1029 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

PRODAŽBA NA EURO PALETI / ПРОДАЖБА НА ЕВРО ПАЛЕТИ! 070202001

Се продаваат евро палети 1200Х800 цм 1,2 и 3 класа (плави палети). На...


860 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
900 МКД
Вчера 15:36Промовирано

Elektro motor elektromotor elektromotori elektro motori елек

Голем избор на електро мотори и редуктори


5 €
или предлог цена
31 јул 08:59Промовирано

Golem izbor na Reduktori reduktor редуктор редуктори

Голем избор на motoreduktori vidi sliki ОДКУПУВАМ РЕДУКТОРИ И ЕЛЕКТР...


5 €
или предлог цена
31 јул 09:00Промовирано

Fiskalna kasa Duna Severec Vardarec

Se prodavaat fiskalni kasi Duna Vardarec i Severec vo ispravna sostoj...


1 €
или предлог цена
Денес 10:59DIGITALNA VAGA 15 KG

Se prodava digitalna vaga za tezina do 15kg. Vagata e maksimalno socu...


1 €
или предлог цена
Денес 10:59elektrostatsko farbanje

prodavam pecka i pistol za elektrostatsko farbanje


1 €
или предлог цена
Денес 06:40CAURI STEZNI, CANGI

Stezni cauri za strugovi avtomati, avtomatski drebonzi, Traub, Indeks...


1 €
или предлог цена
Денес 00:44  НОВ ОГЛАС

MESALICA ZA BETON 500den OD DEN PRILEP

SE IZNAJMUVA MESALICA ZA BETON 500 DEN OD DEN ZA POVEJKE DENOVI P...


500 МКД
или предлог цена
Вчера 22:44Masina za betonski blokovi

Se prodava


600 €
или предлог цена
Вчера 22:04Се продава Котле на пелети

Се продава скоро ново котле termofluks 25kw,користено 2 сезони во одл...


1.500 €
или предлог цена
Прилеп

Останато

Вчера 21:24  НОВ ОГЛАС

Coffee Truck

Се продава Coffee Truck ново возило атестирано со целосна опрема за р...


9.499 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
10.500 €
Вчера 19:11Ekscentar presa PE 63 A

Se prodava ekscentar presa BELENE PE 63 A. Sila na udar 63 t. P...


2.000 €
или предлог цена
Вчера 18:17Prodazba na EURO PALETI 1 i 2 klasa ☎️070/488-968☎️

Prodavam EURO PALETI 1200X800 cm imame isto i obicni paleti 1200X800...


По Договор
или предлог цена
Вчера 15:37OTKUP NA EURO PALETI / ОТКУП НА ЕВРО ПАЛЕТИ 070/488-968

⚠️ОТКУПУВАМ ЕВРО ПАЛЕТИ⚠️ со жиг (EPAL, WIC, EUR) плаќам кеш и ги зе...


По Договор
или предлог цена
Вчера 15:37PRODAŽBA NA EURO PALETI / ПРОДАЖБА НА ЕВРО ПАЛЕТИ! 070202001

Се продаваат евро палети 1200Х800 цм 1,2 и 3 класа (плави палети). На...


860 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
900 МКД
Вчера 15:36IZRABOTKA NA ZAPCANICI I DRUGI DELOVI

VRSENJE NA USLUGI SO DREBONG VREZA ZAPCANICI LANCANICI I DRUGI DELOVI...


1 €
или предлог цена
Вчера 12:38ЕЛЕКТРОНСКА ВИСЕЧА-КРАНСКА 3Т,5Т,10Т -ВАГА,ВАГИ,VAGA,VAGI

СЕ ПРОДАВААТ КРАНСКИ ВИСЕЧКИ ВАГИ СО МЕРЕН ОПСЕГ: -1000kg(1t)-ПОДЕЛО...


250 €
или предлог цена
Вчера 11:32Kamionski vagi,vaga(ваги,вага) од 20 до 50 тони

ЕЛЕКТРОНСКА ВАГА ЗА КАМИОНИ ,ТРАКТОРИ -МЕРЕН ОПСЕГ : МАХ=20,30,50...


7 €
или предлог цена
Вчера 11:32El.vaga,vagi za traktori,kamioni вага,ваги 20т

ЕЛЕКТРОНСКА ВАГА ЗА СОЛО КАМИОНИ И СИТЕ ТРАКТОРИ -МЕРЕН ОПСЕГ : МАХ...


5 €
или предлог цена
Вчера 11:32ЕЛЕКТРОНСКА ВАГА (VAGA) 15/30kg verificirana (баждарена)

ВАГА Еlektronska 3/6/15/30kg;,nova,bazdarena, so 2 god. garancija -v...


3 €
или предлог цена
Вчера 11:32Ел.вага,ваги платформски до 2000кг.VAGI,VAGA,NOVI

ВАГИ elektronski so platforma 1,25x1,25m;1,25х1,5m;1,5x1,5m;2x2mm. Me...


750 €
или предлог цена
Вчера 11:31Vaga,vagi,вага,ваги на вилушкар рачен

Prodavam viluskar PALETAR so vaga so 4 merni kelii za merejne na pale...


750 €
или предлог цена
Вчера 11:31se prodava vaga za stoka

СЕ ПРОДАВА ЕЛЕКТРОНСКА ВАГА: -Сточна не заградена со платформа 1х2 м...


749 €
или предлог цена
Вчера 11:31ОФСЕТ МАШИНА HEIDELBERG KOR ФОРМАТ 40X57Ccm ЕДНА БОЈА

Се продава Офсет машина за печатење HEIDELBERG KOR Формат - 40X57cm с...


225.000 МКД
или предлог цена
Вчера 09:18Bosch bateriski polnac

Оригинал полначи за батериски пиштол


20 €
или предлог цена
Вчера 09:12TDS - ppm metar - merI KVALITET na voda i TVRDINA

Апаратот е НУЖЕН за правилно користење и пиење на водата како и зачув...


399 МКД
или предлог цена
Вчера 08:42argonsko zavaruvanje

prodavam aparat za argonsko zavaruvanje i elektrodi za rosvaj alumini...


1 €
или предлог цена
Вчера 06:25LINIJA ZA BONBONI SO MASINA ZA VITKANJE

Komplet linija za bonboni i masina za vikanje


1 МКД
или предлог цена
09 авг 16:04Inverter Aparat za varejne,zavaruvajne.svajcaparat

Nov inverter kzubr,400a mnogu jak komplet pakuvajne so maska .ekstra


5.500 МКД
или предлог цена
09 авг 14:51hilta bohalsta hamer 2200w

nova hilta hamer ,komplet vo kuferce so silo I drugi dodatoci....2200...


8.500 МКД
или предлог цена
09 авг 14:51Hidraulicen apkan

Se prodava hidraulicen apkan 7 metra so makaza za limo secejne na dzu...


7.000 €
или предлог цена
09 авг 14:48retrovizori novi za lada niva golemi i mali

se prodava retrovizori golemi i mali za lada niva dostava po kargo n...


349 МКД
или предлог цена
Прилеп

Останато

09 авг 14:09Boca za kompresor

Sredena so novi trkalca


5.000 МКД
или предлог цена
09 авг 11:44Pistol udaren

Pistolot e so defekt inace ispraven raboti skrsen e edno delce vnatre


1.800 МКД
или предлог цена
09 авг 11:44Kompresor prva petoletka delovi

Delovi od kompresor prva petoletka


По Договор
или предлог цена
09 авг 11:44Masini i vitrina za sladoled

Cena po dogovor.Kontakt tel.077 574 459 Petre ili na viber 38977 574 ...


1 МКД
или предлог цена
09 авг 11:32Prikolka za Vafli i Amerikanski mini palacinki

Se prodava prikolka komplet so se masini za poveke informacii okolu c...


1 €
или предлог цена
09 авг 11:26Lasersko METRO (golema preciznost) 40м.

Ласерско метро со голема прецизност до 40м. +/-1мм Можност за мерење...


1.400 МКД
или предлог цена
09 авг 10:32ELEKTRICAR majstor

izvedba na instalacii popravka na aparati i site uslugi za domajkinst...


2 €
или предлог цена
08 авг 22:10СЕ ПРОДАВААТ МАСКОТИ

.Мече 10000 ден.слонче 10000 ден.и пикачо 6000 ден. Пингвин 6000 ден....


6.000 МКД
или предлог цена
08 авг 21:03LAGERI

se prodavaat lageri novi razlicna golemina


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Останато

08 авг 20:21Aparat za zavaruvanje Co2

Se prodava aparat za zavaruvanje co2 so golema boca i polna ima nov m...


400 €
или предлог цена
08 авг 18:22Masina za nizenje tutun

Se prodava masina za nizenje tutun so 10 kasetki koristena samo edna ...


9.000 МКД
или предлог цена
08 авг 18:21Страна 1 од 26

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам