Делчево
                   
419 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

SEAT LEON 1.9 TDI 77 kw. 2009 g. EKOMOTIVE

SEAT LEON 1.9 TDI. 77 kw - 105 ks. 2009 god. ECOMOTIVE MODEL. VO PER...


5.400 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Вчера 13:56Промовирано

OPEL ASTRA 1.3 CDTI 95 KW EKOFLEX 2012 GOD

---OPREMA---: BORD KOMPJUTER FABRICKA NAVIGACIJA STOP START SISTE...


6.600 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
6.800 €
Делчево

Автомобили

Вчера 20:09Audi A3 1.9

Se prodava Audi A3 mnogu socuvano Bez nikakvi probleml Redovno servis...


3.650 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Вчера 14:39  НОВ ОГЛАС

SEAT LEON 1.9 TDI 77 kw. 2009 g. EKOMOTIVE

SEAT LEON 1.9 TDI. 77 kw - 105 ks. 2009 god. ECOMOTIVE MODEL. VO PER...


5.400 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Вчера 13:56VW POLO 1.2 TDI. 2012 god. MK tabli

VW POLO 1.2 TDI. 55 kw - 75 ks. 2012 god. Servis napraven. Registrira...


4.990 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
5.100 €
Делчево

Автомобили

Вчера 13:54Skoda Fabia

Se prodava SKODA FABIA Proizvedena 2007 godina Vo odlicna sostojba ...


4.000 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Вчера 13:00SEAT LEON 1.9 TDI 2008GOD

Seat Leon 1.9 tdi,2008 godina, Voziloto e doneseno na vozenje,sreden...


5.200 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
5.350 €
Делчево

Автомобили

Вчера 13:00MERCEDES-BENZ S320 4 MATIC

Mercedes s320 4 matic Registriran,servisiran,top sostojba... Moze z...


10.550 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
10.750 €
Делчево

Автомобили

Вчера 12:42PEUGEOT 207 1.4 HDI

Peugeot 207 1.4 hdi 2008 godina doneseno na vozinje,sredeni dokument...


3.950 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
4.150 €
Делчево

Автомобили

Вчера 12:42GOLF VI 1.6 TDI

Golf 6 tdi....1.6tdi 105 ks 2010 godina, Carinet,sredeni dokumenti ...


6.850 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
6.950 €
Делчево

Автомобили

Вчера 12:42VW PASSAT 1.6 TDI 105ks 2011god

PASSAT 1.6 TDI 105 KS 77KW 2011 godina, 2 kluca,radio cd,navigacija ...


9.950 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Вчера 12:42BMW X1 XDRIVE 1.8 D 2011 GODINA👌

BMW X1 XDRIVE 1.8 D 105 KW ,143 KS,REDOVNO SERVISIRAN,NOVI GUMI,RAC...


1 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Вчера 12:42MERCEDES-BENZ 4MATIC BLUEEFFICIENT

MERCEDES-BENZ 4MATIC 2011 GODINA Avtomatik Avtopilot Navigacija ...


14.950 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Вчера 12:42OPEL ADAM 1.2

0PEL-ADAM 1.2 BENZIN KOLATA E DONESENA OD GERMANIJA NA VOZENJE, MO...


7.550 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
7.650 €
Делчево

Автомобили

Вчера 12:41VW GOLF VI 1.6 TDI

BROKER AUTO UVOZ NA POLOVNI AVTOMOBILI Vozilo bez problemi Ka...


850 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Вчера 11:32FIAT 500 ELEKTRICEN

🇲🇰 MKD...1.631.500 🇪🇺 €....26.500 Cena do registracija FIA...


26.500 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Вчера 11:32NISSAN LEAF ELEKTRICEN

🇲🇰 MKD...1.693.000 🇪🇺 €...27.500 Cena do registracija TEHNI...


27.500 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Вчера 11:31BMW 320 2.0 D

🇪🇺 €uro...5️⃣8️⃣5️⃣0️⃣ 🇲🇰 MKD...360.840,00 ℹ️ INFORMACIJA: ...


5.850 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Вчера 11:31CITROËN C3 1.4 HDi D&G

🇪🇺 €uro...4️⃣5️⃣5️⃣0️⃣ 🇲🇰 MKD...280.290,00 ℹ️ INFORMACIJA: Z...


4.350 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
4.550 €
Делчево

Автомобили

Вчера 11:31FIAT GRANDE PUNTO 1.9 JTDM

🇪🇺 €uro...3️⃣8️⃣5️⃣0️⃣ 🇲🇰 MKD...237.000,00 REGISTRACIJA PLAT...


3.850 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Вчера 11:31FIAT BRAVO 1.4 BENZIN / PLIN

🇪🇺 €uro...4️⃣5️⃣5️⃣0️⃣ 🇲🇰 MKD...280.800,00 TEHNICKI PODATO...


4.550 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Вчера 11:31SEAT LEON 1.9 TDI

🇪🇺 €uro...4️⃣6️⃣5️⃣0️⃣ 🇲🇰 MKD...287.500,00 📚 TEHNICKI PODATO...


4.650 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Вчера 11:31VW POLO 1.6 TDI

€uro...6️⃣5️⃣5️⃣0️⃣ 🇲🇰 MKD...403.000,00 ℹ️ INFORMACIJA: ZA BRZ...


6.350 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
6.550 €
Делчево

Автомобили

Вчера 11:31VW GOLF VI 1.6 TDI HIGHLINE

🇪🇺 €uro...7️⃣8️⃣5️⃣0️⃣ 🇲🇰 MKD...484.840,00 📚 TEHNICKI PODATO...


7.750 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
7.850 €
Делчево

Автомобили

Вчера 11:31VW GOLF VI 1.6 TDI BLUEMOTION

€uro...7️⃣7️⃣5️⃣0️⃣ 🇲🇰 MKD...476.840,00 📚 TEHNICKI PODATOCI ...


7.550 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
7.750 €
Делчево

Автомобили

Вчера 11:30VW GOLF VI 2.0 TDI

🇪🇺 €uro...7️⃣2️⃣5️⃣0️⃣ 🇲🇰 MKD...447.490,00 📚 TEHNICKI PODATO...


6.950 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
7.250 €
Делчево

Автомобили

Вчера 11:30PEUGEOT 5008 1.6 HDI

🇪🇺 €uro...7️⃣2️⃣5️⃣0️⃣ 🇲🇰 MKD...441.500,00 ℹ️ INFORMACIJA: Z...


6.950 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
7.150 €
Делчево

Автомобили

Вчера 11:30TOYOTA RAV 2.2 D4D

🇪🇺 €uro...8️⃣4️⃣5️⃣0️⃣ 🇲🇰 MKD...521.500,00 ℹ️ INFORMACIJA: ...


8.450 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Вчера 11:30Hyundai Santa Fe2.2 CRDI 4WD-odlicen

Vo odlicna vozna sostojba,registriran so zelena karta Napraven servis...


7.500 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

28 мај 23:11Audi A6 3.0 tdi quattro

Kolata e vo odlicna sostojba. Uvezena od germanija pred 3 god, moze d...


111 МКД
или предлог цена
Делчево

Автомобили

28 мај 19:46Mini One 1.6

Cena 3250 Evra. Ima prostor za dogovor cenata ne e fiksna, Mini one 1...


3.250 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

28 мај 13:00Peugeot 407 1.6 hdi 2005 reg.08/2023

Dobro socuvano vozilo So sitni nadvoresni zabelwski


2.650 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

28 мај 12:31Seat cordoba 1.9 tdi 110 ks so klima

Dobro socuvana Zdrava stegnata


1.250 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

28 мај 12:31Chevrolet spark 2008 god .100 000 km so oprema

Dobro socuvano Realni 106 000 km so servisna kniska Kupena vo mk ...


1.700 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

28 мај 12:31BMW X6 4.0D 2011god

BMW X6 4.0D 2011 GOD Napraven komplet servis ulje motor, menjac. Zi...


24.500 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

28 мај 11:03AUDI A3 2.0 TDI 140ks

2004god


1 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

25 мај 23:13Vw polo 1.6 2010

Vw polo 1.6 2010 moze zamena


4.800 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

24 мај 20:15Delovi za VW PASSAT 2.0

Polovni delovi za Passat 2.0 TDI se sto vi treba prakjame i po kargo ...


1.234 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

24 мај 19:29Се продават за Fico

Се продават за фичо


1 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

24 мај 18:07Се продават за Fico Zastava 750

Vo odlicna sostojba


1 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

24 мај 18:07Навлаки за Fico Zastava 750

Vo odlicna sostojba


1 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

24 мај 18:07Страна 1 од 11

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам