263 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

kamera kran

Se prodava kamera kran po extra cena


1 €
или предлог цена
Охрид

Останато

Денес 10:52Televizor Hisense E7HQ 4K QLED 50" 2022

Se prodava 1 mesec star Hisense televizor bez nikakvi maani. Kupen e...


20.000 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
22.000 МКД
Вчера 13:45PS 4. VR komplet so kamera

Kompletna oprema malku koristen


19.900 МКД
или предлог цена
04 фев 21:10Prodazba na dahua imou kameri

Продажба на DAHUA Imou IP/WIFI Камери 2mp надворешни (водоотпорни). ...


3.600 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

04 фев 15:58Сервис GATE поправка на електроника,тв,аудио,видео

Сервис GATE Вршиме поправка на аудио, тв,ел.апарати и речиси секаква...


По Договор
или предлог цена
04 фев 15:58Nov tv - telefunken

Kupeni se dva tv isti ,no edniot ne odgovara na dimenziite na mebelot...


18.000 МКД
или предлог цена
04 фев 15:21PS4 Igri …NBA FIFA. LEGO

Samo konzola 19000den So komplet 6 igri 25000den Igri: NBA23 - 2000...


990 €
или предлог цена
03 фев 22:14Sony PS4 so dva Kontoleri i 6 Igri

Samo konzola 19000den So komplet 6 igri 25000den Igri: NBA23 - 2000...


19.000 МКД
или предлог цена
03 фев 21:32SONY PLAYSTATION PS4 1TB

FABRICKA SOSTOJBA, BEZ NIKAKOV NEDOSTATOK ILI FIZICKO OSTETUVANJE. NE...


17.000 МКД
или предлог цена
03 фев 20:58NAVIGACIJA MAPI DEKODIRANJE SERVIS

Najnovi mapi kako i servis,otklučuvanje i stavanje najnovi softveri i...


500 МКД
или предлог цена
Охрид

GPS уреди

03 фев 18:34PS5 Elden Ring, Demon Souls, Pathless...

Се продаваат следниве игри: PS5 Elden Ring - 2500 ден ( продадена ...


1 €
или предлог цена
03 фев 09:52ROTEL rb 930 bx

Izlezno pojcalo 2x30 . Moze i mono (bridge) 1x90w. Socuvano ispravno....


100 €
или предлог цена
02 фев 22:40WHARFEDALE Diamond 225

Staklo.


350 €
или предлог цена
02 фев 22:40CYRUS V8 S2

Socuvan staklo. Go nemam dalecinskoto. https://www.cyrusaudio.com/pro...


550 €
или предлог цена
02 фев 22:40CAMBRIDGE Azur 640a v2

Ispravno , socuvano.


330 €
или предлог цена
02 фев 22:40Stabiliziran ispravuvac 12V/10A

Stabiliziran ispravuvac na napon 220/12 volti,10 amperi


2.200 МКД
или предлог цена
02 фев 16:56Купувам гемчина односно стари лцд игри од 80' и 90' тите.

Купувам гемчина односно стари лцд игри како Nintendo game&watch, vtec...


1 €
или предлог цена
02 фев 08:18Televizor Gorenje

Телевизор Gorenje 51 cm исправен


15 €
или предлог цена
01 фев 15:09Ogromen izbor na polovni i novi GPS Navigacija uredi

Ogromen izbor na polovni i novi GPS uredi, site brendovi, moznost i z...


1 €
или предлог цена
Охрид

GPS уреди

01 фев 13:05Junost 402 BE

crno bel portabl televizor - ispraven raboti na 220v i 12v ednonasocn...


По Договор
или предлог цена
01 фев 12:47делови за перални

секакви делови за перални


По Договор
или предлог цена
01 фев 12:46Mini game anniversary edition 620 classic games

Konsolata ima 620 igri i ima 2 dzojstici . Sovrsena zabava za vas I v...


1.000 МКД
или предлог цена
01 фев 12:43Junost 402 BE

црно бело телевизорче во исправна состојба може да работи и на 12 вол...


2.000 МКД
или предлог цена
01 фев 12:41Popravka i prodazba na televizori laptopi kompjuteri ...

ПОПРАВАМЕ ЛЕД,ЛЦД,ТЕЛЕВИЗОРИ,КОМПЈУТЕРИ,ДВД, РАДИО,ЛАПТОПИ.. И ДРУГИ...


1 МКД
или предлог цена
01 фев 01:28Drzac za TV

Se prodava drzac za TV


500 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

31 јан 20:06Prefrlanje od video kaseta - VHS na DVD MP4 HD

Prefrlanje na vasite stari video kaseta - VHS na DVD ili USB MP4 HD ...


150 МКД
или предлог цена
31 јан 08:42Nikon D700

Се продава Nikon D700 со две оригинални батерии, полнач и 16 GB CF - ...


450 €
или предлог цена
29 јан 23:26Skoro neupotrebuvan

Schneider televizor ramen ekran 72cm kupen pred 4-5god ama uklucen 10...


3.500 МКД
или предлог цена
29 јан 23:20prodavam razna foto oprema

prodavam razna foto oprema cena po dogovor moze zamena za d...


1 €
или предлог цена
Охрид

Останато

29 јан 10:54Gramofon Limania Splendid 1910

Se prodava star gramofon antikvitet Limania Splendid od 1910 god. Vo ...


5.000 МКД
или предлог цена
28 јан 20:49Garmin Geko 301 GPS

Eden od najmalite i najlesnite GPS-i od legendarnata marka Garmin. Ka...


4.000 МКД
или предлог цена
Охрид

GPS уреди

28 јан 20:45Fotoaparat Canon T70 1984 god.

Se prodava poloven analogen foroaparat Canon T70 , 35 mm, FD mount si...


7.000 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

28 јан 18:07Printer laserski Lexmark T632

Se prodava nov laserski printer Lexmark T632. Plus poklon: 5 Bin Mail...


7.500 МКД
или предлог цена
- 21 % Попуст
9.500 МКД
28 јан 18:06PS5 igri Playstation 5 igra Ratchet and Clank

Се продава нова игра за Playstation 5 PS5 Ratchet and Clank: Rift A...


2.500 МКД
или предлог цена
28 јан 11:44Novo daljinsko za dvd player bly ray poneer

Daljinskito e nekoristeno


1 €
или предлог цена
27 јан 12:22Novo dalecinsko za Sony далечинско

Продавам ново далечинско за Sony surround, sound bar ili hi-fi


10 €
или предлог цена
26 јан 15:38Nikon D3200 со Nikkor 18-55mm f/3.5-5.6 VR

Se prodava Nikon D3200 vo odlicna sostojba so slednava oprema: - obj...


520 €
или предлог цена
26 јан 13:01Купувам исправно Nintendo 3ds Xl

Понудете исправно Nintendo 3ds Xl


1 €
или предлог цена
26 јан 10:22Gramofon SANYO TP-1030UM DIRECT DRIVE

Prodavam gramofon SANYO TP-1030UM DIRECT DRIVE odlicno socuvan! Kompl...


150 €
или предлог цена
26 јан 08:32Digitalen aparat Sony W-730

Aparatot e kako nov,doaga so dve torbicki novi i polnac!


4.500 МКД
или предлог цена
25 јан 19:52Страна 1 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам