Кичево
                   
41 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Hiab 1165 --- 6tona

Kran Hiab 1165 , 6 tona se dve izezi na hidraulika plus dve racni 12 ...


4.000 €
или предлог цена
Кичево

Камиони

17 авг 22:02TAM 2001

Tam 2001 vo extra sostojba ne e kiper inf na tel 077601213 drage ovde...


1 €
или предлог цена
Кичево

Камиони

15 авг 18:25Pumpa za Beton

Man F2000 33.403 God: 1998 6x4/ 400ks Mikser Cifa 8m3 Pumpa Cif...


5 €
или предлог цена
Кичево

Камиони

14 авг 17:56Kardan za Man

Kardani za Man troosovinec I drugo kardani MAN MAN CENA ekstra


150 €
или предлог цена
Кичево

Камиони

13 авг 08:41KUKA

Ispravna 1


9 €
или предлог цена
Кичево

Камиони

10 авг 09:26Gumi za kamion prikolka

Poveke dimenzii polovni gumi 315/70/22,5 385/55/22,5


60 €
или предлог цена
Кичево

Камиони

08 авг 21:45Orginal delovi za mercedes i man

orginal novi delovi za mercedes i man


По Договор
или предлог цена
Кичево

Камиони

05 авг 11:38TRAKA FLUORECENTNA ORIGINAL GERMANSKA

TRAKI FLUORECENTNI , CRVENA I SREBRENA SE DAVA NA DELENJE KOLKU STO ...


540 МКД
или предлог цена
Кичево

Камиони

02 авг 21:58Sasija za Mercedes 22 32 so MK dokumenti

Se prodava odlicno socuvana sasija za Mercedes 22 32 vlekac so soobra...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Камиони

18 јул 16:27Ford transit/tourneo 2011godina

Doneseno e od germanija do carina Servis e napraven golem moze da s...


1 €
или предлог цена
Кичево

Камиони

14 јул 17:09Sanduk od Mercedes

Se prodava Sanduk od Merceses, ima zdrav patos 6,20 2,45 Imam i kran ...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Камиони

09 јул 16:44IVECO DAILY 40C11 2004g

Kamionceto e vo top sostojba registrirano do 04.2022 so zelen karton,...


5.500 €
или предлог цена
Кичево

Камиони

22 јун 10:40Cerada za Kamion mercedes 14/19

Arbnjevi so cerada za kamion 14/19 mercedes dimenzii 2.4 so 6.2 . Za ...


1 €
или предлог цена
Кичево

Камиони

14 јун 20:27SCANIA 114 380

2000ta godina EURO 2 KLIMA WEBASTO RETARDER KAMIONOT E VO IZVON...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Камиони

01 јун 23:06Vw t5 1.9 tdi 2009god

Vw t5 1.9 tdi 2009 god Servis pred 300 km Reg. 17.09.2022 072716...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Камиони

01 мај 17:14Vetrobran za kamion mercedes

Vo ispravna sostojba . Cena povolna 072/241/484 dafince


1 €
или предлог цена
Кичево

Камиони

10 апр 20:21Mercedes Benz Atego 818 Kiper

Kamionit e vo top sostojba. Donesen od Germanija Orginal Kiper Stav...


18.000 €
или предлог цена
Кичево

Камиони

06 апр 03:03Vw t5 1.9 tdi 2009god

Registrirano 16.9.2022 Servisirano 290.000 km servisna kniga Bez z...


8.500 €
или предлог цена
Кичево

Камиони

02 апр 19:37Vw t5 1.9 tdi 2009 god

Vw t5 1.9 tdi 2009 god Reg. 16.09.2022 Servis pred 20 km 290.000...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Камиони

02 апр 19:32Продавам гуми

Половни гуми 077/931-219


5.000 €
или предлог цена
Кичево

Камиони

09 фев 18:33Michelin 315/70/22.5

####70%#### Bridgestone 4 x pogonski 315/70/22.5 God na proizvodstvo...


100 €
или предлог цена
Кичево

Камиони

04 фев 19:22Daf xf 410 komplet so prikolka REG CELA GOD

Prodavam Daf xf 105 , 410 - 2007 - 960.000 km Komplet so prikolka ...


16.000 €
или предлог цена
Кичево

Камиони

24 јан 20:42MAN TGL 12.240 2008 god Euro 4

Kamionot e vo besprekorna sostojba....nema ni edna falinka. - hidra...


1 €
или предлог цена
Кичево

Камиони

29 јун 22:56Mercedes Kamion 2008 godina

Se Prodava Kamion Mercedes Godina: 2008 Dizel 100.000 kilometri ...


12.000 €
или предлог цена
Кичево

Камиони

15 јун 22:00Mercedes Kamion

Se prodava Mercedes Kamion 2008 godina. Km: 100.000 Dizel


12.000 €
или предлог цена
Кичево

Камиони

15 јун 21:57MAN TGA Мотор 410

Се продава MAN TGA Мотор Еuro3 410 KS, во одлична состојба. Се прода...


2.000 €
или предлог цена
Кичево

Камиони

03 јун 23:08Kiper

Se prodavat sanduk od troosovinac vo dobra sostojba.


3.500 €
или предлог цена
Кичево

Камиони

02 фев 16:16Man 12.220

2002 god kiper kran


19.999 €
или предлог цена
Кичево

Камиони

09 окт 11:00Mercedes 2628 Kipper

Камионот е во добра работна состојба,производство доцни 80ти, добро с...


1 €
или предлог цена
Кичево

Камиони

23 сеп 12:27Hidraulicni Komandi

Prodavam Hidraulicna Komandi so 4vlezi,se so priklucen ventil,moze da...


3 €
или предлог цена
Кичево

Камиони

30 авг 21:18Mercedes atego 916

Se prodava mercedes Atego 916 proizvodstvo 27,7,2011 godina, 4300 cm,...


22.600 €
или предлог цена
Кичево

Камиони

04 мар 13:56DAF XF 105-460

Се продава влекач марка DAF XF 105-460 произведен 08.2011 год. со пом...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Камиони

15 окт 13:21vw t4

vw t4 1.9 servisiran rebrasti cel set lamela potisna novi gumi bez...


4.200 €
или предлог цена
Кичево

Камиони

24 авг 19:21Mercedes 2633 2009

Mercedes axor 2633 ima vaga za merenje tezina 12 cm3 sandak Zadna ...


30.000 €
или предлог цена
Кичево

Камиони

06 апр 12:26Fiat dukato 2.8 dizel so lift

Fiat ducato 2001 godina 2.8 dizel vo ekstra sostojba registriran do ...


4.100 €
или предлог цена
Кичево

Камиони

25 фев 20:06RABA DAFF

SE PRODAVA RABA DAFF VO ODLICNA SOSTOJBA


4.800 €
или предлог цена
Кичево

Камиони

25 фев 16:46GUMA SAVA 13R22.5

SE PRODAVA GUMA SAVA ZA KAMION 13R22.5


100 €
или предлог цена
Кичево

Камиони

25 фев 16:33RABA DAFF

SE PRODAVA RABA DAFF VO ODLICNA SOSTOJBA


4.800 €
или предлог цена
Кичево

Камиони

18 јан 23:13RABA DAF MOZNA E ZAMENA

Se prodava Raba Daf vo odlicna sostojba. Mozna e zamena za Mercedes ...


4.800 €
или предлог цена
Кичево

Камиони

06 дек 10:31SCANIA 112

SCANIA 112,moze i zamena za avtomobil i doplata. 070 671 670


1 €
или предлог цена
Кичево

Камиони

07 окт 14:49Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам