1074 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Audi Q5 2.0 TDI S Line quattro

Audi Q5 2.0 TDI S Line quattro -Година на производство: 2010 -Прва ...


17.400 €
или предлог цена
24 мар 15:28Промовирано

LAND ROVER DISCOVERY SPORT HSE

LAND ROVER DISCOVERY SPORT HSE OPREMA 2015 GODINA MOTOR 2.0. 150 K.S...


27.000 €
или предлог цена
13 мар 15:26Промовирано

BMW 3er 318d Lounge 8G Automatic

BMW 3er 318d Lounge 8G Automatic -Година на производство: 2014 -Прв...


16.900 €
или предлог цена
24 мар 15:30Промовирано

Opel Vectra

Se prodava: Opel Vectra, 3.0 CDTI - 16v (dizel), 2004 godina. Mozna...


1.200 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
1.300 €
Вчера 12:18Fiat grande punto 1.3 multiget 2007god

Se prodava Fiat grande punto 1.3 multiget 2007god vo odlicna sostojba


3.750 €
или предлог цена
Вчера 11:57VW Passat CC 2.0 TDI

Se prodava VW Passat cc 2.0 tdi 170ks Euro 5 motor 2010 god. so full...


10.999 €
или предлог цена
Вчера 11:40BMW 120D f20

Se prodava Bmw 120d f20 sport model (184ks) 2012 god. doneseno od ger...


12.499 €
или предлог цена
Вчера 11:33VW Volkswagen jetta 2011 1.6 TDI automatik

Odlicno ekonomicno vozilo, 1.6 TDI so 105 ks. Automatik Idealno za...


9.499 €
или предлог цена
Вчера 10:40mercedes c220 cdi

/


5.500 €
или предлог цена
Вчера 10:39OPEL MERIVA - Reg...Zelen karton

Opel Meriva 1.7 cdti Voziloto e vo odlicna vozna sostojba Mala...


1 €
или предлог цена
Вчера 10:36KIA CEED 1.6 Diesel Uvozn CH

🇨🇭🇨🇭🇨🇭KIA CEED 1.6. DIZEL🇨🇭🇨🇭🇨🇭 Kolata e vo Odlicna so...


5.200 €
или предлог цена
Вчера 10:24GOLF 7 1.6Tdi 77 kw 105 ks Extra sostojba

Se prodava Golf 7 1.6Tdi 77 kw 105 ks 2013 god Extra sostojba kol...


10.890 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
11.200 €
Вчера 10:13Opel Corsa 1.3 Dizel

Se prodava Opel Corsa 1.3 Dizel 55kw 2007 god Registrirana do 01....


2.990 €
или предлог цена
Вчера 10:13BMW F10 520d 2.0/184ks 2011 god

Se prodava BMW F10 520d 2.0/184ks 2011god vo perfektna sostojba k...


13.390 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
13.700 €
Вчера 10:13Opel corsa D 1.3 CDTI

Se prodava opel corsa 1.3 cdti 2006 godina Povejke info na 077-62...


4.000 €
или предлог цена
Вчера 10:13Volkswagen Polo 1.6 Bloemotion

Volkswagen Polo 1.6 Dizel Klima Centralno Servo volan Start stop...


1 €
или предлог цена
Вчера 09:35Renault Megane 2 1.4 16v Benz/Plin

Renault Megane 2 1.4 16v Benzin Plin Reg do mart 2024 Napraven komple...


2.999 €
или предлог цена
Вчера 08:56Seat Toledo 1.9 tdi 150ks -03

1.9 tdi 110kw/150ks ARL motor 6 brzini 16 alu bandazi Servisiran...


2.890 €
или предлог цена
Вчера 08:54VW GOLF 1.9 TDI 105 KS HIGHLINE NOV UVOZ - 05.MT Auto

VW GOLF 1.9 TDI 105 KS HIGHLINE UNIKAT KAKO NOV - 194000 KM SO GARAN...


5.300 €
или предлог цена
Вчера 07:35Xsara 1.9D 98' 1200€

Citroen


1.200 €
или предлог цена
Вчера 02:05Jaguar XF 2.7 diesel

Se prodava jaguar XF 2.7 diesel V6 Biturbo Mozna e zamena so vasa do...


9.000 €
или предлог цена
24 мар 23:22Se prodava JUGO FLORIDA 1.3 EFI

Se prodava JUGO FLORIDA 1.3 EFI registrirana do 18.07.2023 . Kolata i...


700 €
или предлог цена
24 мар 21:55Bmw x5

Vo odlicna sostojba moze zamena


5 €
или предлог цена
24 мар 21:48BMW E83 X3 2.0D X-DRIVE 4X4 - BUSINESS

Se prodava BMW X3, model E83, 2.0D 150ps, 4x4 (X-Drive), 6 brzini, vo...


7.400 €
или предлог цена
24 мар 19:45Peugeot Пежо 206SW

Автомобилот е редовно сервисиран и е во технички одлична состојба. Не...


1.790 €
или предлог цена
24 мар 19:28MAZDA 2 1.4 DIZEL 2009

Kolata e vo odlicna sostojba, bukvalno bez nikakvi dodatni vlogovi. ...


4.999 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
5.200 €
24 мар 19:06Skoda SuperB 2.0tdi

Skoda superb 2.0TDI 12. dekemvri 2011 god. NEUVEZUVANA KUPENA VO MK....


9.000 €
или предлог цена
24 мар 18:46Bmw 730D

Se prodava bmw 730D 245 hp 2009-2010 godina Vakum na vrati senzori ...


1 €
или предлог цена
24 мар 18:20Mercedes Benz W203 C220 Redizajn

***ПРОДАДЕН ПРОДАДЕН*** ****ПРОДАДЕН***** ...


5.600 €
или предлог цена
24 мар 18:01FORD FOCUS 1.5 TDCI

Prodavam Ford Focus 2015 *BEZ ZAMENA* -Uvezena od Germanija. -Registr...


1 €
или предлог цена
24 мар 17:45Opel Corsa B 1.6 16v

Se prodava opel corsa B 1.6 16v 106ks. Registrirana do april. Servisi...


2.000 €
или предлог цена
24 мар 17:35Open Insignia ne uvezuvana vo odlicna sostojba

Se prodava opel insignia 2009 godine, ne uvezuvana, vtor sopstvenik s...


7.400 €
или предлог цена
24 мар 17:31Ford Mustang

Ford mustang,garaziran,cuvan,prv sopstvenik ful opremen.tel 070 249 1...


32.000 €
или предлог цена
24 мар 17:11NISAN 1.6bezin

Vo odlicna sostojba So Mali zabelecki na karoserija


600 €
или предлог цена
24 мар 16:58Bmw 530 M57

Bmw e39ka 530 184 kojna Fali registracija vo top sostojba Poveke in...


1.800 €
или предлог цена
24 мар 15:56Opel Zafira Tourer 2.0 CDTI Innovation

Opel Zafira Tourer 2.0 CDTI Innovation ⮚ Година на производство: 201...


10.200 МКД
или предлог цена
24 мар 15:33Mercedes-Benz C-Klasse C 220 CDI Avantgarde (170 Hp) Start &

Mercedes-Benz C-Klasse C 220 CDI Avantgarde (170 Hp) Start & Stop Blu...


10.800 €
или предлог цена
24 мар 15:33Volkswagen Passat 2.0 TDI Comfortline

Volkswagen Passat 2.0 TDI Comfortline ⮚ Година на производство: 2007...


6.700 €
или предлог цена
24 мар 15:33Volkswagen Golf VI 1.6 TDI BlueMotion

Volkswagen Golf VI 1.6 TDI BlueMotion ⮚ Година на производство: 201...


8.200 €
или предлог цена
24 мар 15:33Volkswagen Touran 1.6 TDI BlueMotion DSG 7G Automatic

• Volkswagen Touran 1.6 TDI BlueMotion DSG 7G Automatic •...


12.300 €
или предлог цена
24 мар 15:33Volkswagen Golf VI 2.0 TDI

Volkswagen Golf VI 2.0 TDI ⮚ Година на производство: 2009 ⮚ Прва ре...


8.500 €
или предлог цена
24 мар 15:32Ford Fiesta 1.6 TDCi Titanium

Ford Fiesta 1.6 TDCi Titanium -Година на производство: 2013 -Прва р...


7.700 €
или предлог цена
24 мар 15:32BMW X1 sDrive 20d Comfort AUTOMATIC

BMW X1 sDrive 20d Comfort AUTOMATIC ⮚ Година на производство: 2010 ...


12.900 €
или предлог цена
24 мар 15:32Страна 3 од 27

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам