83 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Turbina turbini ventilator ventilatori турбина вентилатор

Високо притисни големи со 22 и со 18.5 кв мотор


5 €
или предлог цена
Денес 15:28  НОВ ОГЛАС

CAURI STEZNI, CANGI

Stezni cauri za strugovi avtomati, avtomatski drebonzi, Traub, Indeks...


1 €
или предлог цена
Денес 13:00  НОВ ОГЛАС
08 авг 10:48Regulator

Ispravni japonski


50 €
или предлог цена
08 авг 10:48Zapcesti i varijatorski kaisi kashi каиши

Се продаваат варијаторски и запчести каиши и кожени и гумени траки


1 МКД
или предлог цена
08 авг 10:48Humidifier navlaznuvac влажнач vlaznac

Inoxna Komora za vlaznenje


300 €
или предлог цена
08 авг 10:48Kaisnici remenici so osovina ременици

450мм големата со 4 жлеба за 13ки каиши


100 €
или предлог цена
- 23 % Попуст
130 €
08 авг 10:48Reflektor reflektori рефлектори рефлектор

Големки алуминиум куќиште со живина сијалица


1.500 МКД
или предлог цена
08 авг 10:48Вакум пумпа vakum pumpa so voden prsten

Исправна вакум пумпа со воден прстен 5.5 кв


300 €
или предлог цена
08 авг 10:48Kran vitlo macka digalka кран витло мачка дигалка

2 тонски витло комолет со мачка за движење по шина


800 €
или предлог цена
08 авг 10:48Hidromotor hidro motor хидромотор хидро мотор

Голем хидромотор изваден од 10 тонска подвижна дигалка i drugi pomali


300 €
или предлог цена
08 авг 10:48Hidraulicni klipovi klip клипови клип хидрауличен

Големи нови клипови со 150мм клип и 200мм тело во фи должина 80 см на...


5 €
или предлог цена
08 авг 10:47Golem vibro motor motoro vibrator vibratori вибратор вибро

Се продава вибро мотор од 6 кв со 1400 вртежи тежок 243 кг со два те...


1 МКД
или предлог цена
08 авг 10:47Ladnak za kompresor kompresori

Ispraven


100 €
или предлог цена
08 авг 10:47Pumpa so lizgacki plocki za prenos na fluidi

Pumpata nosi 4 kw motor u e nameneta za prenos na fluidi


300 €
или предлог цена
08 авг 10:47Barometri i drugi meraci za tvrdina i KN

Novi i polovni


1 €
или предлог цена
07 авг 21:44Siber ventili ventil шибер вентили вентил

Нови со електричен и со пневматски активатори


1 МКД
или предлог цена
07 авг 21:44Пумпи пумпа pumpi pumpa

Нови пумпи


200 €
или предлог цена
07 авг 21:44Stolbna dupcalka busilica столбна дупчалка

Монофазна за домашна употреба


4.000 МКД
или предлог цена
07 авг 21:44Hidraulicna pumpa Hidraulicen agregat hidroagregat пумпа

Хидроагрегат со двостепена хидраулична пумпа со 11 кв мотор и 300 лит...


1.000 €
или предлог цена
07 авг 21:43Varijabilni варијабилни reduktori reduktor редуктори редукто

Праволиниски редуктори ( мултипликатори) со редукција од 1/1 до 5/1


100 €
или предлог цена
07 авг 21:43prohrom prohromska inox inoks инокс прохромска пумпа pumpa

Прохромска пумпа за во прехрана со 11 кв мотор Imam i pala so 7.5 kw...


5 МКД
или предлог цена
07 авг 21:43Hidroulicni hidraulicni hidriolicen hidraulicen klip klipovi

Pogolem izbor na hidraulicni klipovi so razni golemini i izvedbi Ima...


5 €
или предлог цена
07 авг 21:43Servo brushless motori komplet so drajveri

Vo top sostojba


5 €
или предлог цена
02 авг 21:40Vaga,vagi,вага,ваги до150,300 и 500кг.

Се продаваат ваги нови 150,300 и 500kg. со платформи со димензија 40х...


250 €
или предлог цена
02 авг 12:01Se prodava susac za vozduh ispraven

Susac za vozduh


350 €
или предлог цена
01 авг 10:58Elektroventili i razvodnici za Hidraulika хидраулика разводн

Неколку типови на електро раводници и вентили


50 €
или предлог цена
31 јул 09:00Kompresor i vakum pumpa

Mal kompresor za nizok pritisok kombiniran so vakum pumpa za graficki...


2.000 МКД
или предлог цена
31 јул 09:00Pumpa za zapallivi tecnosti pumpu пумпа пумпи

Пумпа за бензин или нафта извадена од пумпа за бензин на макпетрол


100 €
или предлог цена
31 јул 09:00Meki paknovi i glodala

Novi


1 €
или предлог цена
31 јул 09:00Ventilatori turbini вентилатори турбини

Центрифугални турбини големи и мали


5 €
или предлог цена
31 јул 09:00Ланци синџири lanci lanec singir

Нови ima i za viluskari


5 €
или предлог цена
31 јул 09:00Vakum pumpi pumpa вакум пумпи

Вакумски пимпи 2 2 кв мотор


300 €
или предлог цена
31 јул 09:00Пумпа пумпи pumpa pumpi

Запчеста иноксна пумпа за густи течности во прехрана зо 3 кв редуктор


600 €
или предлог цена
31 јул 09:00Zavojni kompresori kompresor duvalki duvalka

Zavojni niskopritisni kompresori za transportiranje na praskasti mate...


5 €
или предлог цена
31 јул 08:59Кран витло врапче kran vitlo vrapce

Исправно комплет со мачката за движење и даљинско. Со еднаш пустена с...


500 €
или предлог цена
31 јул 08:59Pumpi pumpa пумпа

Одлична


5.000 МКД
или предлог цена
31 јул 08:59Zapcesti pumpu pumpa пумпа пумпи

Во одлина состојба со капацитет користени за транспорт на моторно и р...


1 €
или предлог цена
31 јул 08:59Ладнак ладилник ladnak ladilnik

Ладилник на воздух за компресор


100 €
или предлог цена
27 јул 07:19Turbina turbini ventilator турбина

5.5 кв мотор со турбина за воздух


300 €
или предлог цена
27 јул 07:16Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам