831 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Huawei Watch 3

Huawei Watch 3 Ima mala grebnatinka na ekranot, nezabelezliva e. Voo...


13.000 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
14.000 МКД
Денес 08:27Apple iPad 10.2 (2021) 256GB

Prodavam Apple iPad 10.2 (2021) vo konfiguracija od 256 Gb kupen od I...


24.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Останато

Денес 07:40Se prodava Samsung S21 Ultra

Telefonot e kako nov, ne e izvaden nikogas od futrola, nema ni edna m...


680 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 23:46  НОВ ОГЛАС

iPhone 12 Pro Max 256GB Silver, NOV Neotpakuvan

iPhone 12 Pro Max 256GB Silver nov neotpakuvan, kupen vo mk. Moze ...


909 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 22:12  НОВ ОГЛАС

Prodavam samsung j4×£

Prodavam poloven SAMSUNG GALAKSI J4+ ZA EVTINI PARI


3.288 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 21:53Prodavam Alcatel onetoch idol Alpha

Prodavam Alcatel onetoch idol Alpha, bez nikakvi zmaerki bez grebanic...


3.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 21:18  НОВ ОГЛАС

Prodavam samsung galaxy J3 2016

Prodavam samsung galaxy J3 2016 kako nov telefonot e kako nov bez nik...


4.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 21:14  НОВ ОГЛАС

Prodavam Xiaomi Mi A1 So skrseno staklo

Prodavam xiaomi Mi A1 so skrseno staklo telefonot raboti bez nikakov ...


2.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 21:06  НОВ ОГЛАС

Samsung Galaxy S5

Prodavam Samsung Galaxy S5 vo odlicna sostojba. raboti bez nikakov pr...


3.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 20:59  НОВ ОГЛАС

iPhone 8 64GB

iPhone 8 64GB Sochuvan, kompletno ispraven.. so kutija komplet..


10.000 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
10.500 МКД
Карпош / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 19:23Lenovo Moto C

Prodavam Lenovo Moto C , odlicno socuvan malku koristen , so zastitno...


2.000 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
2.500 МКД
Карпош / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 17:38Coolpad Torino S2

Prodavam Coolpad Torino S2,super socuvan vo super sostojba. Kontakt ...


2.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 17:37Xiaomi Redmi Note 10 5G ( never lock )

Xiaomi Redmi Note 10 5G 4/64 Telefonot e nov nikogas ne bil koris...


11.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 15:09NOV NEOTPAKUVAN LG K22 - EDNA GODINA GARANCIJA -- CENA 5200

NOV NEOTPAKUVAN TELEFON LG K22 - EDNA GODINA GARANCIJA -- CENA 5200 D...


5.200 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 13:27Xiaomi Redmi note 9 pro

Како нов, чуван во маска. Користен година и неколку месеци. Доаѓа со ...


8.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 13:00SAMSUNG GALAXY A53 WHITE

SAMSUNG GALAXY A53 WHITE NOV NEAKTIVIRAN NABAVEN CO SETEK MKD 24 M...


320 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 12:59  НОВ ОГЛАС

XIAOMI MI 11T PRO METEORITE GRAY

XIAOMI MI 11T PRO METEORITE GRAY EDEN KORISNIK NABAVEN VO TELEKOM M...


430 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 12:32  НОВ ОГЛАС

DELOVI ZA IPHONE,HTC,ZTE,ALCATEL,SAMSUNG,NOKIA,ZTE

SERVIS,DELOVI I GALANTERIJA ZA: MOBILNI-LAPTOPI-NAVIGACIJA IPHONE,...


10 €
или предлог цена
Вчера 10:26Motorola edge 20 lite 5G so garancija

OLED ekran Odlicna kamera so 128MP Predna za selfi 32MP 8GB so 128GB...


13.599 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
13.999 МКД
Карпош / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 09:47Се продава Xiaomi Mi Note 10 Lite

Се продава Xiaomi Mi Note 10 Lite, купен од Телеком, со уште 6 месеци...


11.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 08:52OTKUP NA MOBILNI TELEFONI ! ! !

VRSHIME OTKUP NA SLEDNIVE MODELI I BRENDOVI NA MOBILNI TELEFONI,NOVI...


По Договор
или предлог цена
Вчера 08:47SAMSUNG GALAXY BUDS LIVE

SAMSUNG GALAXY BUDS LIVE NOVI NEAKTIVIRANI CENA 90 EVRA INFO 0703...


90 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 08:46HONOR MAGIC 4 LITE 6/128

HONOR MAGIC 4 LITE 6/128 NOV NEAKTIVIRAN NABAVEN VO A1 MKD 24 MESE...


280 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 08:46XIAOMI REDMI NOTE 9 PRO 6/128

XIAOMI REDMI NOTE 9 PRO 6/128 EDEN KORISNIK FULL PAKOVANJE NABAVEN...


150 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 08:45MOTOROLA MOTO G22 COSMIC BLACK 4/64

MOTOROLA MOTO G22 COSMIC BLACK 4/64 NABAVEN VO SETEK MKD TELEFONOT ...


120 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 08:45APPLE IPHONE 12 MINI 64GB BLUE

APPLE IPHONE 12 MINI 64GB BLUE EDEN KORISNIK NABAVEN VO A1 MKD POD...


450 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 08:45SAMSUNG GALAXY A52S 128GB WHITE

SAMSUNG GALAXY A52S 128GB WHITE NOV NEAKTIVIRAN NABAVEN VO TECHNOM...


290 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 08:45OPPO FIND 5X PRO 12/256

OPPO FIND 5X PRO 12/256 UPOTREBUVAN 1.5 MESEC OD EDEN KORISNIK FU...


1.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 08:45HUAWEI P50 PRO GOLD 256GB

HUAWEI P50 PRO GOLD 256GB NOV SAMO AKTIVIRAN NABAVEN VO A1 MKD 24 ...


750 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 08:45XIAOMI 12 PRO 12/256 BLUE

XIAOMI 12 PRO 12/256 BLUE EDEN KORISNIK UPOTREBUVAN MESEC DENA PO...


750 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 08:45SAMSUNG GALAXY NOTE 20 BRONZE 8/256

SAMSUNG GALAXY NOTE 20 BRONZE 8/256 EDEN KORISNIK NABAVEN VO TELEKOM...


450 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 08:45ANTENA REPETITOR POJACALO ZA 2G - 4G I WIFI SIGNAL ПОЈАЧАЛО

POJACALO REPETITOR NA TELEFONSKI SIGNAL OD MOBILNA MREZA 2G 3G 4G AK...


8.990 МКД
или предлог цена
12 авг 22:18HUAWEI GT2 PRO

Prodavam odlicno socuvan malku koristen smartwach.


10.000 МКД
или предлог цена
12 авг 20:09NOV NOV MOBILEN TELEFON POD GARANCIJA

Se prodava nov telefon,pod garancija.TELEFONOT NE E VOOPSTO KORISTEN!...


1.200 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
1.500 МКД
Карпош / Скопје

Мобилни телефони

12 авг 17:02GARMIN VENU 2 GPS smarth watch

koristen 1 mesec ima evropska garancija 1god


320 €
или предлог цена
12 авг 12:57PROMENA NA STAKLO / TOUCH / EKRAN / SERVIS NA MOBILNI

DEKODIRANJE NA MOBILNI TELEFONI SAMSUNG,HTC,ALCATEL,LG,HUAWEI,ACER,Z...


По Договор
или предлог цена
12 авг 12:31spioniranje,spy,softver,bubica,program,prisluskuvanje,spiun

TELEFON SPY e edna od najdobrite softverski aplikacii koja sluzi za s...


99 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Останато

12 авг 10:29OTKUP NA MOBILNI TELEFONI ! ! !

VRSHIME OTKUP NA SLEDNIVE MODELI I BRENDOVI NA MOBILNI TELEFONI,NOVI...


По Договор
или предлог цена
12 авг 10:12iPhone XS Max 64GB Space Gray

Telefonot e vo top sostojba koristen e 7 meseci. Go prodavam poradi n...


250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Мобилни телефони

12 авг 10:05VRSAM OTKUP NA MOBILNI TELEFONI .HTC,SONY,SAMSUNG,LG,ALCATEL

tel za kontakt 071296091 071296091 071296091 Otkup na mobilni t...


6.666.666 МКД
или предлог цена
12 авг 09:45Страна 1 од 21

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам