Струга
                           
148 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se bara stan

O


85.000 €
или предлог цена
Струга

Станови

03 јун 10:27Промовирано

Opremen stan za ziveenje.

stanot e opremen za ziveenje. Nova gradba. Se naoga Nasproti Gradinka...


85.000 €
или предлог цена
Струга

Станови

01 јун 10:08Промовирано

SE IZDAVA MODEREN APARTMAN ZA KRATOK PRESTOJ

SE IZDAVA MODEREN APARTMAN ZA KRATOK PRESTOJ NA VASITE GOSTI I DELOV...


По Договор
или предлог цена
Струга

Станови

Вчера 21:57Apartmani, sobi, apartman , соби, апартмани

Се изнајмува нов апартман (стан) од 50м2 со две простории наместен со...


1 МКД
или предлог цена
Струга

Станови

Вчера 17:47*** Капитал *** Двособен стан со двор, Езерски Лозја, Струга

Нов двособен стан со дворно место во Езерски Лозја, Струга. Површина...


67.000 €
или предлог цена
Струга

Станови

Вчера 13:30Одлична прилика за фамилијарен стан во Струга

Се продава стан со површина од 84м²во Струга на ул.Маркс Енгелс кој р...


75.000 €
или предлог цена
Струга

Станови

Вчера 10:30Se prodava nov stan so imoten list vo Struga

-Se prodava nov stan so imoten list,vo Struga,vo kompleksot na Nabizi...


1 €
или предлог цена
Струга

Станови

Вчера 09:58Odlicen stan na ubava lokacija

stanot se naogja na ubava lokacija na 4 ti sprat ima dnevna, kujna so...


59.000 €
или предлог цена
Струга

Станови

Вчера 09:21Se prodavaat Stanovi vo Struga vo gradba

Se prodavaat stanovi vo Struga vo nov objekt vo gradba. Vo kompleksot...


По Договор
или предлог цена
Струга

Станови

04 јун 09:40Се продава нов целосно опремен стан

Се продава нов целосно опремен стан во комплексот Трим и Лум . Станот...


92.000 €
или предлог цена
Струга

Станови

03 јун 21:52Се издава апартман со поглед на езеро

Luxury Apartment Струга е нов и модерен апартман лоциран покрај плажа...


По Договор
или предлог цена
Струга

Станови

03 јун 21:51Се издава комплетно опремен стан(НОВ) во Струга!

Се издава комплетно опремен стан (НОВ) во Струга! ✅Прекрасна локациј...


По Договор
или предлог цена
Струга

Станови

03 јун 17:22Se bara stan

O


85.000 €
или предлог цена
Струга

Станови

03 јун 10:27STAN 105 m2 DUPLEX Vo Bitolla kaj Vero JUMBO

Nov Stan 105 m2 DUPLEX vo Bitolla Stanot ima Sallon Kujna 3 Sobi 2...


1 €
или предлог цена
Струга

Станови

02 јун 19:04Se prodava NOV Luksuzen stan so pogled kon ezero

Shitet banese e re te ndertesat e reja te Nabizit Banesa ka ngrohje ...


149.000 €
или предлог цена
Струга

Станови

01 јун 22:31Kupuvam stan vo Struga!!!!!

Kupuvam stan vo Struga do 50m/2. Cena do 25000 evra. Kon. Mob. 070/ 2...


25.000 €
или предлог цена
Струга

Станови

01 јун 17:57Opremen stan za ziveenje.

stanot e opremen za ziveenje. Nova gradba. Se naoga Nasproti Gradinka...


85.000 €
или предлог цена
Струга

Станови

01 јун 10:08Apartman - soba

Se izdava soba,-studio Za nokevanja a moze I za podolg period,vo priz...


350 МКД
или предлог цена
Струга

Станови

01 јун 09:57SE PRODAVA STAN VO STRUGA / СЕ ПРОДАВА СТАН ВО СТРУГА

Се продава стан во струга од 38м2 и 6м2 подрум. на многу убава и мир...


1 €
или предлог цена
Струга

Станови

31 мај 23:22ИМПЕРИЈА – Стан 46м²

Шифра Ц 114/1 Се продава нов невселуван стан со површина 46м² со ...


50.000 €
или предлог цена
Струга

Станови

31 мај 21:10Se prodava Apartman vo Evrohotel

Se prodava ekstra apartman vo Evrohotel vo Struga.Renoviran so smenet...


28.000 €
или предлог цена
Струга

Станови

31 мај 20:47ПРОДАВАM СТАН СТАНОВИ ВО СТРУГА 87 m2 BANES BANESA

ПРОДАВАМ СТАН во Трим & Лум покрај езеро, 87 m2, 3ти спарат, изглед п...


1.300 €
или предлог цена
Струга

Станови

31 мај 15:47PRODAVAM STAN 36m2 VO STRUGA SO POGLED NA EZERO

PRODAVAM STAN GARSONJERA 36m2, NA 3 KAT, STRUGA, SO POGLED NA EZERO O...


36.000 €
или предлог цена
Струга

Станови

31 мај 12:09Apartman vo Struga-Eurotel

Se prodavaat dva apartmani vo Eurotel-Struga, eden na prv sprat, vtor...


1 €
или предлог цена
Струга

Станови

30 мај 18:46NOV DUPLEKS STAN 141M2

Stanot se naoga na 5 I 6 kat.Na dolniot kat ima kupatilo kujna,trpeza...


По Договор
или предлог цена
Струга

Станови

29 мај 13:04APARTMAN PRVA LINIJA NA PLAZA

Se izdava kompetno renoviran namesten stan so ekskluzivna lokacija na...


1 €
или предлог цена
Струга

Станови

27 мај 16:12NOV DUPLEKS STAN SO POGLED NA 100M OD EZERO

Stanot se naoga na 5 I 6 kat.Na dolniot kat ima kupatilo kujna,trpeza...


790 €
или предлог цена
Струга

Станови

24 мај 09:45Купувам стан во Струга

Барам половен мал стан во Струга. Да не е на север и ништо повисок од...


25.000 €
или предлог цена
Струга

Станови

23 мај 14:02Се изнајмува за туристи

Веднаш до самата познатата струшка машка плажа, се издава стан за тур...


1 €
или предлог цена
Струга

Станови

22 мај 23:06SE PRODAVA STAN VO ELITNA NASELBA EZERSKI LOZJA STRUGA

Stanot e nov ne vseluvan.


1.000 МКД
или предлог цена
Струга

Станови

18 мај 17:10STRUGA!EKSKLUZIVNI APARTMANI DO EZEROTO!

Se iznajmuvaat Ekskluzivni apartmani sosema novi do samoto ezero kaj ...


35 €
или предлог цена
Струга

Станови

15 мај 20:03STRUGA!EKSKLUZIVNI APARTMANI DO EZEROTO!

Se iznajmuvaat Ekskluzivni apartmani sosema novi do samoto ezero kaj ...


35 €
или предлог цена
Струга

Станови

15 мај 20:01Banese 133m2. Me pamje nga liqeni

Shitet banese Duplex 133 m2 3 Dhoma Gjumi 2 Banjo Salon+kuzhin...


999 €
или предлог цена
Струга

Станови

15 мај 10:01FOR RENT 2

Se izdava za podolg period Jepet me qira per perjudhe me te gjat K...


320 €
или предлог цена
Струга

Станови

13 мај 15:23Namesten stan vo ezerski lozja

Se prodava kompletno namesten nov stan vo Ezerski Lozja. Se naoga na ...


62.000 €
или предлог цена
Струга

Станови

10 мај 21:13Се издава стан за туристи во текот на летниот период.

Се издава трособен стан во Струга. Има сопствен паркинг. Се наоѓа ...


2.000 МКД
или предлог цена
Струга

Станови

09 мај 19:04Stan so garaza

Se prodava garsonjera so garaza i dvor vo Struga poz FON FAKULTETOT N...


1 €
или предлог цена
Струга

Станови

06 мај 21:12Shitet banese 104m2 ne Struge. Se prodava stan od 104m2

Shitet banese prej 104m2 ne Struge. Banesa posedon 3 dhoma gjumi 1 dh...


1 €
или предлог цена
Струга

Станови

30 апр 13:33Продажба на стан

Се продава стан на одлична локација 5 минути до центар и 5 минути до ...


1 €
или предлог цена
Струга

Станови

29 апр 18:37Shiten 2 Banesa ne Strugë. Se prodavaat 2 stanovi vo Struga

Shiten 2 banesa ne Struge Banesat jan te rea ende te pa banuara Ba...


По Договор
или предлог цена
Струга

Станови

23 апр 11:48Stan Cena po dogovor

Stanot poseduva 2 spalni sobi,golema dnevna soba,2 tualeti,1 pomosnik...


По Договор
или предлог цена
Струга

Станови

13 апр 23:13Apartman Evro Hotel

Apartman vo Evro Hotel so pogled na ezoroto Apartmanov poseduva cist...


27.000 €
или предлог цена
Струга

Станови

13 апр 23:12Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам