Битола
                           
3006 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava Kukja vo Centar Bitola

Се продава куќа во центарот на Битола на ул:Партизанска бр 15, во бли...


188.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

11 мај 13:23Промовирано

СЕ ИЗДАВА СТАН ЗА СТРАНЦИ ЦЕНТАР БИТОЛА

Сe издава стан на 2 кат nasproti centralniot pazar do apteka zegin р...


450 €
или предлог цена
Битола

Станови

30 мај 09:55Промовирано

Се продава Викенд куќа во с. Трново

СЕ ПРОДАВААТ ДВЕ ВИКЕНД КУЌИ, ЛОЦИРАНИ ВО ПЕЛИСТЕРСКОТО СЕЛО ТРНОВО, ...


10 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

24 мај 22:58Промовирано

Se prodava kuka

Kuka,novogradba vo centarot na Bitola,mozna e zamena za stan so dopla...


220.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 12:43Deloven objekt na plostad Magnolija

Se izdava deloven objekt na Plostad Magnolija,sopstveno parno,gradba ...


1.500 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Денес 12:43Dukan Dekorpod

Se prodava dukan 800m2 novogradba kaj Dekorpod,objekt Vizura.Postoi m...


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Денес 12:42PRODAVAM DUKAN VO KLANICA NOV!!!

PRODAVAM RENOVIRAN DUKAN VO NASELBA KLANICA br.12 SO RESETKI NA IZLOG...


20.000 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Денес 12:37Dukan na shirok sokak

Se izdava kuka na shirok sokak so dukan na samiot sokak.Objektot moze...


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Денес 12:14Куќа

Се продава куќа во с.Ѓавато погодна за викендица со големо дворно мес...


10.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 11:46Издавам соби во Нижеполе, Пелистер - Вила Бабин Заб

Вилата се наоѓа над село Нижеполе на 1150м над морска висина. Во вила...


60 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 11:43СЕ ИЗДАВААТ ДВА ДУЌАНИ +СПРАТ- СТРОГ Центар

Се издава под закуп дуќан кој се состои од два спрата,приземје 10 м2 ...


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Денес 11:10SE IZDAVA DUKAN POD BOLNICATA

Se izdava dukan pod bolnicata. Dukanot ima 60m2.


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Денес 11:04Се продава деловен простор 43м2 во старата чаршија во Битола

Продавам деловен простор - канцеларија, лоциран во објектот Авра (La ...


40.000 €
или предлог цена
Денес 10:58Se izdava dukan vo stara carsija 25+23 m2

Se izdava dukan vo stara carsija 25+23 m2 so sanitaren cvor nasproti...


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Денес 10:41Лозје во Раштани

Се продава лозје шпалир површина 613м2 1/3 од КП 688 место викано Уши...


По Договор
или предлог цена
Денес 10:34Куќа, штала, плевна, двор, бавча во Раштани, Б-ла

Во село Раштани, Битола се продава: Веднаш вселива куќа; Штала и плев...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 10:33Се издава дуќан во Старата чаршија во Битола

Се издава дуќан од 13 м2 во Старата чаршија во Битола на прометно мес...


1 €
или предлог цена
- 99 % Попуст
69 €
Битола

Дуќани

Денес 10:22izdavam stan vo pelagonka 2

izdavam namesten stan (ZA STRANCI) so klima, internet,lift ,opremen...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 10:20Izdavam stan za stranci vo centarot na gradot

IZDAVAM STAN ZA STRANCI VO CENTAROT NA GRADOT PELAGONKA 2


По Договор
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 10:18  НОВ ОГЛАС

Продажба на Станови во Изградба

*Во Изградба* *Моментално објектот е до втора плоча* * Завршен рок...


По Договор
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 10:16Дуќан, центар, позади Дом на култура

Се издава дуќан, со вц, заштитни решетки.... Ул. Кирил и Методиј 25, ...


7.500 МКД
или предлог цена
Битола

Дуќани

Денес 09:52SE PRODAVA KUKJA

Se prodava kukja renovirana namestena Extra sostojba BROJ ZA KON...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 09:50Се издава Нов Опремен стан

Станот поседува целосно опремена кујна со трпезарија,дневна со SmartT...


По Договор
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 09:39Se izdava

Deloven objekt vo klanica zgrada 11 Pogoden za sekakva namena, so sa...


6.000 МКД
или предлог цена
Битола

Дуќани

Денес 09:24PLAC za FOTOVOLTAICI

Izdavam - prodavam plac za FOTOVOlTAICI,povrsina 2.500 m....


1.111 МКД
или предлог цена
Денес 08:53Se prodavaat dve kuki vo eden dvor

Kukata se naoga kaj parkot stiv naumov CENTRALNO GRADSKO PODRACJE ed...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 08:47Se prodava gradezno zemjiste vo Gorno orizari

-Se prodava plac za kuka -Cist imoten list (eden sopstvenik) -Elabor...


14.000 €
или предлог цена
Денес 08:43Plac vo Trnovo

Se prodava gradezn plac, legaliziran, sloboden za gradba, Pristap od ...


1 €
или предлог цена
Денес 08:43Plac vo Trnovo

Se prodava plac vo s.Trnovo na sam pat za pelister, nasproti crkvata ...


1 €
или предлог цена
Денес 08:42SE PRODAVA KUJKA SO DELOVEN PROSTOR

Se prodava kujka so deloven prostor na ul.stiv naumov 145 cena po d...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 08:19SE PRODAVA ILI IZDAVA DELOVEN OBJEKT

Se prodava ili izdava dloven objekt komplet so inventar 2000m2 parki...


По Договор
или предлог цена
Денес 08:19Se iznajmuva

Opremena Posebno : Kupatilo Peracka Strujomer Internet


3.500 МКД
или предлог цена
Битола

Соби

Денес 08:09Prodavam kuka

Prodavam kuka na ul. Stiv Naumov 74 tel 070207448


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 06:15Se prodava zemjodelsko zemjishte

Se prodava zemjodelsko zemjishte vo atarot na s.Karamani vo povrshina...


2 €
или предлог цена
Денес 04:26Stanben prostor

Se prodava stanben(Eden stan na 2 sprata) prostor vo novo izgradena s...


879 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 04:18Se prodava 4 hektari

4 hektari Vo blizina na regionalniot pat Bitola Logovardi Rek Bitola ...


2 €
или предлог цена
Денес 04:18Нива градежно земјиште парцела-Niva gradezno zemjiste parcel

Се продава градежно земјиште ,место викано Шерлоти,во близина на фран...


По Договор
или предлог цена
Денес 00:39Iznajmuvam apartman

Se iznajmuva apartman za stranci nov i kompletno namesten. Apartmano...


По Договор
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 00:20  НОВ ОГЛАС

Се продава плац/нива Г Оризари веднаш до патот.

Се продава плац/нива 2020 м2 (20x100) на локација поволна за градба. ...


38.000 €
или предлог цена
Вчера 23:57se prodava kuka vo s Zvan

se prodava kuka 65 m2. so dvorno mesto 500 m2. dolniot del e zidan so...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 23:27SE IZNAJMUVA MODERNO UREDEN STAN CENTAR NA BITOLA

Stanot e moderno ureden Stanot se naoga na samo 5 minuti od centarot...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 22:38SE PRODAVA MESTO SO STARA KUKA VO CENTAROT

Se prodava plac so markica i plateni komunali vo centarot na bitola, ...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 22:15Prodavam parcela kaj kluckata za Krklino

ITNO prodavam parcela pokraj pat kaj kluckata za Krklino na vlezot na...


1 €
или предлог цена
Вчера 22:04Страна 1 од 76

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам