1078 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Fiat grande punto uvezeno od svajcarija reg.cela.god

Se prodava fiat grande punto 1.9 multijet 88kw 120ks so 6brzini 200...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
3 €
01 окт 11:42Промовирано

MERCEDES C 220 CDI 170 KS ELEGANCE KOZA NOV - 08.MT Auto

MERCEDES C 220 CDI 170 KS, ELEGANCE OPREMA KOZA - 154000 KM BUKVALNO...


8.999 €
или предлог цена
Вчера 19:55Промовирано

VW PASSAT 1.9 TDI 105 KS XENON NAVI UVOZ CH - 07.MT Auto

VW PASSAT 1.9 TDI 105 KS HIGHLINE PERFEKTEN UVOZ CH UVOZ SVAJCARIJA ...


5.999 €
или предлог цена
Вчера 20:03Промовирано

ODLICNO AUDI A4 2.0 TDI-B8 m-EKSTRA SOSTOJBA i EKSTRA OPREMA

Prodavam EKSTRA AUDI A4 2.0 TDI -B 8 model, proizvedena na kraj od 2...


12.700 €
или предлог цена
Денес 19:03Range Rover Evoque SD4 2.2 190 HP

Возилото е во беспрекорна состојба, редовно сервисирано, без маани. П...


24.800 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
25.100 €
Денес 18:51Mercedes E320 cdi

Se prodava mercedes e 320 cdi V6 -Realna kilometraza od 257xxx so se...


6.600 €
или предлог цена
Денес 17:48Bmw 525 tds

Ispravno pali vozi


950 €
или предлог цена
Денес 17:05  НОВ ОГЛАС

Prodavam Pezo 508 1.6 HDI god. 2011

KM.212.000 God.2011 Reg +zelen karton.do 7Juli 2023 Servis naprave...


9.000 €
или предлог цена
Денес 15:36FORD FIESTA - Prva boja .. Reg

Se prodava Ford Fiesta 1.3 benzin Voziloto ne e od uvoz - Prva bo...


1 €
или предлог цена
Денес 15:21  НОВ ОГЛАС

Audi Q5 Quattro - 2012

18.300€ Ne e fiksna!!! AUDI Q5 QUATTRO motor: 2.0TDI 170KS EURO5b...


18.300 €
или предлог цена
Денес 14:44Peugeot 207 cc

Peugeot 207 cc... Benzin 1.6 motor... 110KW manuelen menuvac... Nereg...


3.600 €
или предлог цена
Денес 13:56DACIA SANDERO 2015

Se prodava dacia sandero 2015god 1.2 benzin neuvezena so realni 148 0...


По Договор
или предлог цена
Денес 13:54FIAT BRAVO 1.9 8V Multijet DYNAMIC 2008

Voziloto e vo EXTRA sostojba.Kako nadvoresnost taka i vnatresnost.NE ...


По Договор
или предлог цена
Денес 13:48OPEL AGILA B 1.0i EDITION 2008

REGISTRIRANO CELA GODINA!!!!!!!!!! Voziloto e EXTRA sostojba.Kako na...


По Договор
или предлог цена
Денес 13:48OPEL INSIGNIA 2.0 CDTI OPC-LINE 160ks

OPEL INSIGNIA 2.0 CDTI -OPC LINE- 2008 OPREMA: -KLIMATRONIK -GREEN...


8.300 €
или предлог цена
Денес 13:39GOLF 5 1.9 TDI 77 kw 105 ks

Se prodava Golf 5 1.9 TDI 77 kw 105 ks 6 brzini 2005 god Registrir...


3.650 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
3.700 €
Денес 13:39Fiat Tipo 1.4 Lovato plin

servisirano paLi vozi


1 МКД
или предлог цена
- 100 % Попуст
50.000 МКД
Денес 13:22Се ПРОДАВА или МЕНУВА BMW X5 во одлична состојба

X5 2002 година во одлична состојба. Регистриран до Јули 2023. Напра...


1 МКД
или предлог цена
Денес 13:00Chevrolet Spark 2007

Продавам Chevrolet Spark, произведен 2007 год., со поминати 44000 км....


1.850 €
или предлог цена
Денес 13:00SKODA FABIA 1.0 MPI, 2017 G

Se prodava Proizvodstvo 2017 registrirana do vgodina avgust so 112000...


По Договор
или предлог цена
Денес 12:49MERCEDES-BENZ E 320 CDI-AVANTGARDE, 204 KS

Se prodava Mercedes E 320 CDI, Avantgard, so 204 ks, od 2004 god. Mer...


По Договор
или предлог цена
Денес 12:49BMW 320d, 136 KS, 2000g.

Se podava BMW 320d, 2000 god., so 136ks., registrirano do 04/2023 god...


По Договор
или предлог цена
Денес 12:49AUDI A3 1.9 TDI, 105 KS, ATTRACTION, '2005g. TEMPOMAT

Se prodava AUDI A3, 1,9 TDI, ATTRACTION so 105ks, 2005 g. Voziloto e ...


По Договор
или предлог цена
Денес 12:49MAZDA 3, 1.6 MZ-CD, Exclusive, 116 KS, 2011 god.

Se prodava MAZDA 3, 1,6 MZ-CD EXCLUSIVE so 116ks. Proizvedeno 2011 go...


По Договор
или предлог цена
Денес 12:49SEAT ALTEA 2.0 TDI, SPORT-140 KS, 2005g.

Se prodava SEAT ALTEA 2.0 TDI SPORT so 140ks. Voziloto e uvezeno od G...


По Договор
или предлог цена
Денес 12:48CITROEN C5 2.0 HDI, 136 KS, 2009 g. CONFORT

Se prodava CITROEN C5 2.0 HDI, CONFORT so 136ks, 2009 g. Voziloto e u...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 €
Денес 12:48LANCIA DELTA ORO 1.6 MJT, 120KS, 2011g.

Se prodava Lancia DELTA ORO 1.6 Multijet, so 120 ks. Lanciata e proiz...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 €
Денес 12:48FIAT GRANDE PUNTO 1.4 8V, 77 KS, 2009 god.

Se prodava FIAT GRANDE PUNTO 1.4 8V, 77KS, 2009god. Voziloto e donese...


По Договор
или предлог цена
Денес 12:48Ford Mondeo 2.0 TDCi, Titanium, Sync 3, Euro6

Ford Mondeo 2015, so 211 KS, 6 brzini rachen menuvach -170 000 po...


17.999 €
или предлог цена
Денес 12:39SSANGYONG KYRON 2.0XDI 4X4 FACELIFT - NEUVEZEN 08

Se prodava dzip Ssangyong Kyron 2.0xdi Facelift (Mercedes motor/menuv...


7.900 €
или предлог цена
Денес 12:17SE PRODAVA MERCEDES E220CDI AUTOMATIC

Mercedes-Benz E-Klasse E 220 CDI - Климатроник (Thermotronic) , - ...


6.000 МКД
или предлог цена
Денес 11:44Se prodava mercedes e 320cdi

Se prodava mercedes e 320 cdi vo ekstra sostojba. Cena po dogovor. ...


1 €
или предлог цена
Денес 10:22Prodavam Mercedes 124

Prodavam Mercedes 124 200 dizeL vo odlicna sostojba so motor odlicen...


1.400 €
или предлог цена
Денес 10:00Fiesta

Fiesta 1.3 benzin registrirana cela godina so ful oprema klima ladi o...


2.900 €
или предлог цена
Денес 09:54Ibiza 14tdi

Ibiza 14tdi so ful oprema sredeni site servisi registrirana so zelen ...


4.850 €
или предлог цена
Денес 09:54Renault clio 12 ben

Clio 12ben registrirano so ful oprema klima neispravna napraveni serv...


1.000 €
или предлог цена
Денес 09:54Mercedes C200 CDI

Mercedes C200 cdi, dpf, automatic, 195.xxx km, vo perfektna sostojba ...


11.200 €
или предлог цена
Денес 09:45Porsche Cayenne 3.0 diesel

Uvezen od Svajcarija pred 5 godini. Se vozi redovno za svoi potrebi p...


1 €
или предлог цена
Денес 09:28  НОВ ОГЛАС

AUDI A6 4.2 V8 F1 NOV PLIN

Audi a6 C6 4.2 v8 330hp Neuvezuvano vozilo kupeno vo mk Audito e za...


6.600 €
или предлог цена
Денес 08:53BMW X3 2,0D Facelift Ful Oprema

Kolata e donesena 2019 od Germanija i raspolaga so ful oprema. Koza, ...


8.500 €
или предлог цена
Денес 08:51Opel Astra 1.7 DTI - 2002, prv gazda, servisna istorija

Se prodava Opel Astra 1.7 DTI - Isuzu motor, 2002 godina, prv gazda, ...


1 €
или предлог цена
Денес 08:25CHEVROLET AVEO 1.2 BENZIN/PLIN

Kolata e vo dobra sostojba. Tode 071 231 194


2.490 €
или предлог цена
Денес 07:49Opel Vectra 1,9 cdti 150 k.s

Se prodava Opel Vectra 1,9 Cdti So najdobriot motor na fiat...6 brzi...


2.750 €
или предлог цена
Денес 06:09Страна 1 од 27

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам