56 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

DIGITALEN----APARAT .ZA .MERENJE .KRVEN. PRITISOK-----noviii

Prodavam novi digitalni aparati za merenje na krven pritisok. Aparat...


По Договор
или предлог цена
Вчера 17:12NOVO!!! Masazer Fascial Gun - Pistol za Masiranje telo vrat

NOVO!!! Masazer Fascial Gun - Pistol za Masiranje telo i vrat 💰💰�...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Масажа и Сауна

Вчера 17:09APARAT ZA KRVEN PRITISOK--NAJKVALITETEN NAJTOCEN

Nov na pazarot aparat za krven pritisok NAJKVALITETEN NAJTOCEN. Novii...


По Договор
или предлог цена
03 фев 18:09Magneten prtsten protiv rcenje/ прстен против рчење

Магнетниот прстен против рчење е флексибилен и изработен од нежна пла...


200 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Алтернативна медицина

03 фев 17:10Јазовец

30 мм чвор Четката е изработена од природни влакна од јазовец Кор...


2.500 МКД
или предлог цена
03 фев 16:38Јазовец Silvertip Badger

Природни влакна од јазовец 30 мм чвор Користена кратко време Че...


2.500 МКД
или предлог цена
03 фев 16:37>>>> MASAZER -MULTIFUNKCIONALEN -RELAXX

.. -EDNOSTAVEN I PRIJATEN ZA KORISTENJE -MODEREN, KOMPAKTEN I PRENO...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Масажа и Сауна

02 фев 09:52DEPILATOR REMINGTON

Prodavam depilator Remington Liberty kako nov e samo nekolku pati ko...


600 МКД
или предлог цена
31 јан 23:53Boca za kislorod

Prodavam


1 €
или предлог цена
- 99 % Попуст
100 €
Ѓорче Петров / Скопје

Медицински материјали / Останато

29 јан 16:59Prodavam invalidska kolica na struja

Prodavam invalidska kolica na struja nova .tel. 070 566 393


1 €
или предлог цена
21 јан 00:20Tecen zeolit vo kapki/зеолит

#cleanslate * (клиноптилолит зеолит) не е лек, тој помага во чистење ...


4.900 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Алтернативна медицина

15 јан 02:08OGLEDALO SO LED SVETLO ----DVOSTRANO

Multifunkcionalno dvostarno ogledalo so cela ramka led svetla se prek...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Маникир и педикир

06 јан 16:55ИЗНАЈМУВАМ АПАРАТ ЗА КИСЛОРОД (ОКСИГЕНАТОР)

Изнајмувам апарат за кислородна подршка (оксигенатор) Iznajmuvam apar...


1 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Медицински материјали / Останато

17 дек 10:10APARAT ZA KISLOROD (OKSIGENATOR)

Se iznajmuva aparat za kislorodna podrska.


1 МКД
или предлог цена
17 дек 10:10Имобилизатор за колено / Post op knee brace

Се продава Имобилизатор за колено со регулација на флексија и екстенз...


4.000 МКД
или предлог цена
02 дек 08:33Boca za medicinski kislorod 10 L. polna

Boca za medicinski kislorod 10 L. polna, Atestirana, vnesena vo siste...


300 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Медицински материјали / Останато

30 ное 13:23Tecen zeolit vo kapki/зеолит

#cleanslate * (клиноптилолит зеолит) не е лек, тој помага во чистење ...


4.900 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Алтернативна медицина

21 окт 08:47Se prodava Boca za Medicinski kislorod

Se prodava Boca za Medicinski kislorod 2,6 Litri, komplet so reducir...


По Договор
или предлог цена
18 окт 10:50repovi za nadgradba

Prirodni repovi za nadgradba 3700 Denari Imame sekakov vid nadgradbi...


3.700 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Нега на коса

06 окт 13:25Epilator Panasonic / Епилатор Панасоник ES 2044

Se prodava nov epilator Panasonic ES 2044. Cena 1200 den. Ve molam ...


1.200 МКД
или предлог цена
08 сеп 08:20Epilator Philips / Епилатор Филипс

Se prodava epilator marka philips lumea Pogoden za site zoni, cena 1...


15.000 МКД
или предлог цена
08 сеп 08:20Philips Lumea Prestige - Ласерски апарат за депилација

Philips Lumea Prestige - 2 Unique curved attachments body and face ...


150 €
или предлог цена
16 авг 15:17Dodatoci za aparat za nega na peti

Prodavam 2 novi, nekoristen dodatoci za aparat e za nega za petici WE...


200 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Маникир и педикир

04 јун 17:18Се продава Инвалидска Количка

Се продава Инвалидска Количка, во одлична состојба. Не е користена во...


1 €
или предлог цена
02 јун 16:29Tecen zeolit vo kapki

Prodavam zeolit vo kapki nabaven od Usa Najdobar nano zeolit koj par...


5.100 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Алтернативна медицина

19 апр 23:24Tinktyra od gluvarce

Глуварчето го јакне организмот и му помага на телото да се ослободи о...


250 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Алтернативна медицина

08 апр 23:37Преглед со биорезонансен апарат

Life Expert Profi е уред за веб-клиника. Во рок од една минута од нег...


1.500 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Алтернативна медицина

08 апр 23:37Чај вирак

🌿❇️ЧАЈ ВИРАК❇️🌿 ❇️Чај Вирак-Најдобрата Пријателка На Секоја Жена И...


290 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Алтернативна медицина

25 мар 21:09Ipl laser,Philips lumea

Precision plus, ipl laser, mnogu malku koristen, vo sovrshena sostojb...


120 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Останато

14 мар 21:22krevet za masaza dva kreveti кревет за масажа кревети

mozen e transport do kaj vas


33.500 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Масажа и Сауна

13 ное 13:56Продавам Јонизатор-Алкализатор за вода

Многу малку користен, скоро нов, алкализатор-јонизатор за вода, за на...


24.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Останато

21 окт 13:13Masazer

Masazer


1.500 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Нега на тело

20 сеп 17:14Masinka za bricenje so trimer!

Koristena / probana samo ednas otkako e kupena i duri ne e nitu polne...


900 МКД
или предлог цена
19 сеп 10:15ТУРБО чај за ТУРБО слабеење

ТУРБО чај за ТУРБО слабеење Добијте ја посакуваната линија со ова вк...


322 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Ослабување и Исхрана

30 јул 00:49Зачленување во TianDe со бенифит за купивање и Свој Бизнис

ТианДе нуди можност за свој бизнис во кое нема одредено работно време...


3.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Останато

25 апр 14:55Koncentrator za kislorod

KONCENTRATOR ZA KISLOROD POD GARANCIJA UPOTREBUVAN VKUPNO DVE NEDELI ...


38.000 МКД
или предлог цена
19 апр 11:25SEKERNA PASTA ZA DEPILACIJA

MAKEDONSKI PROIZVOD MNOGU DOBAR EFEKT DAVAME I OBUKA ZA DEPILACIJ...


1.300 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Нега на тело

14 апр 20:04Гинеколошка столица - Ginekoloska stolica

Се продава гинеколошка столица. Цена: 10.000 денари.


10.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Медицински материјали / Останато

09 апр 12:47Set brendirana šminka

Set kvalitetna šminka - Trend correcting set - Maybelline super ...


1.500 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Шминка

03 апр 00:43Тинктура од глуварче 250 ден/50 мл.

ГЛУВАРЧЕТО – НАЈМОЌНИОТ УБИЕЦ НА РАКОТ, НО И МНОГУ ПОВЕЌЕ Тинктурата...


250 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Алтернативна медицина

13 фев 16:54Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам