Карпош
                   
1114 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

ВЕБ ДИЗАЈН,WEB DIZAJN И ГРАФИЧКИ ДИЗАЈН

KРЕАТИКА МЕДИА ДООЕЛ Студио за графички, веб дизајн , Развој на Mобил...


16.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:00Промовирано

Samsung Curved Widescreen Monitor 34''

Se prodava monitor koristen eden mesec. Kupen od NEPTUN 93,000 denar...


32.000 МКД
или предлог цена
20 сеп 14:04Промовирано

Kupuvam graficka karta NVIDIA GeForce 8800 GT

Kupuvam dobro zacuvana i potpolna ispravna graficka karta model: NVID...


Денес 00:27NOV MOUSE PAD 90x40CM ------ CENA 600 DEN.

NOV MOUSE PAD 90x40CM Vrven Kvalitet Cena 600 Den. 075 248 405 0...


600 МКД
или предлог цена
Вчера 22:25Apple MacBook Pro 15.4”, i7 Quad-Core, Ram 16gb, SSD 256GB

MacBook Pro 15,4” Retina display Model number A1398 (year 2016) Pro...


590 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 21:51Lenovo V15-ADA

Спецификација на сликите Без замени 071267892 Marijana 0712678...


23.000 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
25.000 МКД
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 21:38Polnac za Dell laptopi 20V 90W (adapter)

Продавам користени полначи за Dell лаптопи. 1. PA-10 19.5V 4.62A 9...


800 МКД
или предлог цена
Вчера 19:27Lenovo Thinkpad T460s 14" Ultrabook

Се продава Lenovo Thinkpad T460s 14” Ultrabook, одлично сочуван. В...


289 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 19:01MacBook Pro 13" (Early 2011)

Се продава одлично сочуван MacBook Pro 13" со: 8GB Ram и 256GB Samsu...


9.900 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 19:01Bezzicni tastaturi tastatura

Prodavam novi bezzicni tastaturi so vgradeno gluvce I litiumjonska ba...


Вчера 18:58Se prodava ispraven Acer aspire mod.5720 super socuvan

Se prodava Acer aspire mod. 5720 ispraven 15.4 displej 2 gb ram 320 h...


2.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 18:41  НОВ ОГЛАС

MB: A68HM-K +AMD A4 7300 + 4GB RAM DDR 1600MHZ

Се продаваат матицна процесор рам меморија:ж MB; MB: A68HM-K ку...


3.000 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
3.500 МКД
Вчера 18:40MB A68HM-K +AMD A4 7300 + 4GB RAM DDR 1600MHZ

Се продаваат матицна процесор рам меморија:ж MB; MB: A68HM-K ку...


3.000 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
3.500 МКД
Вчера 18:40DESKTOP KONFIGURACIJA AMD A4-7300

MB; MB: A68HM-K кулер го држи на 40 до 50 степени CPU: AMD A4 73...


4.700 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
5.000 МКД
Карпош / Скопје

Десктоп компјутери

Вчера 18:40Printer HP 1310 - All in One

Mnogu malku koristen Printer HP 1310 - All in One (skenira,printa i...


2.200 МКД
или предлог цена
Вчера 17:22Prodavam monitor Dell 1908FP vo perfektna sostojba.

Prodavam monitor Dell 1908FP vo perfektna sostojba. Specifications...


50 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Останато

Вчера 16:45Sekakvi Delovi za LapTopi za postari i novi modeli

Delovi za LapTopi za postari i novi modeli prasajte sto vi treba ras...


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 15:43HP ProBook,4GbRam,500Hdd,I5Procesor,Baterija dobra

HP ProBook,4GbRam,500Hdd,I5Procesor,Baterija dobra


6.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 15:43Profesionalna instalacija Windows XP,7,8,8,1 I WINDOWS 10

Vrsam Profesionalna instalacija Windows XP,7,8,8,1 I WINDOWS 10 Insta...


500 МКД
или предлог цена
Вчера 15:42Ryzen 5 3600X

Се продаваат процесори Ryzen 5 3600X со нов сток кулер.


7.000 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
7.500 МКД
Вчера 14:59ASUS ROG Strix GA15 G15DK Ryzen 5 5600X/ RTX3060Ti 8G/ 16GB

Се продава ASUS ROG Strix GA15 G15DK конфигурација со следниве специф...


70.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Десктоп компјутери

Вчера 14:58Нови куќишта Cooler Master

Се продаваат нови куќишта од брендот Cooler Master и тоа: 1) TD500...


4.200 МКД
или предлог цена
Вчера 14:58Gaming PC Ryzen 5 3500 / 16GB / RX580 / 500GB NVMe

Се продава гејминг конфигурација со следните спецификации: MB:...


27.500 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
32.000 МКД
Карпош / Скопје

Десктоп компјутери

Вчера 14:58Gaming PC: Ryzen 5 2600 / B350 Mortar / RX580 4GB

Се продава Gaming PC со следниве спецификации: MB: MSI B350M MORTA...


26.500 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
29.000 МКД
Карпош / Скопје

Десктоп компјутери

Вчера 14:58ASUS ROG Strix GA15 G15DK Ryzen 5 3600X/ RTX3060Ti 8G/ 16GB

Се продава ASUS ROG Strix GA15 G15DK конфигурација со следниве специф...


62.000 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
65.000 МКД
Карпош / Скопје

Десктоп компјутери

Вчера 14:03Mouse SteelSeries Prime Mini Gaming Pro Series w/Optical Pre

Нов SteelSeries Prime Mini Gaming Pro Series w/Optical Prestige OM me...


Вчера 14:01NOV RAM 8GB DDR4

NOV ne otpakuvan RAM 8GB ddr4 ___________________________________...


40 €
или предлог цена
Вчера 13:47ASUS ROG Strix GA15 G15DK Ryzen 5 3600 / GTX1660S / 16GB

Се продава нов ASUS ROG Strix GA15 G15DK конфигурација со следниве сп...


46.000 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
50.000 МКД
Карпош / Скопје

Десктоп компјутери

Вчера 13:44УСПОРЕНО ВИ РАБОТИ ЛАПТОП,ДЕКСТОП КОМПЈУТЕР ДОАЃАМ НА ПОВИК

МИКИ КОМПЈУТЕРИ И ГПС НАВИГАЦИИ ТЕЛ :070965995 ВАШЕ Е САМО ДА НЕ...


По Договор
или предлог цена
Вчера 13:40Se prodava nov kompjuter Dell Vostro

Se prodava nov-nekoristen kompjuter Dell Vostro 3515,15.6" FullHD, Ry...


27.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 13:05ВЕБ ДИЗАЈН,WEB DIZAJN И ГРАФИЧКИ ДИЗАЈН

KРЕАТИКА МЕДИА ДООЕЛ Студио за графички, веб дизајн , Развој на Mобил...


16.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:00Se prodava iMac late 2015 21.5 inch

Се продава iMac late 2015 21.5 во одлична состојба.Купен е од iStyle ...


495 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Десктоп компјутери

Вчера 13:00PRODAVAM HARD DISK 3.5 SEAGATE 500 GB 7200 RPM !!!!

Prodavam hard disk marka Seagate 500 GB 7200 RPM, Sata. Hard diskot e...


999 МКД
или предлог цена
Вчера 12:49Najprofesionalniot Servis i delovi za Laptop i Desktop PC

Najprofesionalniot Servis i delovi za Laptop i Desktop PC Intervenci...


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 11:51Asus PN62 Mini PC i3 и i5

Продавам две Mini PC Asus PN62 со i3 и со i5 процесор, погодни за упо...


300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Десктоп компјутери

Вчера 10:50  НОВ ОГЛАС

Kompjuter kukiste za delovi

Kukiste za delovi, se ispravno


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 10:31AMD RADEON XFX 6700XT SWFT 12GB

Nova Graficka XFX KORISTENA 8 MESECI. SO GARANCIJA OD SETEC USTE 2 ...


53.000 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
55.000 МКД
Вчера 10:26СЕ ПРОДАВА DELL Inspiron 15 - 3000 series

🚨СЕ ПРОДАВА🚨 DELL Inspiron 15 - 3000 series Процесор: Intel i5 ...


1 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 09:49ASUS X409FA SILVER

ASUS X409FA SILVER NOV NABAVEN VO SETEK MKD POD PISMENA GARANCIJA ...


250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 09:18ASER ASPIRE 3 A315 BLACK

ASER ASPIRE 3 A315 BLACK EDEN KORISNIK UPOTREBUVAN 4 MESECI NABAVE...


300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 09:18lenovo ideapad 3 blue

lenovo ideapad 3 blue eden korisnik nabaven vo setek mkd 11meseci...


330 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 09:18NOTEBOOK ACER Aspire (A115-22-A8WH)

NOTEBOOK ACER Aspire (A115-22-A8WH) NOV NEAKTIVIRAN FULL PAKOVANJE...


220 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 09:18Страна 1 од 28

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам