Riser Rajser site vidovi PCI-E to 4xUSB, 009s, M.2 rajzer

!!! Рајзери со повеќе од 4 кондензатори се реклама, вишокот нити се к...


320 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

14 авг 22:59ADD2PSU, ATX jumper, BUTTON, HDMItoVGA dummy, USBtoSATA SSD

1. 350ден /5pcs 1,400ден Add2PSU, SATA 24pin ATXx2 PSU Automatic Ju...


100 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

14 авг 21:38Modularni PSU novi kabli PCIE SATA MOLEX 5pin 6pin 8pin modu

МОДУЛАРНИ КАБЛИ: 1. 5pin/2MOLEX SATA - 420ден MOD PERIPHERIAL 5pin-...


420 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

14 авг 21:17HP DesignJet T120 - A1 Printer

Многу малку користен A1 принтер HP DesignJet T120 принтер. Користи...


45.000 МКД
или предлог цена
14 авг 19:00APPLE IPAD AIR 2 DOBRA SOSTOJBA TABLET

APPLE IPAD AIR 2 DOBRA SOSTOJBA TABLET MEMORIJA 32 GIGA SE RABOTI N...


150 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Таблети

14 авг 18:22PSU 700W - 1800W EVGA COOLERMASTER LC nonmod / modular

Нови напојувања со 1-3 год гаранција 1. EVGA 700W1 (2x PCIe) 80plu...


3.200 МКД
или предлог цена
14 авг 18:11Tp Link WR841n

Prodavam ruter Tp link wr841 n


600 МКД
или предлог цена
14 авг 14:57OTKUP NA LAPTOPI

Vrshime OTKUP na ponovi modeli na laptopi novi i polovni dell,sams...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

14 авг 11:43Страна 1 од 28

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам