Подкатегорија:
                   
49 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Prodavam NOV ( neotpakuvan ) SSD 120Gb

Prodavam nov, neotpakuvan hard disk ( vo originalna opakovka ), kapac...


1.200 МКД
или предлог цена
Вчера 22:12NOV ORIGINALEN LENOVO ADAPTER 20V 4.5A

Продавам нов оригинален адаптер 20V 4.5A 90W за Lenovo лаптоп.


1.500 МКД
или предлог цена
12 авг 21:57ORIGINALEN Adapter za Sony laptop 19.5V 3.3A

Продавам оригинален адаптер 19.5V 3.3A за Sony лаптоп.Тестиран во 10...


1.200 МКД
или предлог цена
12 авг 21:57NOVI ZAMENSKI ADAPTERI/POLNACI ZA SITE VIDOVI LAPTOPI

Продавам нови заменски адаптери/полначи за сите видови лаптопи Тести...


1.200 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
1.500 МКД
12 авг 21:57Делови за лаптоп

Se prodavaat delovi za laptop izvadeni od Asus F5R i odgovaraat na po...


1.800 МКД
или предлог цена
10 авг 16:01Toshiba Asus

Prodavam dva polovicni laptopi eden toshiba c660 i eden Asus... Bez r...


4.000 МКД
или предлог цена
10 авг 10:50Dell laptop USB Type C dock, docking station WD15

Dell laptop Dock, Docking Station WD15. The Dell Docking Station WD1...


2.000 МКД
или предлог цена
08 авг 19:05Kupuvam ram ddr3 za laptop

Kupuvam ram ddr3 4GB x2 parcinja. Da odhovara za Dell Inspiron 1564....


По Договор
или предлог цена
04 авг 18:34Батерија за Apple MacBook Pro 17 A1297

Продавам НОВА оригинална батерија А1309 за Apple MacBook Pro 17 A1297...


3.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Делови и опрема за Лаптопи / Батерии

02 авг 11:45Kuler (кулер) za Laptoop 9-17"

Nov, nekoristen kuler za laptop COOLER MASTER so usb 4 x hub ...


600 МКД
или предлог цена
31 јул 16:27Western Digital Blue 2.5 inch HDD 1TB za lap top.

Hard diskot e vo ispravna sostojba bez losi sektori. Proverka pred ku...


1.500 МКД
или предлог цена
29 јул 19:39DDR2 1gb x2 od MacBook

Dvete plocki se po 1gb na 667Mhz Edna za 250 Dvete 400


400 МКД
или предлог цена
21 јул 18:12Лаптопи за делови

Комплет лаптопи за делови


1 €
или предлог цена
20 јул 12:37Baterii za Laptop Apple, Dell, Fujitsu, Lenovo

1. нова Батерија за лаптоп Apple MacBook Pro A1322, Apple Macbook Pro...


990 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Делови и опрема за Лаптопи / Батерии

19 јул 15:07Prodavam Lenovo IdeaPad 110-15ISK na delovi

Prodavam Lenovo IdeaPad 110-15ISK na delovi -Maticna ploca PRODADE...


1 МКД
или предлог цена
16 јул 16:44Polnac adapter HP 19.5V 11.8A 230W

Odlicno socuvan ispraven adapter orginal hp Model series HSTNN-LA12 ...


4.000 МКД
или предлог цена
10 јун 16:15Купувам Екран за Постар Thinkpad 15.4"

Купувам екран, 30 pin, 15.4 ", LTN154P2-L05 (како на сликата) Може и...


5 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Делови и опрема за Лаптопи / Eкрани

08 јун 11:41Torba laptop Dell crna

Се продава оригинална Dell торба црна боја, за лаптоп 13 - 14 инча. ...


1.200 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Делови и опрема за Лаптопи

28 мај 09:33Продавам универзален полнач со повеќе приклучоци

Продавам универзален полнач за лаптоп, одговара на сите типови на лап...


20 €
или предлог цена
15 мај 10:35Orginalni polnaci za ACER i HP

Se prodavaat Novi originalni polnaci za ACER i HP laptopi 90W i 65W !...


1.200 МКД
или предлог цена
02 мај 23:44Torba za laptop

Nova , nikogas neupotrebena lap top torba , mnogu kvalitetna, so dve ...


1.000 МКД
или предлог цена
22 апр 23:07adapter - polnac za LENOVO

prodavam adapter polnac za LENOVO model ADLX45NDC3A DC-20V/2.25A K...


600 МКД
или предлог цена
21 апр 07:212 x 8GB SO-DIMM DDR4 3200MHz

Koristeni se eden mesec i kupeni vo sklop na laptop


4.000 МКД
или предлог цена
12 апр 21:01Ekran 14.1 lcd 20pin / LT141X7-122

Compatibility:LT141X7-122 Part Type:LCD Screen Size:14.1" Screen ...


1.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Делови и опрема за Лаптопи / Eкрани

04 апр 02:24Tastatura Dell 1545 1410 1520 1525 1540 1546

orginal ispravna od dell 1545 moze i moja montaza stefan dracev...


800 МКД
или предлог цена
19 мар 00:05Acer 5350 na delovi maticna ploca ispravna

ACER 5350 5750 5755 Gateway NV57H P5WE0 LA-6901 intel ddr3 = 2000de...


2.000 МКД
или предлог цена
18 мар 23:37RAM DDR2 PC2-6400S-666-12

Prodavam hynix - corea 2 X 1 GB ram memorija DDR2 za laptop. Ispravni...


200 МКД
или предлог цена
11 мар 08:36Ddr3 2gb x2

Se prodavaat dve plocki dd3 ram za lap top 2gb pc3 10600 x2


1.000 МКД
или предлог цена
04 мар 08:10Polnac HP 19.5V 2.31A 45W

Orginalen polnac od HP 255 G3 - 19.5V 2.31A 45W Hp part no : 740015...


1.200 МКД
или предлог цена
04 фев 08:50Polnac adapter za laptop / povolni orginalni

Delta electr. 19v 3.42a model:ADP-65HB BB / 600denari Toshiba 19v 3...


По Договор
или предлог цена
04 фев 08:49Нов ранец за лаптоп

Се продава нов бизнис ранец за лаптоп црна боја. Одличен, лесен, еле...


1.299 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Делови и опрема за Лаптопи

08 јан 11:32Батерии за сите модели лаптопи !!!

💥💥 Батерии за сите модели на лаптопи.💥💥 👉 Гаранција 6 месеци! ...


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Делови и опрема за Лаптопи / Батерии

23 дек 22:32PRODAVAM MATICNA PLOCA ZA SAMSUNG R519 R520 R522 R510

Продавам 100% исправна матична плоча за лаптоп SAMSUNG R519 R520 R52...


1.500 МКД
или предлог цена
06 дек 20:21Продавам хард диск за лаптоп 500GB 2.5''

Се продава хард диск за лаптоп 500GB користен околу 2 години


800 МКД
или предлог цена
24 сеп 16:04Kupuvam stari i rasipani bateriii za Laptop

Kupuvam stari i rasipani baterii za laptop. Cena po dogovor vo zavisn...


1.234.567 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Делови и опрема за Лаптопи / Батерии

31 авг 18:58Ekran so nadvoresno kukjiste i Baterija za laptop Dell 3521

Ekranot i baterijata se vo ispravna sostojba,izvadeni se od lap top n...


1.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Делови и опрема за Лаптопи / Eкрани

02 авг 03:00HP G62 , na delovi maticna ploca izgorena

hp g62-a85em delovi , plastiki flet kabli , tastatura itn maticnata...


По Договор
или предлог цена
13 јул 02:43Adapter za ACER laptop ili nekoj drug

Ispraven ocuvan adapter


600 МКД
или предлог цена
08 јун 19:16Western Digital 250GB M.2 2280 3D NAND

Се продава НОВА Western DIgital m.2 SSD 256GB, димензија 2280, технол...


2.000 МКД
или предлог цена
28 мај 22:44i5 PROCESORI i5 4220/3210/2520/520

i5 4220M 4[GEN]2.60 GHz/3.20 GHz "2200den" i5 3210 3.10 GHz 3{GEN} "...


1.500 МКД
или предлог цена
18 мај 04:22Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам