Сопиште
                           
499 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Семејна куќа-Сопиште

Семејна куќа во Сопиште Се продава 153 квадрати семејна куќа во Со...


165.000 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Куќи / Вили

27 јул 08:22Промовирано

Vila vo G.Sonje

Se prodava vila vo vikend naselba Gorno Sonje od 100m2 renovirana vo ...


200.000 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Куќи / Вили

Денес 20:05prodavam poveke parcelivo s govrlevo

prodavam poveke parceli vo s govrlevo doasvalten pat tel 076478089


12 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 17:29Prodavam plac vo markova susica

Placot e na juzna strana i ima prekrasen pogled. Cist vozduh, daleku ...


20.000 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 16:43PRODAVAM VIKEDNICA

PRODAVAM PLAC 1050 M2 SO LEGALIZIRANA VIKENDICA 46M2 VO JABOLCE OPSTI...


32.000 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Куќи / Вили

Денес 16:09Plac Sopiste 370m2 do glaven pat

Placot e do glaven pat so site uslovi za gradba I vo gradezen region....


55 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 14:25SE PRODAVA PLAC VO SOPISTE

Se prodava plac vo Sopište, 3355m2, vo gradežen reon. 7km od GTC. Mož...


50 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 13:22Prodavam plac vo Varvara Skopsko 1500m2

Javuvanje od 09 do 21 časot Na vlaez vo Varvara okolu 1500m2 sops...


39 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 12:08Prodavam plac na pat kon Markov Manastir - Gorenica

Placot se naogja 600m pred raskrsnicata za Markov Manastir od desna s...


32 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 12:07Prodavam semejna kukja (vikendica) pozadi Vodno

Се продава викенд куќа позади Водно, с. Долно Соње од 132 м2, на земј...


1.111.111 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Куќи / Вили

Денес 11:42Plac vo Rakotinci gradezen reon

Se prodava plac 1637 m2 vo Rakotinci vo gradezen reon so cista dokume...


36.000 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
38.900 €
Сопиште / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 10:50Се продава плац во Долно Соње-Брзовец

Се продава плац во Долно Соње во близина со вода и струја, пристапен ...


23 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 10:48Продавам плац

Продавам плац во с. Добри Дол, до главна улица. Информации на тел 075...


1 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 09:16Plac vo sopiste

Placot e na odlicna lokacija so pogled kon kitka i solunska glava Odl...


50 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 07:16PLAC VO DOBRI DOL SKOPSKO

Prodavam plac vo s.Dobri dol Skopje.placot se naoga posle crkvata vo ...


25 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 12:35PLAC/SOPISHTE/UL.23/BR 4 KAJ LULASHKITE 1000m2

Prodavam plac za gradba na semejna kuka.placot se naoga vo gradezen r...


70 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 12:35Plac sopiste сопиште

071 206 792 Prodavam plac od 750 kvadrati vo Sopishte mesto vikano B...


27 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 12:12Продавам Plac

Припор/Сопиште градежно документи 1180 м2 од главен пат со пат до пл...


1 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 10:24Prodavam Niva pogodna za izgradba na vikendica.

Prodavam niva vo okolijata na selo Dolno Sonje na 3 km od seloto plac...


15.000 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 09:10Продаван плац со куќа во Долно Соње

Продавам плац со куќа во Долно Соње, плацот е со површина од 1200м2,...


1 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Куќи / Вили

11 авг 21:58Plac sopiste сопиште

Plac - Sopishte 500 kvadrati Prodavam plac so pogled kon Kitka i Jak...


1 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Плацеви и Ниви

11 авг 18:16Sopiste сопиште plac

Sopishte plac 999 kvadrati ili 477 i 476 podeleni kako 2 placa i pri...


1 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Плацеви и Ниви

11 авг 18:16Sopiste сопиште plac

Plac - Sopishte 500 do 6000 kvadrati Prodavam plac so pogled kon Kit...


1 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Плацеви и Ниви

11 авг 18:16Iznajmuvam stan vo Sopiste

Izdavam dvosoben stan vo Sopishte kompletno namesten 61 kvadrat, 2 sp...


1 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Станови

11 авг 18:06Placovi Sopiste Rakotinci

Sopishte Rakotinci placevi Prodavame placevi vikano mesto crvena prs...


1 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Плацеви и Ниви

11 авг 18:06Се продава хот и хот куќа во сопиште на ул. 24

Се продава хот и хот куќа во Сопиште на улица 24. Куќата има: Дневн...


98.000 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Куќи / Вили

11 авг 13:13plac vo gorno sonje 1400m2

Placot se naoga na mestoto kostan -slatina od glavniot pat levo vo d...


27 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Плацеви и Ниви

11 авг 12:43SOPISTE 2X 500 ILI 1000M

Najdobrata lokacija site uslovi za gradba so sredena dokumentacija 2...


1 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Плацеви и Ниви

11 авг 07:52SOPISTE 100m od glavna ulica

2800 m deliv pat 4m moznost za voda struja, mirna lokacija


1 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Плацеви и Ниви

11 авг 07:51Се продава плац со викендица

Се продава плац околу 1.000 м2 по 35 евра по м2 со викендица од 35 м2...


50.000 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Плацеви и Ниви

10 авг 20:54Plac na teferic K.Voda

Ubav plac za izgradba na semejna kukja, od 971m2, Vo naselba Pripor,m...


50 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Плацеви и Ниви

10 авг 20:50Plac vo Gorno Sonje

plac vo gorno sonje pod crkvata sv.nikola 1373 kvadrata cena 29e m...


29 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Плацеви и Ниви

10 авг 19:47SE PRODAVA PLAC VO DOBRI DOL!!!!!!

Se prodava plac vo DobriDol 1268m2.... Cena po dogovor


1 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Плацеви и Ниви

10 авг 17:37se prodava/ menuva 9+ hektari zemjiste

zemjiste u kvadratura od 9+ hektari t.e 90000+ metri kvadratni u nase...


1 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Во странство

10 авг 15:34plac na samit pat na izlez od selo dobri dol

se prodava plac vo dobri dol na samiot pat struja ivoda preku pat moz...


По Договор
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Плацеви и Ниви

10 авг 14:51Plac vo gorno sonje

Se prodaavaat dva ili eden plac vo vikend naselba gorno sonje. dvata ...


1 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Плацеви и Ниви

09 авг 20:07Se prodava lozje vo Sopiste

Se prodava lozje vo sopiste, 2670m2. КP- 1836 i KP 1837 KO -Sopiste...


1 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Плацеви и Ниви

09 авг 12:49STAN VO SOPISTE, KOMPLEKS City View Condominum

34983-SOPISTE-kompleks City View Condominum, 77 m2, 3-soben, na 4 kat...


96.250 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Станови

09 авг 12:11Gradezno zemjishte vo varvara batinci na glaven pat

Se prodava gradezno zemjishte parcela proj 2004/1 i 2004/2 Skopje, Ra...


По Договор
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Плацеви и Ниви

09 авг 01:30Zemjishte vo rakotinci

Prodavam 2200 m2 zemjishte vo rakotinci kp. 696. Tel: 070302150


По Договор
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Плацеви и Ниви

09 авг 01:30Izdavam

Izdavam nov prostor od 150 m pogoden za: Market Stolarska i pvc rab...


1 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Дуќани

08 авг 19:24Страна 1 од 13

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам