4437 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Vw Passat B7 1.6 tdi bluemotion

Vw Passat 1.6 tdi 105ks bluemotion highline, registriran so zelen do ...


10.800 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
11.500 €
Денес 14:36Промовирано

Bmw e90 320d Ful oprema

Servis napraven elektrika na stakla elektrika na retrovizori sezori z...


5.200 €
или предлог цена
07 авг 06:55Промовирано

Bmw 740LD XD Presidential Carbon Core

Bmw 740LD XD Presidential Carbon Core so najvisoko nivo na oprema - o...


1 €
или предлог цена
Денес 13:00Промовирано

PIAGGIO MP3 300ie yourban

PLATENI DAVACKI DO REGISTRACIJA! BEZPLATEN TRANSPORT VO MAKEDONIJA!!!


3.300 €
или предлог цена
Денес 15:38HONDA SILVER WING 400IE

PLATENI DAVACKI DO REGISTRACIJA!


2.600 €
или предлог цена
Денес 15:38GILERA NEXUS 500IE

PLATENI DAVACKI DO REGISTRACIJA!


2.500 €
или предлог цена
Денес 15:38PIAGGIO BEVERLY 250IE

PLATENI DAVACKI DO REGISTRACIJA!


2.150 €
или предлог цена
Денес 15:37APRILIA SR 50 UVOZ CH

PLATENI DAVACKI DO REGISTRACIJA!


1.890 €
или предлог цена
Денес 15:36Шлеп служба - помош на пат 24/7 077626766

📞077-626-766📱 🆘️Шлеп служба 24/7 Велес нуди🚧 -превоз на автомоб...


80 МКД
или предлог цена
Денес 15:24OPEL CORSA B ECOTEC 1.0 40KW/55KS 2000GOD 077626766.

OPEL CORSA B ECOTEC 1.0 40KW/55KS 2000GOD ODLICEN MAL GRADSKI AVTOMOB...


999 €
или предлог цена
Денес 15:24Honda civic panorma moze zamena

Honda civic 2.2 dizel 103kw 140hp, 6 brzini + r, 237000km realni so s...


4.600 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
4.900 €
Денес 15:05Audi A3 2.08V 2008 god

2008god vo sobrajkna Manuel so 6brzini Reg cela god Mal servis pre...


5.500 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
5.600 €
Денес 14:50Vw Passat B7 1.6 tdi bluemotion

Vw Passat 1.6 tdi 105ks bluemotion highline, registriran so zelen do ...


10.800 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
11.500 €
Денес 14:36Suzuki TL1000S

Bez vlog, moze zamena za kola ili skuter SR50 ili od 250cc pa nagore,...


2.499 €
или предлог цена
Денес 14:28Chevrolet Kalos 2006ta lpg rent a car

Se prodava ili iznajmuva chevrolet kalos benzin plin atest pali vozi....


1.150 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
1.200 €
Денес 14:14Renault Megane 1.5 dci 110 ks NAVI/DYNAMIQUE

077832505 Voziloto e vo odlicna sostojba, poveke informacii na tel...


1 €
или предлог цена
Денес 13:45Се продава RENAULT MODUS 2007год

Од опрема има: -Климатроник -6 воздушни перничиња -Серво волан -К...


3.000 €
или предлог цена
Денес 13:42Farovi za Sharan

Se prodavaat farovi za sharan 1999-2000 cena po dogovor


По Договор
или предлог цена
Денес 13:38Aluminski bandazi 5x112 Mercedes Audi Vw 16 ki

Aluminski Bandazi 16 ki 5x112 od E klasa w211 so gumi komplet zadni B...


Денес 13:33VW GOLF 5 ; 2005 ; 1.9tdi; 77kW

Kolata e bez defeci i realni 211000km. Odlicen zamaec i lamela, odlic...


4.900 €
или предлог цена
Денес 13:31Audi Q5 - 2.0 177ps Quattro - 3xSline - Black edition

Se prodava Audi q5 - 2.0 tdi - 177 konja so full oprema! - Full serv...


1 €
или предлог цена
Денес 13:16SEAT CORDOBA

SEAT CORDOBA BENZIN PLIN DIZNA SISTEM SO ATES VO SOBRAKAJNA PALI VOZI...


550 €
или предлог цена
- 19 % Попуст
680 €
Денес 13:12FORD MONDEO 2.0 BENZIN PRV GAZDA 3 KLUCA

.


500 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
550 €
Денес 13:11Se prodava itno Mercedes B180

Najdobrata familijarna kola. Klimata raboti odlicno; novi letni gumi...


4.400 €
или предлог цена
Денес 13:00Se prodava Bmw 520d

Vo odlicna sostojba, bez zameni


15.000 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
15.150 €
Денес 13:00Bmw 740LD XD Presidential Carbon Core

Bmw 740LD XD Presidential Carbon Core so najvisoko nivo na oprema - o...


1 €
или предлог цена
Денес 13:00BMW 118d coupe 2.0 d 2010 g.UVOZ OD SVAJCARIJA

BMW 118d coupe 2.0 D 2010 GODINA UVEZEN OD SVAJCARIJA 🇨🇭 DONESEN...


7.500 €
или предлог цена
Денес 13:00fiat stilo

Fiat stilo 2002/2003.....1.9 Jtd 190000 km Elektronika na stakla E...


1.800 €
или предлог цена
Денес 13:00Se prodava Marcedes CLA 180

Prodavam Mercedes CLA 180 vo odlicna sostojba!!! Registriran cela god...


20.000 €
или предлог цена
Денес 13:00Aprilia Leonardo 300ie 2006god.

Фиксна цена 1700 евра. 070-365-150 Увоз од Италија,средени комплет ...


1.700 €
или предлог цена
Денес 12:58Beverly S 250ie 2004god.reg.do 01.06.2023god.

Сервисиран во одлична состојба. Регистриран до 01.06.2023год.


1.800 €
или предлог цена
Денес 12:58Aprilia Atlantic 200ie 2003god.

Фиксна цена 1450 евра. 070-365-150 Увоз од Италија платено се компл...


1.400 €
или предлог цена
Денес 12:58Приколка за превоз на четири мотори,рег.до 27.07.2026год.

Гланц нова приколка за превоз на 4 мотори. Регистрирана за 4 години д...


1.400 €
или предлог цена
Велес

Приколки

Денес 12:58Aprilia Scarabeo 100ie 2005g.reg.do 20.07.2023god.

Регистрирано цела година до 20.07.2023год. Троши 1,5л.на 100км. Нови ...


1.050 €
или предлог цена
Денес 12:58Aprilia Scarabeo 250ie 2007god.

Фиксна цена 1450 евра. 070-365-150 Увоз од Италија,средени комплет ...


1.450 €
или предлог цена
Денес 12:58Beverly S 250ie 2007god.

Увоз од Италија платено се комплет до регистрација. Во одлична состо...


1.800 €
или предлог цена
Денес 12:57Kymco Agility 50F 4T.2018god.

Фиксна цена 1400евра. Купено од салон од Кимко. Четворотактно е мот...


1.400 €
или предлог цена
Денес 12:57Kymco Agility 125i 2011god.Staklo zdrav.

Фиксна цена 1750 евра. 070-365-150 Увоз од Италија платено се компл...


1.700 €
или предлог цена
Денес 12:57Kymco Downtown 200i 2012god.so 17000km.

Увоз од Италија платено се комплет до регистрација. Од еден сопствен...


2.550 €
или предлог цена
Денес 12:57Piaggio Liberty 200ie street 2005god.

Фиксна цена 1450 евра. 070-365-150 Увоз од Италија,средени комплет ...


1.550 €
или предлог цена
Денес 12:56Kymco Downtown 300i 2011god.

Фиксна цена 2650 евра. 070-365-150 Увоз од Италија,средени комплет ...


2.650 €
или предлог цена
Денес 12:56Piaggio Carnaby 200ie 2008god.Staklo zdrav.

Фиксна цена 1700 евра. 070-365-150 Увоз од Италија платено се компл...


1.700 €
или предлог цена
Денес 12:56Yamaha Versity 300ie 2004god.

Фиксна цена 1600 евра. 070-365-150 Увоз од Италија платено се компл...


1.550 €
или предлог цена
Денес 12:56Страна 1 од 111

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам