Тетово
                   
110 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

SPECIALIZED Crosstrail pro (29r - ram L)

SPECIALIZED Crosstrail pro 29r Ram L Oprema se gleda na slika ekst...


520 €
или предлог цена
Тетово

Велосипеди

Денес 12:31Velosiped tocak specialized!!!

Prodavam specialized so 26ki trkala, M ram, lockaut na preden amortiz...


200 €
или предлог цена
Тетово

Велосипеди

Денес 00:44Jamis trail x expert 27.5

Oprema i sostojba se gleda na slikite M golemina


610 €
или предлог цена
Тетово

Велосипеди

Вчера 18:56airbase velosiped tocak

odlicen moze zamena


600 €
или предлог цена
Тетово

Велосипеди

Вчера 16:102 velosipedi tocak

dvata 2500den


2.500 МКД
или предлог цена
Тетово

Велосипеди

Вчера 16:10Totem 29r

Totem harriet 29 r M golemina nov Napraven za evropski pazar


330 €
или предлог цена
Тетово

Велосипеди

Вчера 13:36Velosiped BMC Team Elite 03

BMC Team Elite 03 Fork RockShox Recon Sl Air 100mm Shimano Deore XT...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 €
Тетово

Велосипеди

11 авг 13:41Dobro socuvan extra cena

Velosipedot e socuvan extra cena


3.500 МКД
или предлог цена
Тетово

Велосипеди

10 авг 16:53Giant talon 2 29r

Oprema i sostojba se gleda na slikite Bez nitu eden vlog M golemi...


490 €
или предлог цена
Тетово

Велосипеди

10 авг 12:44VELOSIPED 26" OD CH ODLICEN

Prodavam velosiped (Tocak) TRABIKE 26" donesen od CH Vo odlicna sost...


165 €
или предлог цена
Тетово

Велосипеди

09 авг 11:47Velosiped

Velosipedot e vo dobra sostojba


180 €
или предлог цена
Тетово

Велосипеди

08 авг 10:30California 28er

California hibrid velosiped 28 full shimano Alivio oprema shifteri i ...


230 €
или предлог цена
Тетово

Велосипеди

07 авг 16:01Velosiped

Велосипедот е во добра состојба


250 €
или предлог цена
Тетово

Велосипеди

07 авг 10:31se prodava zenski tocak donesen od SWISS

velosipedot e donesen od Svajcarija,,100% sve e ispravno na nego:kocn...


6.000 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
7.000 МКД
Тетово

Велосипеди

06 авг 19:37Prodavam velosiped za deca

Prodavam kako nov velosiped mnogu malce e koristen Moze zamena (W...


2.000 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
2.200 МКД
Тетово

Велосипеди

05 авг 12:00Stoke trekking series 28 r

Oprema i sostojba se gleda na slikite bukvalno kako nov 52 cm ramka M...


430 €
или предлог цена
Тетово

Велосипеди

02 авг 09:47Rabeneick TS 7 28r 2021

M golemina Bukvalno kako nov bajk Oprema i sostojba se gleda na s...


570 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
590 €
Тетово

Велосипеди

02 авг 09:46Vintage velosiped

26 trkala Shimano oprema 1 × 6 brzini 41 cm ramka S / M


220 €
или предлог цена
Тетово

Велосипеди

02 авг 09:45Velosiped

Velosipedot e vo dobra sostojba


100 €
или предлог цена
Тетово

Велосипеди

01 авг 20:14GUMI ZA VELOSIPED

2 Gumi 27.5x1.95 = 500 Den 2 Gumi 27.5x2.10 = 500 Den Двата пара но...


1.000 МКД
или предлог цена
Тетово

Велосипеди

27 јул 23:56MAX

Max Queene, nov velosiped nekoristen. Vo odlicna sostojba. Info : Dan...


7.000 МКД
или предлог цена
Тетово

Велосипеди

24 јул 11:32Velosiped

Велосипедот е во добра состојба


160 €
или предлог цена
Тетово

Велосипеди

22 јул 12:43PRODAVAM TOCAK FHEELER 09 PRO

PRODAVAM FHEELER TOCAK SO ALUMINSKI--RAM VO DOBRA SOSTOJBA ISPRAVEN ...


7.500 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
8.000 МКД
Тетово

Велосипеди

19 јул 13:52Zenski gradski velosipedi 28

Ekstra sostojba skoro novi M / L golemini 230 € eden velosiped ...


69 МКД
или предлог цена
Тетово

Велосипеди

19 јул 13:23Velosiped

Velosipedot e vo dobra sostojba


160 €
или предлог цена
Тетово

Велосипеди

18 јул 15:25Velosiped Totem

Totem 28 r 3 × 7 brzini v brake koçnici amortizer Shimano sifteri e...


6.150 МКД
или предлог цена
Тетово

Велосипеди

15 јул 21:12Trek

Odlicen Trek Golemina na ram 51cm Ekstra lesen alumin Karbon volan Lo...


300 €
или предлог цена
Тетово

Велосипеди

15 јул 16:53Pulse 28 r

Gradski velosiped Pulse revo shift sifteri 3 × 7 brznini promax v bra...


220 €
или предлог цена
Тетово

Велосипеди

14 јул 11:47Velosiped

Велосипедот е во добра состојба


200 €
или предлог цена
Тетово

Велосипеди

14 јул 09:28Velosiped

PRODAVAM VELOSIPED VO ODLICNA SOSTOJBA


150 €
или предлог цена
Тетово

Велосипеди

11 јул 21:13Velosiped

Велосипедот е во добра состојба


400 €
или предлог цена
Тетово

Велосипеди

06 јул 07:09Велосипедот се менува за помал

Се менува велосипедот за сличен, но со помал рам, 15-17 инчи или Ѕ го...


1 €
или предлог цена
Тетово

Велосипеди

05 јул 22:54Rex 28 r

Zenski gradski velosiped 28 Oprema se gleda na slikite Bex nitu ed...


9.800 МКД
или предлог цена
Тетово

Велосипеди

05 јул 12:26Wheeler 27.5

Oprema se gleda na slikite skoro nov bajk M golemina Info viber /...


420 €
или предлог цена
Тетово

Велосипеди

05 јул 12:25Velosiped

Велосипедот е во добра состојба


120 €
или предлог цена
Тетово

Велосипеди

01 јул 21:07GIANT rapid Road Bike city

GIANT rapid 3 ROADBIKE TOP NOV 078229163 M golemina


300 €
или предлог цена
Тетово

Велосипеди

01 јул 16:11VELOSIPED Family

Velosiped so VGRADEN DRZAC za sediste malo dete(lesno za montaza/demo...


5.000 МКД
или предлог цена
Тетово

Велосипеди

25 јун 23:05Velosipedi

Gradski zenski Mtb hibrid detski S M L golemini 20 / 24 / 26 / 27...


53 МКД
или предлог цена
Тетово

Велосипеди

24 јун 23:35Velosiped

Велосипедот е во добра состојба


200 €
или предлог цена
Тетово

Велосипеди

21 јун 09:21Koga miyata 28r

Koga miyata 28 Oprema i sostojba se gleda na slikite M goolemina...


360 €
или предлог цена
Тетово

Велосипеди

18 јун 19:27Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам