Аеродром
                   
2398 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Голем избор на агрегат агрегати agregat agregati

Кеко моторс ви нуди голем избор на агрегати со различни kw можност ...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

26 авг 10:05Промовирано

Prodavam tepih 200x300 cm malku koristen

Prodavam tepih 200 x 300 cm malku koristen vo odlicna sostojba.


1 €
или предлог цена
Денес 20:33Racka i mehanizam za zatvoranje na vrata od terasa odnadvor

Resenie za otvoranje i zatvoranje na PVC balkonski vrati odnadvor so ...


850 МКД
или предлог цена
Денес 20:05Promena na sarki i racki na PVC prozori i vrati

*** Promena na gorna ili dolna sarka na PVC vrati ili prozori. *** P...


990 МКД
или предлог цена
Денес 20:04Гарнитура ТДФ Simpo Make Up

Продавам гарнитура тросед, двосед и фотелја Simpo Make Up, добро сочу...


22.000 МКД
или предлог цена
Денес 18:26LEZAJ/TROSED

SE PRODAVA LEZAJ/TROSED CENA 5500DEN.


5.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Троседи

Денес 15:35PRSKALKI za navodnuvanje - Kapka po kapka ,Tajmeri ,Ventili

TEL: 078/ 435 599 https://www.facebook.com/navodnuvanje/ www.navodn...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Градина / Градина Опрема

Денес 15:11NAVODNUVANJE MK SISTEMI ZA AVTOMATSKO NAVODNUVANJE

TEL: 078/ 435 599 https://www.facebook.com/navodnuvanje/ www.navodn...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Градина / Градина Опрема

Денес 15:11TAJMER ZA NAVODNUVANJE CVEKINJA,BAVCI,DRVCA,KAPKA PO KAPKA

TAJMER ZA NAVODNUVANJE NA VASITE CVEKINJA , ZARDENJERI , DRVCA , TREV...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Градина / Градина Опрема

Денес 15:10Wi-Fi smart sistemi za navodnuvanje so Rain Bird prskalki

TEL: 078/ 435 599 https://www.facebook.com/navodnuvanje/ !ИСПОРАК...


По Договор
или предлог цена
Денес 15:10NAVODNUVANJE MK PRSKALKI SISTEMI ZA AVTOMATSKO NAVODNUVANJE

TEL: 078/ 435 599 https://www.facebook.com/navodnuvanje/ www.navo...


1 €
или предлог цена
Денес 15:10KOMARNICI PVC ROLETNI VARIOLAJT ROLO ZEBRA ZAVES VENECIJANER

ПРОИЗВОДСТВО И МОНТАЖА НА: - ПВЦ И АЛУМИНИУМ НАДВОРЕШНИ РОЛЕТНИ - З...


1 €
или предлог цена
Денес 14:57VARIOLAJT ROLO ZEBRA ROLETNI KOMARNICI VENECIJANER

ПРОИЗВОДСТВО И МОНТАЖА НА: - ПВЦ И АЛУМИНИУМ НАДВОРЕШНИ РОЛЕТНИ - Р...


12 €
или предлог цена
Денес 14:57Продавам нов вградлив садопер за кујна TEKA

Продавам нов вградлив садопер за кујна TEKA. Со дупка за чешма од ле...


7.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Кујна / Останато

Денес 14:39PARKET DARKO

Profesionalno mestenje struganje lakiranje na parket Mestenje lamina...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Подна облога / Паркет

Денес 13:24Dve fotelji proizvodstvo na Jugoeksport

Foteljite se kratko koristeni i mnogu ocuvani. Imaat atraktiven izg...


10.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Фотељи

Денес 13:15Barame MONTER za sobni vrati

Ројал Инвест фирма од Скопје бара монтер за соработка за монтажи на с...


1.200 МКД
или предлог цена
Денес 13:00PERNICI ZA SEDENJE OD PRIRODNA KOZA

5 PARCINJA VISOKO KVALITETNI PERNICI - SEDALA , MOZE I NASLONJACI ...


600 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
700 МКД
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Останато

Денес 12:56TEFAL PEGLA 2400W

Prodavam Tefal pegla na parea 2400w..malku koristena..cena po dogovor


800 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Апарати за домаќинство / Пегли

Денес 12:41RABOTNA MASA BIRO

OCUVANA RABOTNA MASA MNOGU CVRSTA , SIRINA 121 CENTIMETAR, DLABOCINA ...


1.500 МКД
или предлог цена
Денес 12:28  НОВ ОГЛАС

Се продава тросед со механизам

Се продава тросед со механизам на пуштање, димензии 210×90, купен од ...


18.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Троседи

Денес 11:53Продавам нов тепих

Тепихот е нов, воопшто не е употребен. 250× 170 Цена 3000денари 075 3...


3.000 МКД
или предлог цена
Денес 11:46VARIOLAJT ROLETNI VENECIJANER KOMARNICI ZEBRA ROLO

ПРОИЗВОДСТВО И МОНТАЖА НА: - ПВЦ И АЛУМИНИУМ НАДВОРЕШНИ РОЛЕТНИ - Р...


1 €
или предлог цена
Денес 11:30Trpezariska masa i stolici

Prodavam koristena masa i 4 stolici info na Tel: 072 204 215


1 МКД
или предлог цена
Денес 11:29Продавам два исти ТРОСЕДИ -софи

Продавам два троседи - софи, метална конструкција, мебел штоф, намене...


8.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Троседи

Денес 10:59  НОВ ОГЛАС

STOLICI--STOLCINJA-TAPACIRANJE

TAPACIRANJE NA SITE VIDOVI: ✔️STOLICI ✔️FOTELJI ✔️KANCELARISKI STO...


500 МКД
или предлог цена
Денес 10:30GARNITURA ZA SEDENJE.

PORADI ZAMINUVANJE VO STRANSTVO.PRODAVAME PREUBAVA GARNITURA ZA SEDEN...


9.500 МКД
или предлог цена
Денес 09:59FRIZIDER

PORADI ZAMINUVANJE VO STRANSTVO PRODAVAME FRIZIDER BEKO.PREUBAV.155X5...


6.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

Денес 09:59Кујна медијапан

Кујна медијапан жолта 110х170 Со пескарено стакло во горниот дел .рас...


250 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Кујна / Комплетна кујна

Денес 09:37Плотна инох

Продавам вградна плотна инох Горење со 4 рингли зависна 3500ден Скоп...


3.500 МКД
или предлог цена
Денес 09:37Gradinar-kosenje treva-odrzuvanje dvorovi

Одржување дворови: - Косење трева - Досадување трева - Реновирање ...


1 МКД
или предлог цена
Денес 09:09Masa od USA

Original heritage od USA, so 10 stolici. Mnogu retka serija


2 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
500 €
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Маси

Денес 09:04PRODAZBA TANJIRA NA GOLEMO

Se prodavat tanjiri na golemo.Cena od 60 do 100den.Kolicina okolu 30 ...


60 МКД
или предлог цена
Денес 08:51NOVA Tenda zardinjera za cvekje

Prodavam nova tenda (zardinjera) za skladiranje na cvekjinja i rasten...


50 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Градина / Останато

Денес 08:51Komoda/Комода

Се продава комода,користена е нешто помалку од една година и е во одл...


4.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

Денес 07:36Zamrzñuvac mal

Ispraven


2.000 МКД
или предлог цена
- 33 % Попуст
3.000 МКД
Денес 07:20KOMARNICI,VENECIJANER,PVC PROZORI

IZRABOTKA ,I MONTAZA NA ALUMINSKI KOMARNICI,VENECIJANER,ROLETNI,ZEBRA...


19 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
20 €
Денес 07:03Se prodava Fotelja Fotela Фотеља

Се продава Фотеља купена од Мебел Ви во 2017 год.


3.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Фотељи

Денес 05:01Продавам огледало

Продавам огледало димемзии 62 x 82 cm, цена 3000 денари.


3.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бања / купатило / Огледало

Вчера 23:16Masina za perenje WHIRPOOL

Masina za perenje alista so gorno polneje od 6 kg, marka Whirpool, st...


100 €
или предлог цена
Вчера 22:03Stolcinja Za Vikendicki i Dvorovi

Izrabotuvam Stolcinja za Vikendicki i Dvorovi.


2.500 МКД
или предлог цена
Вчера 21:48Страна 1 од 60

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам