Струга
                           
345 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se bara stan

O


85.000 €
или предлог цена
Струга

Станови

03 јун 10:27Промовирано

Opremen stan za ziveenje.

stanot e opremen za ziveenje. Nova gradba. Se naoga Nasproti Gradinka...


85.000 €
или предлог цена
Струга

Станови

01 јун 10:08Промовирано

Se prodava plac kaj avto kamp Livadiste Struga

Se prodava plac, vednas do avtokamp Livadiste-Struga, odma do patot I...


85 €
или предлог цена
Денес 10:34СОБИ И АПАРТМАНИ ВО СТРУГА

Изнајмуваме соби и апартмани во рамките на индивидуален станбен објек...


400 МКД
или предлог цена
Струга

Соби

Денес 09:59Prodavam niva

Prodavam niva zemjodelsko zemjiste 6000 mkv, vo blizina na s. Novo Se...


3 €
или предлог цена
Денес 09:59Apartmani Struga

Изнајмуваме соби и апартмани во рамките на индивидуален станбен објек...


400 МКД
или предлог цена
Струга

Соби

Денес 09:59Se prodava niva(plac) na samiot pat Struga-Ohrid

Se prodava plac na samiot pat Struga-Ohrid na 200 metra od ucilisteto...


1 €
или предлог цена
Денес 09:04se prodava niva 530 m2

Se prodava plac na stariot pat od struga za ohrid kaj rekata sateska ...


100 €
или предлог цена
Денес 08:24Железни врати

Поради реновирање на Викендичка се продаваат две железни врати со дим...


300 €
или предлог цена
Струга

Гаражи

Денес 07:03Прекрасна вила со отворен поглед кон Охридско Езеро

Вила на два спрата, со приватен двор и гаража на крајбрежјето на Охри...


129.000 €
или предлог цена
Струга

Куќи / Вили

Вчера 15:42Se prodava nov stan so imoten list vo Struga

-Se prodava nov stan so imoten list,vo Struga,vo kompleksot na Nabizi...


1 €
или предлог цена
Струга

Станови

Вчера 11:48Se prodava plac

Se prodava plac vo mislesevo katastarska parcela bostaniste.cenata ne...


35 €
или предлог цена
Вчера 11:38Odlicen stan na ubava lokacija

stanot se naogja na ubava lokacija na 4 ti sprat ima dnevna, kujna so...


59.000 €
или предлог цена
Струга

Станови

Вчера 09:44Se prodava Apartman vo Evrohotel

Se prodava ekstra apartman vo Evrohotel vo Struga.Renoviran so smenet...


28.000 €
или предлог цена
Струга

Станови

Вчера 08:40STAN 105 m2 DUPLEX Vo Bitolla kaj Vero JUMBO

Nov Stan 105 m2 DUPLEX vo Bitolla Stanot ima Sallon Kujna 3 Sobi 2...


1 €
или предлог цена
Струга

Станови

Вчера 08:36Se IZDAVA pod naem fabrika ekstra lokacija

Se IZDAVA pod naem i SE PRODAVA deloven prostor od 700m2- poraneshna ...


3 €
или предлог цена
Вчера 00:43SE IZDAVA ,APARTMAN "DIN"

SE IZDAVA APARTMAN ZA TURISTI ZA LETNIOT PERIOD,APARTMANOT E CELOSNO ...


По Договор
или предлог цена
Струга

Станови

05 јун 22:12SE IZDAVA MODEREN APARTMAN ZA KRATOK PRESTOJ

SE IZDAVA MODEREN APARTMAN ZA KRATOK PRESTOJ NA VASITE GOSTI I DELOV...


По Договор
или предлог цена
Струга

Станови

05 јун 21:57Se prodava deloven prostor vo Struga

Se prodava delolven prostor vo atraktivna ulica vo Struga nasproti Ba...


По Договор
или предлог цена
Струга

Дуќани

05 јун 18:01Shitet pllac 80m2 ne rrugen Boro Duni ne Struge

Shitet pllac prej 80m2 ne rrugen Boro Duni ne Struge.Cmimi 300 euro p...


24.000 €
или предлог цена
05 јун 18:00Se prodava deloven prostor vo Struga

Se prodava deloven prostor vo atraktivna ulica vo Struga.Vo momentot ...


По Договор
или предлог цена
Струга

Дуќани

05 јун 18:00Apartmani, sobi, apartman , соби, апартмани

Се изнајмува нов апартман (стан) од 50м2 со две простории наместен со...


1 МКД
или предлог цена
Струга

Станови

05 јун 17:47Деловен простор во Струга

Се изнајмува деловен простор кај градскиот пазар во Струга. Деловниот...


200 €
или предлог цена
Струга

Дуќани

05 јун 15:02*** Капитал *** Двособен стан со двор, Езерски Лозја, Струга

Нов двособен стан со дворно место во Езерски Лозја, Струга. Површина...


67.000 €
или предлог цена
Струга

Станови

05 јун 13:30Одлична прилика за фамилијарен стан во Струга

Се продава стан со површина од 84м²во Струга на ул.Маркс Енгелс кој р...


75.000 €
или предлог цена
Струга

Станови

05 јун 10:30Delovniot prostor ducanot se izdava po zakup kirija

Ducanot se naoga na ulica dimitar vlahov 27 struga opremen so video n...


5 €
или предлог цена
Струга

Дуќани

05 јун 07:59Деловен простор,поволно

СЕ ИЗДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР-(дуќан) 30м2 и плац 300м2 во склоб на дуќан...


1 €
или предлог цена
Струга

Дуќани

04 јун 11:45DELOVEN PROSTOR-pod kirija

СЕ ИЗДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР-(дуќан) 30м2 и плац 300м2 во склоб на дуќан...


1 €
или предлог цена
04 јун 11:45Se prodavaat Stanovi vo Struga vo gradba

Se prodavaat stanovi vo Struga vo nov objekt vo gradba. Vo kompleksot...


По Договор
или предлог цена
Струга

Станови

04 јун 09:40Се продава нов целосно опремен стан

Се продава нов целосно опремен стан во комплексот Трим и Лум . Станот...


92.000 €
или предлог цена
Струга

Станови

03 јун 21:52Се издава апартман со поглед на езеро

Luxury Apartment Струга е нов и модерен апартман лоциран покрај плажа...


По Договор
или предлог цена
Струга

Станови

03 јун 21:51Se bara stan

O


85.000 €
или предлог цена
Струга

Станови

03 јун 10:27Se prodava NOV Luksuzen stan so pogled kon ezero

Shitet banese e re te ndertesat e reja te Nabizit Banesa ka ngrohje ...


149.000 €
или предлог цена
Струга

Станови

01 јун 22:31Apartmani vo Radozda

Vila Srna apartmani so pogled na ezero kompletno opremeni ,kujna , tv...


1 €
или предлог цена
Струга

Викенд куќи

01 јун 22:16Kupuvam stan vo Struga!!!!!

Kupuvam stan vo Struga do 50m/2. Cena do 25000 evra. Kon. Mob. 070/ 2...


25.000 €
или предлог цена
Струга

Станови

01 јун 17:57Opremen stan za ziveenje.

stanot e opremen za ziveenje. Nova gradba. Se naoga Nasproti Gradinka...


85.000 €
или предлог цена
Струга

Станови

01 јун 10:08Apartman - soba

Se izdava soba,-studio Za nokevanja a moze I za podolg period,vo priz...


350 МКД
или предлог цена
Струга

Станови

01 јун 09:57se izdava APARTMANI-SOBI

SE IZDAVA APARTMAN VO PRIZEMJE NA kuka so POSEBNI VLEZOVI KOJA SE NAO...


350 МКД
или предлог цена
Струга

Соби

01 јун 09:55SE PRODAVA STAN VO STRUGA / СЕ ПРОДАВА СТАН ВО СТРУГА

Се продава стан во струга од 38м2 и 6м2 подрум. на многу убава и мир...


1 €
или предлог цена
Струга

Станови

31 мај 23:22ИМПЕРИЈА – Стан 46м²

Шифра Ц 114/1 Се продава нов невселуван стан со површина 46м² со ...


50.000 €
или предлог цена
Струга

Станови

31 мај 21:10ПРОДАВАM СТАН СТАНОВИ ВО СТРУГА 87 m2 BANES BANESA

ПРОДАВАМ СТАН во Трим & Лум покрај езеро, 87 m2, 3ти спарат, изглед п...


1.300 €
или предлог цена
Струга

Станови

31 мај 15:47PRODAVAM STAN 36m2 VO STRUGA SO POGLED NA EZERO

PRODAVAM STAN GARSONJERA 36m2, NA 3 KAT, STRUGA, SO POGLED NA EZERO O...


36.000 €
или предлог цена
Струга

Станови

31 мај 12:09Страна 1 од 9

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам