2323 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

BLACK FRIDAY SALE Gaggia Carezza Style Espresso Machine

Gaggia Carezza Style одлична entry level еспресо машина за сите љуби...


100 €
или предлог цена
25 ное 00:30Промовирано

SE PRODAVAAT KREVETI I VRATI

KONTAKT 071305565 VNATRESNA VRATA 210x100 (10 komada) parce 2000 de...


2.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Останато

17 ное 13:09Промовирано

Vrati

Sobni vrati so drvena konstrukcija!!! 70 sm so kasa komplet 4000den....


4.000 МКД
или предлог цена
Денес 11:27Prodavam keramidi prva klasa CENA EKSTRA!!!

Prodavam keramidi prva klasa CENA EKSTRA!!! Keramidite se prva klasa...


12 МКД
или предлог цена
- 56 % Попуст
27 МКД
Карпош / Скопје

Градежни материјали

Денес 11:19lepenje ukrasen kamen bunja

072251225 072251225


1 МКД
или предлог цена
Денес 11:17  НОВ ОГЛАС

KOMARNICI ROLETNI VARIOLAJT ZEBRA ROLO VENECIJANER

ПРОИЗВОДСТВО И МОНТАЖА НА: - ПВЦ И АЛУМИНИУМ НАДВОРЕШНИ РОЛЕТНИ - Р...


1 €
или предлог цена
Денес 10:50Персиски Килими

Персиски килими, цена по договор. Има 2 килима и две стази: 2 кил...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Подна облога / Килими

Денес 00:31фрижидер и замрзнувачи

фрижидер горење 180л,замрзнувач GRAM со стаклени врати 170л,горење ве...


10 МКД
или предлог цена
Денес 00:22  НОВ ОГЛАС

Sadoper / mijalnik

Dupli sadoper/Mijalnik


2.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Кујна / Останато

Вчера 22:40Osiguraci i tabla

Se prodavaat glavni osigiuraci i tabla komplet (na slikata ) po cena ...


По Договор
или предлог цена
Вчера 20:21Retro sporet

Se prodava star i ispraven model na sporet ( na slikata ) marka Goren...


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 20:21Маса трпезариска

Масив-епоксид 190х80 цм


150 €
или предлог цена
- 35 % Попуст
230 €
Вчера 19:43Машина за пеглање

Машина за пеглање


7.599 МКД
или предлог цена
Вчера 19:43Распродажба на куќна опремнина поради заминување во стран.

РАСПРОДАЖБА НА: -Панелка (2,000 денари) Германско производтво -К...


14.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Останато

Вчера 18:54KUPUVAM KAMIN SPORET PECKA NA DRVA

077560008


По Договор
или предлог цена
Вчера 18:27  НОВ ОГЛАС

PLOCHA IVERKA 120X65X2.5

Продавам две плочи иверка, тип FALCO 105 FS02 - бела боја софт, канти...


1.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Маси

Вчера 18:03TDF kozna garnitura

TDF kozna garnitura trosed,dvosed i fotelja proizvod na SIMPO Vranje,...


990 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Троседи

Вчера 17:24  НОВ ОГЛАС

Termopan staklo

se prodavaat termopan stakla so dimenzii: 4x 190x53 - 1500den. 1x ...


1.500 МКД
или предлог цена
Вчера 17:02Dvosed

Se prodava dvosed na pustanje kako krevet


1.100 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Двоседи

Вчера 17:01NOVOGODISNI ELKI 180cm--2700den

NAJUBAVIOT MODEL NA NOVOGODISNI ELKI SO PRIRODEN IZGLED, BOJA I GUSTI...


2.700 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
2.900 МКД
Карпош / Скопје

Останато

Вчера 16:49  НОВ ОГЛАС

MASA SO STOLCINJA ZA VO DVOR (improvizirano)

Se prodavaat 8 koturi od kabli odlicni kako Masi I stolcinja za vo dv...


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 16:30BALKONSKA VRATA DRVENA 219x79 cm

Se prodava balkonska vrata, drvena Dimenzii na ramka 219x79 Ramkata...


1.200 МКД
или предлог цена
Вчера 16:30IKEA-ИКЕA masa,masi,masicka,masicki,маса,масичка,маси,масичк

Novi,neotpakuvani,crna i bela boja, 55sm x 55sm,visina 45sm. Lice za...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Маси

Вчера 13:15Kozna(кожна) garnitura od MEBLO MAK

Ponudete cena, javete se ke se dogovorime Prodavam Kozna(кожна) gar...


250 €
или предлог цена
Вчера 11:17KLIMI VIVAX, NEO, FAVORIT 15% POPUST ZA MONTAZA NA KLIMA

За секоја клима купена од "КЛИМАТРОНИК ПРОФЕСИОНАЛ" добивате 15% ПОПУ...


87 €
или предлог цена
Вчера 10:20KLIMA SERVIS, PRODAZBA, MONTAZA NA SITE KLIMI

"КЛИМАТРОНИК ПРОФЕСИОНАЛ" 1. Монтажа на нови и половни клима уреди...


87 МКД
или предлог цена
Вчера 10:20Rampi za parking / blokator

Prodavam novi parking blokatori


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Останато

Вчера 10:18PLINSKI BOCI KUPUVAM

Samo od Makpetrol Inf 077 560 008


По Договор
или предлог цена
Вчера 10:18Hidroizolacija dvo-komponentna

Se prodava grcka kvalitetna dvo-komponentna hidroizolacija od 7kg pak...


700 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Градежни материјали

Вчера 10:09Цементни плочи ЦЕМЕНТЕКС

Цементни плочи 120х240цм, 10мм дебелина, за надворешна и внатрешна уп...


2.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Градежни материјали

Вчера 10:09Profili za gips karton uw100/4m

Se prodavaat profili za gips karton za pregraden zid tip uw100mm/dolz...


300 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Градежни материјали

Вчера 10:09Strafovi za gips karton

Strafovi crni za gips karton, samorezni strafovi i slicno. Polski pro...


300 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Градежни материјали

Вчера 10:09Udarni plasticni i metalni tipli

Se prodavaat udarni plasticni tipli(za gipsari) i udarni metalni tipl...


1 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Градежни материјали

Вчера 10:09Panelni grealki

Se prodavaat metalni panelni grealki, Vailant i Tessy, moknost od 2kw...


1.500 МКД
или предлог цена
Вчера 10:08Prekinuvaci, Utikaci, Stekeri

Se prodavaat razni neupotrebeni prekinuvaci, stekeri, utikaci, telefo...


30 МКД
или предлог цена
Вчера 10:08Whirlpool ADP 4526

Половна но функционална полувградлива машина Whirlpool за садови. Маш...


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 08:59Prodavam skoro nov garnitura

Prodavam skoro eksluziven cester od SIMPO 235/ 90cm 400€ kako od salo...


400 €
или предлог цена
Вчера 00:16Masina za perenje alista Whirlpool

Masinata e vo dobra sostojba kupena pred 5 godini se prodava poradi k...


7.200 МКД
или предлог цена
25 ное 22:05Parocistac FUEGO WHL-801B Cistac na parea

Cistac na parea FUEGO nov ednas vklucen za proba so vazecka garancija...


2.500 МКД
или предлог цена
25 ное 21:27Malo boljerce

Prodamam malo boljerce 10 litri Leov visoko montazno. Ispravno iscist...


1.500 МКД
или предлог цена
25 ное 20:34Malo boljerce

Prodavam malo boljerce 10litri nisko montazno so inoksen kazan. Ispra...


1.800 МКД
или предлог цена
25 ное 20:34Klub masa mediapan

Klub masa mediapan pravena po naracka koristena 2god


3.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Маси

25 ное 20:02Страна 1 од 59

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам