Кавадарци
                   
262 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

ПЛАЦ ЗА КУЌА

Градежна парцела 880 квадрати во Кавадарци над Бриони, елитна населба...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Денес 09:38УРБАНИЗИРАН ИНДУСТРИСКИ ПЛАЦ

СЕ ПРОДАВА: УРБАНИЗИРАН ИНДУСТРИСКИ ПЛАЦ НАМЕНЕТ ЗА НЕЗАГАДУВАЧКА ИН...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Денес 09:01Градежен плац на Дисанска

Се продава урбанизиран градежен плац,со чист имотен лист и со Геодетѕ...


25 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Денес 07:34SE PRODAVA NIVA VO S. MANASTIREC OPŠTINA ROSOMAN

SE PRODAVA NIVA OD 5.8 DEKARI VO KATASTARSKA KLASA:PRVA. VODA DONESEN...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Вчера 18:43Се продава земјоделски површини - ниви

Се продаваат земјоделски површини - ниви, под систем за наводнување в...


450 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
500 €
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Вчера 18:32Plac vo Moklishte

Prodavam plac vo moklishte sproti ceshmata eliksir.placot e izramnet ...


20 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
1.111.111 €
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Вчера 13:01SE PRODAVA !!!

Se prodava niva pod noviot objekt na Sloga Telefon za kontakt 078380...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Вчера 12:57Се продава градежна парцела за семејно домување

Се продаваат КП бр.6769/10 и КП бр.6769/11 за КО Кавадарци со вкупна...


25.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Вчера 12:33Prodavam lozje vo oblasta na selo Kurija Negotinsko

3 dekara smederevka 1dekar traminec(na edna niva) 4dekara krtosij...


3.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Вчера 10:32prodazba na placevi

Se prodavaat placevi na atraktivna lokacija vo mesnosta Mokliste. Pok...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

26 мај 21:47KAVADARCI PLACEVI MOKLISTE NAD VATASKATA BRANA

PRODAVAM PLACEVI ,VO MOKLISTE NA POVECE LOKACII so razli...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

26 мај 20:00Се издава плац на Северен Булевар во Кавадарци!

Се издава плац на Северен Булевар во Кавадарци со површина од 3500 м2...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

26 мај 18:23Се издава плац на Западен Булевар во Кавадарци!

Се издава плац со објект и остава, на Западен булевар во Кавадарци. ...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

26 мај 18:23Lozje

Se prodava lozje 8 dekari vo blizina na gradot,od levata strana na pa...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

26 мај 13:06Се продава градежно земјиште, на улица Клинска

Се продава градежно земјиште, во вкупна површина од 1532 m², поделено...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

26 мај 12:12Se prodava plac

Se prodava/izdava plac 11.000m2 na samiot pat na izlezot od marena na...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

26 мај 08:02Se prodava plac za kukja

Се продава плац од 470м2 над новата болница улица 25 мај,урбанизирано...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

26 мај 08:02SE PRODAVA PLAC........

SE PRODAVA PLAC OD 6.149 m2 SPROTI NOVATA BOLNICA (DOMOVICA).


105 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

26 мај 07:34SE PRODAVA PLAC $$$

SE PRODAVA PLAC NAD VATASKOTO IGRALISTE " GABER " 4065 m2 *115 evra z...


115 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

26 мај 07:34PLAC

SE PRODAVA PLAC 431 M2 SO MARKICA ZA GRADBA 217 M2. PARCELI BR. 535...


24 €
или предлог цена
- 35 % Попуст
37 €
Кавадарци

Плацеви и Ниви

25 мај 15:48Бетонски колци

Се продаваат бетонски колци половни,здрави.


60 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

25 мај 14:26Lozje Umata Kavadarci

Se prodava Lozje so povrsina od 13.517 na resavskiot pat blizu Kavada...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

25 мај 12:49Lozje 11 dekari

Se prodava lozje 11dekari od sortata kratosija/vranec. Se naoga na as...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

25 мај 12:49Urbanizirani gradezni placevi vo Kavadarci

Se prodavaat urbanizirani gradezni placevi na odlicna lokacija nad st...


36 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

25 мај 09:00Se prodava 400m2 plac

Se prodava plac pred stanica za tehnicki pregled vo pravec na GLISIK.


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

24 мај 20:15Плац на Дисанска

Се продава плац на улица Дисанска под старечкиот дом (хотел). Телефон...


55 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

24 мај 13:02Се продава лозје

Се продава лозје сорта смедеревка во површина од околу 10000м2 во бли...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

24 мај 13:00Lozje vo oblasta na Kavadarci

Lozjeto e so povrshina od 2700m. Lozjeto se naoga vo oblasta narech...


3.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

24 мај 12:40Парцели 519 и 520 с.Крњево Кавадарци

Се продават парцели со вкупна површина од 1000м2


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

24 мај 08:38Нива

Место во с.Крњево Земјоделско земјиште со површина од 5.318 м2, КП 14...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

24 мај 08:38MOKLISTE NIVA ZA PLACEVI NAD BRANATA

NIVATA E NA 120 METRA NAD BRANATA SE PRODAVA CELA BEZ DELENJE CIST ...


20 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

23 мај 09:28Gradezni Placevi vo mesnosta Dumovica

Se prodavaat dva gradezni palca so markici za gradba na lokacija nad ...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

23 мај 08:22Се продава урбанизирана нива / градежни плацеви

Се продава урбанизирана нива / градежни плацеви,со геодетски елаборат...


1 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

22 мај 10:48zemjiste nad gradskiot stadion vo Kavadarci

Se prodava zemjiste nad gradskiot stadion vo Kavadarci na mestoto vik...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

22 мај 07:50Se prodava lozje (лозје)

Se prodava lozje vo s.Dabniste so povrsina od 8dekari. 4dekara smede...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

21 мај 18:12OVCKA REKA

se naoga na ovcka reka 9600m2 MOZE I ZAMENA ZA AVTOMOBIL


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

19 мај 21:39Plac 720m2 na atraktivna lokacija

Se prodava plac nad bolnicata 25 maj od 720m2 na samata ulica


36 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

19 мај 19:00Plac

Se prodava plac Tel. 071 -226-183


1.111 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

18 мај 19:58Urbaniziran gradezen plac

Se prodava urbaniziran gradezen plac so geodetski elaborat 1055 kvadr...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

17 мај 04:01Se izdava Plac Vo Kavadarci na Glaven pat

Se izdava Plac vo Kavadarci vo Glisic na Glaven pat vednas do benzins...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

16 мај 16:02Страна 1 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам