Неготино
                   
1260 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Ford focus 1.6 dizel

Se prodava ford focus 1.6 dizel 70kw Proizvedena 12 mesec 2011 Kolata...


6.600 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

23 ное 08:05Промовирано

Kia sorento

Kia sorento 2003 Dobro socuvan👌 Motor menjac reduktor 👌 Servisir...


5.300 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Вчера 23:22  НОВ ОГЛАС

Mercedes S350 4matic BLUETEC

Модел: MERCEDES S350 BLUETEC 4MATIC Регистрација 27.12.2022 Произве...


По Договор
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Вчера 21:15Bmw Grand Coupe 418 D

Bmw grand coupe 418 d registrirana cela godina, redovno servisirana p...


По Договор
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Вчера 21:15Audi 2x S-line Qvatro a4 b7 2.0tdi 140ks Proizvedeno --2008

REGISTRIRANO DO 1.11.2023...✔ Audi a4 b7 2.0 tdi S-line Qvattro  140...


6.700 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Вчера 20:57Slep prikolla bez dok 1300eu

Slep prikolka bez dokumenti 2t nosivos germansko proizvotsvo dosta l...


1.300 €
или предлог цена
Неготино

Приколки

Вчера 20:57Audi A3 2,0

Napraven golem I mal servis ujle I filter smeneti vo menac plocki sm...


1 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Вчера 15:58MOTOR 1.7 CDTI 81 KW 110KS 2011g

MOTOR 1.7 CDTI 81 KW 110KS 2011g UVOZENO OD HOLANDIA🇳🇱 Kontakt ...


6.600 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Вчера 15:56PEUGEOT 508 1.6 HDI

Registrirano so zelen karton servisirano dva para bandasi so letni i...


2 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Вчера 15:564 ZIMSKI GUMI KLEBER 185/55/14

Se prodavaat 4 zimski gumi Kleber Krisalp HP2 so dimenzii 185/55/14,v...


5.000 МКД
или предлог цена
Вчера 14:05Vibratori za beton

- Profesionalen trofazen vibrator so dva priklucoci


Вчера 13:58Chevrolet Captiva

Kolata e na bugarski tabli napraven golem i mal servis solidni gumi


4.000 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Вчера 13:49BMW 120 D 220hp

Kolata e bez zabeleska,go ima noviot motor eur 5(cipovan na 220 hp i ...


4.100 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Вчера 13:00Aprilia bez nikakva zabeleska...

Apriliata pred se e so malku km,zacuvana maksimalno,nov lanec,nov ben...


2.300 €
или предлог цена
Вчера 13:00Saab 9-5 2.2tdi

Saab 9-5 linear 2002 godina motor opel 2.2 na lance 80kw ,klimatronik...


По Договор
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Вчера 12:27Gilera Runner 50 2017

Se prodava gilera vo odlicna sostojba Info ---076701045---Dejan


1.750 €
или предлог цена
Неготино

Мопеди (под 50 cc)

Вчера 11:31BMW 118d

Се продава БМВ 118д Колата е во одлична состојба, доста зачувана,ред...


5.100 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
5.150 €
Неготино

Автомобили

Вчера 10:20Seat cordoba benzin plin

Kolata e od prv gazda,novi 4 gumii, euro kuka,registrirana i zelen ka...


По Договор
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Вчера 09:00Piaggio Fly 125

Prodavam Piaggio Fly 125ie vo ekstra sostojba, registriran do 09.2023...


По Договор
или предлог цена
Вчера 08:28Се продава машина за нижење тутун / tutun

Се продава машина за нижење тутун! Инфо на тел: 076/503-172


15.000 МКД
или предлог цена
27 ное 20:21TRAKTOR UNIVERZAL 445

Se prodaava celosno ispraven traktor 445 od 76 god nikogas ne otvaran...


2.800 €
или предлог цена
27 ное 19:24Bulduzer LIEBHERR 722

Neispraven moze cel ili na delovi


27 ное 16:36Se prodava Mercedes Actros 2640 6x4

Mercedes Actros 2640 6x4 Kiper. 2000god. Vo odlica sastojba, registri...


21.000 €
или предлог цена
Неготино

Камиони

27 ное 16:36Se prodava MAN Kiper 6x4

Man Kiper 26 272 1993god.


10.000 €
или предлог цена
Неготино

Камиони

27 ное 16:36Bager LIEBHERR 904

Se prodava Bager LIEBHERR 904 2001god vo odlicna sostojba.


27 ное 16:36Челични бандажи со гуми 4x108

Челични Бандажи за Peugeot,Citroen


5.500 МКД
или предлог цена
27 ное 16:36AUDI A6

Registrirano cela godina 1.9 dizel za povece informaci baraj na brojo...


1 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

27 ное 16:17Delovi za DAF XF 105

Prodavam novi delovi za Daf Kaisi komplet 20€ Semiring za radalica...


1 €
или предлог цена
Неготино

Камиони

27 ное 16:10PIAGGIO BEVERLY 300cc

❗️❗️АКЦИЈА на PIAGGIO BEVERLY ❗️❗️ 🧨 Beverly 300cc : 5.390 еур 🧨...


5.390 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
5.590 €
27 ное 15:05Citroen Xsara 1.9d registrirana

Citroen Xsara .Registrirana do 02/2023.Obicen dizel . Kolata e so kar...


750 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

27 ное 14:04Seat Leon 1.9 TDI 2006 godina

Seat Leon vo odlicna sostojba registriran do 07.2023 godina moze da s...


4.600 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

27 ное 13:39Bosch bosh bos pumpa renault clio megane 1.5 dci

Pumpa za visok pritisok delphi za reno 1.5 dci Reparirana vo odlicn...


1 €
или предлог цена
27 ное 13:13Man f2000 23.414 so prateca

Man 23.414 1999god reg do 08 23 novi jastuci klima retarder bloka...


1 €
или предлог цена
Неготино

Камиони

27 ное 10:42Hyundai Santa Fe !!!

Hyundai 2.0 84kw registrirano do 12.2022 Poveke info na brojot: 07...


1 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

27 ное 10:29Se prodava

Se prodavaat IMT 539 i IMT 533 vo odlicna sostojba.


1 €
или предлог цена
27 ное 09:24Na delovi 407 20. 136 ks

407 na delovi 071355713


199 €
или предлог цена
27 ное 07:11407 20 hdi 136ks delovi

407 na delovi 071355713


500 €
или предлог цена
27 ное 07:11Se prodava Golf 5 1.6benzin 75kw 2006godina 4 mesec napraven

Se prodava Golf 5 1.6benzin 75kw 2006godina 4 mesec napraven mal serv...


2.100 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

26 ное 21:08Mercedes ML brabus motor 4.2

22ki zimski gumi glanc novi Moze i zamena


1 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

26 ное 20:25Odlicno zacuvani Michelin 215-55-17 letni gumi!!!

4 odlicno zacuvani letni Michelin 215-55-17. Vozeni samo letna sezona...


6.500 МКД
или предлог цена
26 ное 14:51Aluminiumski bandazi za Reno

Dobro socuvani original 17 ka 108 ili menuvam za 17 114.3 za reno meg...


6.000 МКД
или предлог цена
26 ное 14:26Страна 1 од 32

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам