Кисела Вода
                           
3993 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

PRODAZBA NA STANOVI VO GRADBA CRNICE

------- Стан бр. 7 Кат. Подкровје Вкупна квадратура - 61.64 м2 Орие...


1.150 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

29 јул 11:12Промовирано

СТАНОВИ ВО ГРАДБА КИСЕЛА ВОДА

КАТ КОСТОВ врши продажба на станови во градба на ул.Христо Татарчев в...


1.180 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 13:00Промовирано

Se prodava stan na odlicna lokacija

Se prodava stan na prv kat so odlicen raspored 2 golemi spalni (mozno...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 13:00Промовирано

Super stan vo Kisela Voda

Se prodava stan -dupleks vo Kisela Voda so povrsina 97 m2 organiziran...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 00:20НОВ НАМЕСТЕН СТАН ВО АЕРОДРОМ СО 3 СПАЛНИ

Се продава/изнајмува НОВ ЛУКСУЗЕН наместен стан од 79м2 во Аеродром н...


96.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 21:35SE PRODAVA STAN 43m2 VO K VODA NA CHESHMA

Стан К. Вода 31м2+12м2=43м2 Локација - Стара Чешма Станот е на 4/4 ...


42.500 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 21:24Prodavam stan

Dobro socuvan stan gradba 2009god. na Dabar polunamesten.1200evra kv...


1.200 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 21:11Îzdavam celosno namesten stan vo crnice

Izdavam trosoben stan, renoviran, na 10 minuti peski od klinicki cent...


220 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 19:43SE IZDAVA DVOSOBEN RENOVIRAN STAN VO KISELA VODA

Se izdava kompletno renoviran stan od 65m2 + 2 golemi terasi 10m2 vo...


14.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 18:04Стан 45м2 до општината Кисела Вода

Се изнајмува наместен стан од 45м2 во кисела вода до општината на сам...


250 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 17:47Se prodava stan vo Kisela Voda

Se prodava dvosoben stan vo Rasadnik, Kisela Voda. Kvadratura 54 M2 +...


55.500 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 17:33IZDAVAME STAN VO CRNICE NA VOSTANICKA SO 2 SPALNI

Izdavame stan vo Crnice na prizemje od 74m2 . Dtanot ima edna dnevna ...


400 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 17:25  НОВ ОГЛАС

IZDAVAME STAN VO RASADNIK 140E

Se izdava stan vo rasadnik vo k.voda. Stanot ima 52m2 na 4ti kat vo z...


140 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 17:04  НОВ ОГЛАС

IZDAVAME STAN KAJ EKONOMSKOTO VO K. VODA SO 1 SPALNA

Izdavame nov stan vo K.Voda kaj ekonomskoto uciliste stanot ima 38m2 ...


200 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 16:59  НОВ ОГЛАС

KISELA VODA -RAMPA 48M2 NOV

Se izdava nov, nevseluvanv, dvosoben stan vo Kisela Voda- stara Rampa...


180 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 16:53Se izdava stan vo k.voda kaj get caffe

Se izdava stan vo k.voda kaj get caffe,kompletno opremen, so edna pos...


200 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 16:53Se izdava stan 70m2 kaj meckarov vo k.voda

Se izdava stan 70m2 kaj meckarov vo k.voda, odlicno opremen so site p...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 16:53Kisela Voda- Sampionce 50m2 se izdava 9.000 den

Agencija za nedviznosti izdava dvosoben stan vo Kisela Voda - Shampio...


9.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 16:53KISELA VODA 68M2 SE PRODAVA 54.000 EU

Agencija za nedviznosti prodava dvosoben stan vo Kisela Voda, sproti ...


54.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 16:53IZDAVAME TROSOBEN STAN VO K.VODA NA RAMPA

Izdavame preubav stan vo K.Voda kaj rampa stanot ima 86m2 na prvi kat...


300 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 16:45  НОВ ОГЛАС

APARTMAN ZA KRATOK PRESTOJ - SHORTTERM RENT

Se izdava apartmant za kratok prestoj vo Kisela voda idealen za vasit...


800 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 16:43Се продава стан во Кисела Вода во близина на Пелагонија

Се продава стан во Кисела Вода на ул.Димо Хаџи Димов( близина на Пел...


67.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 16:19SE IZDAVA DVOSOBEN STAN VO ADORA FLATIRON KISELA VODA RAMPA

SE IZDAVA DVOSOBEN STAN VO ADORA FLATIRON KISELA VODA RAMPA KOMPLETNO...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
300 €
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 16:09Se izdava nov dvosoben stan vo Kisela Voda prazen

Se izdava nov dvosoben stan vo Kisela Voda pred cesma pozadi birekdzi...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 16:09PRODAVAME NOVOGRADBA STAN KISELA VODA 62m2

Продаваме новоградба стан во Кисела Вода на ул.Димо Хаџи Димов. Ста...


1.100 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 15:56  НОВ ОГЛАС

PRODAVAME NOVOGRADBI STANOVI VO KISELA VODA

Се продаваат два стана новоградба во Кисела Вода на ул.Димо Хаџи Димо...


1.100 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 15:51Се издава нов наместен 3-собен стан со Гаража

Се издава нов стан во мала зграда од само 6 станови во Пржино во непо...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
250 €
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 15:40Luksuzen Dublex vo KISELA VODA NAMESTEN

Se Prodava duplex stan vo kisela voda,blizina na ekonomskoto boris. ...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 15:35Се издава стан 43 м2 во Кисела Вода, во зградата Монтенегро

се издава стан во зградата на Монтенегро на 4 спрат Кисела Вода , 43м...


200 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 15:33Namesten stan se izdava

Kompletno namesten stan: 1 spalna soba Dnevna Trpezarija Kujna K...


13.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 15:23Se prodava namesten stan

Stanot se prodava so namestena kujna i lizgacki plakari. Cenata za p...


60.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 15:22Се изнајмува гарсониера кај Шампионче

Издавам гарсониера кај Шампионче, целосно опремена, спрат 6/7 со лифт...


140 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
150 €
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 15:15Se izdava renoviran stan 52 m2 vo Kisela Voda kaj Meckarov

Се издава стан во Кисела Вода во близина на Мечкаров со површина од 5...


140 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 14:33РЕНОВИРАН 4-СОБЕН СТАН ВО КИСЕЛА ВОДА - 84м2 + ГАРАЖА

Продажба на комплетно реновиран стан на одлична и мирна локација во К...


1.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 14:275-СОБЕН СТАН ВО КИСЕЛА ВОДА РАМПА - 146м2

Продажба на понов и комфорен стан на одлична локација во Кисела Вода ...


850 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 14:27Се продава стан

Се продава стан во Кисела Вода(помеѓу Шампионче и Чешма). Станот е р...


1.100 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 13:54Се продава стан/ 900 евра м2

Се продава стан во Скопје(Кисела вода, кај дом за слепи лица). Квадр...


52.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 13:53Се продава стан 1100евра м2

Се продава стан во Кисела Вода(помеѓу Шампионче и Чешма). Станот е р...


1.100 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 13:53Se iznajmuva stan vo Kisela Voda

Se iznajmuva kompletno namesten stan vo naselba Kisela Voda. Stanot e...


250 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 13:39Se prodava stan 33m2 vo gradba vo Crnice

Fenix nedviznosti prodava stan vo gradba vo Crnice so povrsina od 33m...


39.600 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 13:38DVOSOBEN NAMESTEN KAJ EXLUZIV RASADNIK

1KM OD CENTAR,PARKING BESPLATEN , DO RESTORAN EKSKLUZIV.....SE I...


12.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 13:30Prodavam stan vo nas. Kisela Voda

Prodavam trosoben stan vo nas. Kisela Voda, 5min do centar, 69m2, so ...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 13:22Iznajmuvam garsonjera vo Kisela Voda karsi Opstina

Stanot e renoviran kompletno namesten so klima i 5min pes do centar


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 13:13Страна 1 од 100

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам