35 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Сите видови на електрични пумпи, боци, автоматики

Електропромет ВИН - Скопје е генерален и овластен дистрибутер на цело...


По Договор
или предлог цена
Вчера 09:03Se prodava ledomat Royal - 32Kg/24h

Se prodava malku koristen ledomat Royal so kapacitet od 32Kg/24h. ...


280 €
или предлог цена
04 дек 20:04Motor na Komprimiran vozduh, Mesalka Rotor

Мотор (ротор) на компримиран воздух, комплет со диференцијал ( 1 : 5 ...


1 €
или предлог цена
04 дек 15:55Inoks, Inox Armatura i Fitinzi , Инокс

Нова и половна арматура и фитинзи од инокс, сервисирани, проверени , ...


1 €
или предлог цена
04 дек 15:54Prodazba na razraboten biznis za mraz!

Продажба на целосно разработен бизнис за производство и дистрибуција ...


25.000 €
или предлог цена
03 дек 15:35Cetkarka za tepisi i tvrdi podovi

Cetkarka za tepisi i tvrdi podovi. 1100w


780 €
или предлог цена
01 дек 12:31Зегер,зегери осигурач осигурачи.Zeger,osigurac,osiguraci

Зегер осигурувач 36мм - 10 денари Зегер осигурувач 56мм - 15 ден...


10 МКД
или предлог цена
29 ное 08:29Otkupuvam EPAL EUR WIC paleti

Otkupuvam EPAL EUR WIC paleti i plakam na lice mesto - beli paleti ...


400 МКД
или предлог цена
25 ное 14:05Industriski Termostat Elek. Ventil, Reducir

Ispravni uredi , za eksplozivna sredina ATEX zastita: 1. Termostat z...


1 €
или предлог цена
20 ное 09:26Pakerka Pakerki za pakuvanje seker, biber, konzervans itn..

Pakerkite se Srbsko proizvodstvo "Hermetik var" Proizvedeni: Ednata ...


700 €
или предлог цена
19 окт 15:42Masina za pakuvanje

Mashina za pakuvanje na biskviti ,krekeri i drugi prehrambeni proizv...


По Договор
или предлог цена
17 авг 13:42Се продава печка дувалка и комора за стасување тесто

Се продава печка дувалка и комора за стасување тесто воопшто не корис...


По Договор
или предлог цена
02 авг 19:34Pneumatski transport zrnesti proizvodi

Perka za ventilator za pneumatski transport na zrnesti -praskasti pro...


По Договор
или предлог цена
24 јун 21:43Продавам дел од казан за ракија

.


3.000 €
или предлог цена
24 јун 10:33Regulator za LPG - Profesionalen

Regulator FSD 6/4"- 1stepen Pizlez-200mbar, Italija , so vgraden filt...


1 €
или предлог цена
29 мај 10:50Cirkular sever

Se prodava trofazen 3.5kw drven cirkular sever za poveke info baraj ...


1 МКД
или предлог цена
17 мар 20:23Elektro motori

Se prodavaat elektro motori ispravni za masina za perenje,eden motor ...


500 МКД
или предлог цена
17 мар 07:47Автоматика BRIO TANK Italtecnica - Italy

Автоматика BRIO TANK Italtecnica - Italy Со вграден резервар од 0.4 ...


По Договор
или предлог цена
19 фев 14:09Cnc itno

Cnc nov ne koristen so kompjuter i program 070270014


1 €
или предлог цена
14 фев 14:52Apkan itno

Apkan za vitkanje lim Nov ne koristen 2.5 m 070270014


1 €
или предлог цена
14 фев 14:51Drobilica itno

Drobilica itno Malku koristena 070270014


1 €
или предлог цена
14 фев 14:49Vakum presa itno

Mnogu malku koristena 070 270014


1 €
или предлог цена
14 фев 14:48Farbara itno

Farbara za elektrostatsko farbanje Komora Pistol za farbanje Pec...


1 €
или предлог цена
14 фев 14:45Farbara itno

Prodavam farbara za vodeno farbanje profesionalna Drvo medijapan ive...


1 €
или предлог цена
14 фев 14:42Itno Ger masina za profili Profesionalna

Ger masina za profili Profesionalna Odlicna 070270014


1 €
или предлог цена
14 фев 14:40PUMPA DOZERKA za TECNOSTI MLEKO SJAJ VINO ZEJTIN so 4-nivoa

Pnevmatska pumpa za tecnosti,mleko,vino,sjaj,zejtin za dozerka, i kak...


1 €
или предлог цена
03 окт 19:00Buster pumpa, Druk pumpa

Бустер (друк) пумпа за вода, составена од пумпа за експресо и 3 фазен...


1 €
или предлог цена
19 јун 13:40ОГЛАС ЗА ПРОДАЖБА НА ДЕЛОВИ ОД ЗАЛИХА Цементарница УСЈЕ А.Д

ОГЛАС ЗА ПРОДАЖБА НА ДЕЛОВИ ОД ЗАЛИХА Цементарница УСЈЕ А.Д. Скопј...


По Договор
или предлог цена
18 мај 12:52штрафови за скелски жабици стеги спојки кајли и др

Наше Лично Производство и Продажба и Достава Веднаш...А - Тестирани п...


250 МКД
или предлог цена
19 дек 14:29продужеток за скеле кајли жапки спојки штрафови нови

Наше Лично Производство и Продажба и Достава Веднаш...А - тестирани п...


100 МКД
или предлог цена
09 дек 12:07Se prodavaат 4 kadi od inox proizvodstvo sirenje

Се продаваат 4 кади за производство на сирење и млечни производи - из...


1.500 €
или предлог цена
24 јун 08:28Se prodava Razladna komora

Se prodava razladna komora,montazna,demontirana so 4x4 metri .Funkcio...


5.000 €
или предлог цена
16 јун 08:34Se prodava razladna komora.

Се продава разладна комора.Монтажна.Функционална.


4.500 €
или предлог цена
14 јан 09:44Se prodavaат 2 kadi od inox proizvodstvo sirenje

Се продаваат 2 кади за производство на сирење и млечни производи - из...


1.500 €
или предлог цена
14 јан 09:44TERMO PAKUVACKA

Trofazna masina za pakuvanje so termo folija. Lesna za rakuvanje i ...


700 €
или предлог цена
26 јун 19:40Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам