162 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

PIAGGIO MP3 300ie yourban

PLATENI DAVACKI DO REGISTRACIJA! BEZPLATEN TRANSPORT VO MAKEDONIJA!!!


3.300 €
или предлог цена
Денес 15:38HONDA SILVER WING 400IE

PLATENI DAVACKI DO REGISTRACIJA!


2.600 €
или предлог цена
Денес 15:38GILERA NEXUS 500IE

PLATENI DAVACKI DO REGISTRACIJA!


2.500 €
или предлог цена
Денес 15:38PIAGGIO BEVERLY 250IE

PLATENI DAVACKI DO REGISTRACIJA!


2.150 €
или предлог цена
Денес 15:37Suzuki TL1000S

Bez vlog, moze zamena za kola ili skuter SR50 ili od 250cc pa nagore,...


2.499 €
или предлог цена
Денес 14:28Aprilia Leonardo 300ie 2006god.

Фиксна цена 1700 евра. 070-365-150 Увоз од Италија,средени комплет ...


1.700 €
или предлог цена
Денес 12:58Beverly S 250ie 2004god.reg.do 01.06.2023god.

Сервисиран во одлична состојба. Регистриран до 01.06.2023год.


1.800 €
или предлог цена
Денес 12:58Aprilia Atlantic 200ie 2003god.

Фиксна цена 1450 евра. 070-365-150 Увоз од Италија платено се компл...


1.400 €
или предлог цена
Денес 12:58Aprilia Scarabeo 100ie 2005g.reg.do 20.07.2023god.

Регистрирано цела година до 20.07.2023год. Троши 1,5л.на 100км. Нови ...


1.050 €
или предлог цена
Денес 12:58Aprilia Scarabeo 250ie 2007god.

Фиксна цена 1450 евра. 070-365-150 Увоз од Италија,средени комплет ...


1.450 €
или предлог цена
Денес 12:58Beverly S 250ie 2007god.

Увоз од Италија платено се комплет до регистрација. Во одлична состо...


1.800 €
или предлог цена
Денес 12:57Kymco Agility 125i 2011god.Staklo zdrav.

Фиксна цена 1750 евра. 070-365-150 Увоз од Италија платено се компл...


1.700 €
или предлог цена
Денес 12:57Kymco Downtown 200i 2012god.so 17000km.

Увоз од Италија платено се комплет до регистрација. Од еден сопствен...


2.550 €
или предлог цена
Денес 12:57Piaggio Liberty 200ie street 2005god.

Фиксна цена 1450 евра. 070-365-150 Увоз од Италија,средени комплет ...


1.550 €
или предлог цена
Денес 12:56Kymco Downtown 300i 2011god.

Фиксна цена 2650 евра. 070-365-150 Увоз од Италија,средени комплет ...


2.650 €
или предлог цена
Денес 12:56Piaggio Carnaby 200ie 2008god.Staklo zdrav.

Фиксна цена 1700 евра. 070-365-150 Увоз од Италија платено се компл...


1.700 €
или предлог цена
Денес 12:56Yamaha Versity 300ie 2004god.

Фиксна цена 1600 евра. 070-365-150 Увоз од Италија платено се компл...


1.550 €
или предлог цена
Денес 12:56Kymco Xciting R 500

Prodavam motor Kymco Xciting R 500 vo odlicna sostojba.


3.300 €
или предлог цена
Денес 11:54YAMAHA XENTER HW 125 2014 G.UVEZEN OD SVAJCARIJA 🇨🇭

YAMAHA XENTER HW 125 2014 G.UVEZEN OD SVAJCARIJA 🇨🇭,PLATENI SITE DA...


1.550 €
или предлог цена
Денес 11:20YAMAHA X-CITY 250 UVEZEN OD SVAJCARIJA

YAMAHA X CITY 250 UVEZEN OD SVAJCARIJA 🇨🇭 PLATENI SITE DAVACKI DO R...


2.000 €
или предлог цена
Денес 11:20Honda CB600F Hornet 2010god

Se prodava Honda cb600f hornet registriran do 06.2023 so zelen karton...


5.000 €
или предлог цена
Денес 10:42Prodavam Suzuki Streetfighter

Prodavam Suzuki GSXR 750cc 93kw 1995god Streetfighter Registriran ...


2.499 €
или предлог цена
Денес 09:50  НОВ ОГЛАС

Се продава сочуван Моторцикл Yamaha Dragstar,

Се продава сочуван Моторцикл Yamaha Dragstar, модел 4VR, боја портока...


6.900 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
7.500 €
Денес 08:46  НОВ ОГЛАС

BMW F800R 2012

Odlicna sostojba Registriran-mk tabli Ima i kufer original bmw I vizi...


6.500 €
или предлог цена
Вчера 18:18Hamachi x one 200

Nov so 1000 kilometri


2.150 €
или предлог цена
Вчера 14:51Aprilia Scarabeo 125

Aprilia Scarabeo 125,prva boja.karoseriski odlicen, makedoski tablic...


1.550 €
или предлог цена
Вчера 11:47Yamaha xj6 2012

Proizveden 2012. Kupen od Moto Azzurro vo 2013. Servisiran vo Moto ...


5.200 €
или предлог цена
Вчера 11:47YAMAHA R1 2005 TOP SOSTOJBA NOVI GUMI REG

YAMAHA R1 2005 TOP SOSTOJBA ✅Registriran do Mart 2023 ✅Servisiran...


5.300 €
или предлог цена
Вчера 11:03HONDA 125 I SH

Se prodava skuterot 072608885


1.000 €
или предлог цена
Вчера 10:48Gilera Nexus 500

Gilera nexus 500 vp super sostojba za poveke inf...na tel 078716102


3.390 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
3.450 €
Вчера 07:58Aprilia RS 125

Prodavam trkacka Aprilia 125 vozena na Italijanski sampionat,na sampi...


2.500 €
или предлог цена
15 авг 22:20GILERA RUNNER VXR 200 ST l

Prodavam GILERA RUNNER VXR 200 ST vo super sostobja ! motorot e vo fa...


2.000 €
или предлог цена
15 авг 21:19Gilera Nexus 125cc

Se prodava Gilera Nexus 125cc, 2010, garaziran, so pominati 33.000km ...


2.150 €
или предлог цена
15 авг 20:21Coper MotoHit 125cc PRV GAZDA

Se prodava Coper Moto Hit 125cc od prv gazda. Servisiran redovno prom...


800 €
или предлог цена
15 авг 16:20DAELIM S1 125 2013 GODINA UVEZEN OD SVAJCARIJA

DAELIM S1 125 2013 GODINA UVEZEN OD SVAJCARIJA 🇨🇭, PLATENI SITE DAV...


1.350 €
или предлог цена
15 авг 13:03Honda CB1000R

Honda cb 1000 2009god 36000km arrow izduv rizoma shalteri Puig...


1 €
или предлог цена
15 авг 12:29PIAGGIO FLY 125 UVEZENI OD SVAJCARIJA

PIAGGIO FLY 125 2010 SKUTERI UVEZENI OD SVAJCARIJA 🇨🇭 🇨🇭 PLATEN...


1.150 €
или предлог цена
15 авг 11:12Honda CBR 919 RR SC33

Motorot e top, registriran do 10.10.2022, smeneto svekici, semerinzi ...


2.600 €
или предлог цена
15 авг 04:58KAWASAKI KX450F 2015

VO ODLICNA SOSTOJBA! Tel:078 449 591


3.500 €
или предлог цена
13 авг 09:31Kawasaki kxf 450

Kawasaki Kxf 450cc.... 2015 godina....Top ,odlicen ..... Napraven gol...


По Договор
или предлог цена
12 авг 14:15Страна 1 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам