Куманово
                   
1175 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се продаваат два радијатора

Се продаваат два радијатора(регистри) за бања лево 50х120 десно 60х12...


4.000 МКД
или предлог цена
Вчера 21:04Krevet dupli na izvlacanje so jogi 90X200cm

Poradi renoviranje i ne koristenje hitno se prodava dupli krevet od d...


3.500 МКД
или предлог цена
- 22 % Попуст
4.500 МКД
Вчера 18:26INTEX BAZENI

Site bazeni se novi !!! 610 x132 cm.....50.000 denari 549x122 cm......


1 €
или предлог цена
Вчера 17:41Masina za sadovi

Se prodava dobro socuvana masina za sadovi


4.000 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
5.000 МКД
Вчера 16:40Slajferica parkside.nova

Se prodava nova slajferica 270wati.dones.od germanija.


3.000 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
3.500 МКД
Вчера 13:27Se prodava trosed+dvosed

Se prodava dobro socuvan Trosed+Dvosed proizvodstvo Simpo.


5.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:00Kada za kapenje

Prodavam polovna kada za kapenje vo dobra sostojba . 1300 cm x 70cm


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 11:54  НОВ ОГЛАС

Stalaza za cveke

Se prodavaat dve stalazi za cveke, izraboteni od drvo i metal so vis...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 11:16СОКОВНИК

Се продава соковник, многу малку користен, во одлична состојба


900 МКД
или предлог цена
Вчера 11:13БЛЕНДЕР PHILIPS - ВО ПЕРФЕКТНА СОСТОЈБА

Се продава блендер PHILIPS во беспрекорна состојба, многу малку корис...


1.300 МКД
или предлог цена
Вчера 11:13STAKLENI OGRADI, TUS KABINI, BALKONSKI STAKLA, I DR

PRODAVAME I MONTIRAME SITE VRSTA OD OGRADITE BALKONSKITE STAKLA TUS K...


1 €
или предлог цена
Куманово

Градина / Огради

Вчера 10:30Pvc prozori i vrati

Proizveduvame i montirame pvc vrati, prozori, plise komarnik, alumin...


1 €
или предлог цена
Вчера 10:29UKRASEN KAMEN - VESTACKA BUNJA

,РАСПРОДАЖБА,,ПРОДАВАМ ВЕШТАЧКИ КАМЕН,,(вештачка буња) КОЈ МОЖЕ ДА СЕ...


500 МКД
или предлог цена
Вчера 10:27Stolici vo povece boji

Novi ne koristeni


1.500 МКД
или предлог цена
Вчера 09:34prodavam kamin

Продавам вградлив камин КОНТАКТ НА ТЕЛЕФОН 078 206 990


1 €
или предлог цена
Вчера 09:02  НОВ ОГЛАС

Se prodava Mengeme

Se prodava exstra socuvano mengeme . Za kvalitetot i sostojbata na ne...


1 €
или предлог цена
Вчера 07:56  НОВ ОГЛАС

Kultivator (neupotrebuvan)

Kutivatorot e nov i pogoden za sitni gradinarski obrabotuvanja na poc...


100 €
или предлог цена
Вчера 06:08Ventilator za Susenje na Race

Ventilator za susenje na race Raboti dobro CENA:4500 den TEL:0707444...


4.500 МКД
или предлог цена
22 мар 22:25SEVIS NA BELA TEHNIKA

POPRAVAM VES MASINI EL SPORETi i SE OKOLU STRUJA MESTENJE NA ...


10 МКД
или предлог цена
22 мар 21:50POPRAVAM I PRODAVAM VES MASINI

Prodavam ves masini Imam i rezervni delovi polovni i novi imam nov...


1 МКД
или предлог цена
22 мар 21:49ELEKTRICAR

Se sto vi treba na edno mesto izrabotka na kucna istalacija...


По Договор
или предлог цена
22 мар 21:49BOS MASINA KAKO NOVA

Prodavam masina za sadovi masinata je kako nova i ne je digitalna mas...


6.000 МКД
или предлог цена
22 мар 21:49Alfa plam sporet na drva

Sporetot e vo izvoredna sostojba vredi dase vidi


5 €
или предлог цена
22 мар 21:17Element za Kuptatilo/Banja

Novo ne e koristeno Dimenzii --- 85 x 42 visina 80 61 x 27 visina ...


4.500 МКД
или предлог цена
22 мар 19:19Komoda-Komodi

Ceni od 3000 do 6000 Toni 071 267 625 Stefan 095 819 4353 VIBER


6.000 МКД
или предлог цена
22 мар 19:19Se prodava vrata

se prodava Železna Vrata so Dimenzii : Visina 1.60cm.., i širina 3.7...


22 мар 19:15Kvalitetni slovenski vrata (Slovenia les)

Kvalitetni standardni slovenecki vrata Dobro socuvani so visok kvalit...


99.999 МКД
или предлог цена
22 мар 16:30MAKAZI ZA LOZJE

Se prodavaat elektricni makazi za lozje ISKRA jacina na stisok 900 kg...


4.500 МКД
или предлог цена
22 мар 14:07Whirpool 8kg kako nova

Masina za perenje alishta koristena samo 3-4 pati dobiena poklon i ne...


280 €
или предлог цена
22 мар 13:59KERAMIDI, GREDI, LETVI, OLUCI

PRODAVAM OKOLU 2000 KERAMIDI + OLUCI... POVEKJE INFO NA TEL. 07087...


По Договор
или предлог цена
22 мар 13:40Astal, stolici I tepisi

Se prodavaat 6 stolici ( 300eu) Trpezariski astal (170 eu) Klub m...


1 €
или предлог цена
22 мар 13:11KAMEN DEKORATIVEN

PREKRASEN DEKORATIVEN KAMEN ZA UREDUVANJE NA VAS STANBEN I DELOVEN PR...


1.100 МКД
или предлог цена
22 мар 13:11PELETAR AURIGA 25KW

Se prodava peletar eco spar auriga 25 kw koristen 6 godini za 120 kva...


1.000 €
или предлог цена
22 мар 13:07KORNIZI ALUMINSKI

Kvalitetni Aluminiumski kornizi,so edna shina bez maska 200den so dve...


350 МКД
или предлог цена
22 мар 12:46Pvc vrata i prozor Novi

Pvc vrata i prozor NOVI Staveni i vednas izvadeni Dimenzii: Vrata...


300 €
или предлог цена
22 мар 11:11Bazen Intex 610x132

Се продава Intex Ultra XTR Frame монтажен базен со песочна пумпа, со ...


700 €
или предлог цена
22 мар 11:05Bojler so priklucok za parno - 100 Litra

Se prodava ne mnogu koristen bojler za parno Leov od 100 Litri ,vo is...


3.500 МКД
или предлог цена
22 мар 10:53Betonski elementi

Prvata slika 4000 den a drugite primeroci se 3500den betonski primero...


3.900 МКД
или предлог цена
22 мар 08:41Klima ured FAVORIT 3.5 Kw i NEO 3.5 Kw

Se prodava klima ured NEO 3.5kw vo ispravna sostojba(so garancija). ...


3.000 МКД
или предлог цена
21 мар 23:40Se prodava frizider

Se prodava frizider isprsven 100%.Povekje info 077-989-062


По Договор
или предлог цена
21 мар 22:44Страна 1 од 30

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам