870 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Sony PS4 500GB

Конзолата се продава комплет со 2 контролера, камера и 4 игри. Без ...


23.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:00Промовирано

LG SMART LED TV 32'' BLACK MODEL 32LM630BPLA (MODEL 2021) UP

LG SMART LED TV 32'' BLACK MODEL 32LM630BPLA (MODEL 2021) UPOTREBUV...


220 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

Денес 10:12PHILIPS 55PUS7607/12 4K ULTRA HD SMART LED

TELEVIZOR MODEL PHILIPS 55PUS7607/12 4K ULTRA HD SMART LED NABAVEN...


400 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

Денес 10:12TV SONY KD65XG8577SAEP

TV SONY KD65XG8577SAEP SILVER EDITION (ANDROID) EDEN KORISNIK NAB...


650 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

Денес 10:12Се продава 48инчи FULL HD SMART LED TV FUEGO

Се продава 48 инчен FULL HD SMART LED TV FUEGO со WIFI ,YOUTUBE и дру...


11.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

Денес 09:40DALINSKI ZA NEO VIVAX QYART

NOVI DALINSKI NEO VIVAX


600 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Далинси

Денес 09:00DVR snimac za video nadzor

Se prodava poloven ocuvan DVR snimac so moznost za 8 kameri digitalni...


200 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Останато

Денес 08:45Novi od germaniha smart 32 inca za 4900den

Novi smart


4.900 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

Денес 08:44Nov ps5 za 39000den.so dve igri.078521252

Nov


37.000 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
39.000 МКД
Денес 08:43Se prodava Samsung led tv mod. UE 50AU7172U puknat displej

Se prodava 50 inca Samsung led novtelevizor ispraven so puknat disple...


3.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

Денес 08:25Se prodava nov neotpakuvan led Philips 65PUS 8007/12

Se prodava 65 inca nov neotpakuvan model Philips 65pus 8007/12 zemen...


45.000 МКД
или предлог цена
- 2 % Попуст
46.000 МКД
Карпош / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

Денес 08:24UNCHARTED

Se prodava UNCHARTED komplet 5 dela 1500den.maximalno socuvani


1.500 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
1.600 МКД
Денес 08:00The last of us

Se prodavaat THE LAST OF US ,dvata dela 1400den.


1.400 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
1.600 МКД
Денес 08:00Woofer i pojacalo za vo kola

Pioneer TS-W310D4 woofer so dve namotki 1400w Alpine pmx 640 pojacal...


290 €
или предлог цена
Вчера 23:11NOVI GPS uredi 5 i 7 incni -za AVTOMOBIL i KAMION- NAJeftino

www.facebook.com/GPSMacedonia 12 GODISNO ISKUSTVO i 7000 ZADOVOLNI K...


4.500 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
5.000 МКД
Карпош / Скопје

GPS уреди

Вчера 19:45Се продаваат оригинал игри за XBOX 360

Се продаваат игрите на сликата, заедно или посебно. Сите се оригинал ...


300 МКД
или предлог цена
Вчера 17:59IPTV KANALI

PRVO PROBAJTE PA POSLE PLATETE SLEDI TEST 24 CASOVEN POPUST 35 % ...


45 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
49 €
Карпош / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

Вчера 17:08Pojacalo kablovsko

Ispravno kabelsko pojacalo


3.500 МКД
или предлог цена
Вчера 16:54DAP audio K-112

Set: 4 sateliti za na zid 1 aktiven zvucnik 1 tronozec Stalkatq za...


350 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Вчера 16:45  НОВ ОГЛАС

Prodavam vintage stereo resiver JVC R-S5L

Prodavam stereo resiver JVC R-S5L od 1979 godina. Socuvan i ispraven ...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 15:50Sony PS4 500GB

Конзолата се продава комплет со 2 контролера, камера и 4 игри. Без ...


23.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:00Prodavam DVD video pleer

Prodavam dvd SAMSUNG so 5 zvucki i vufer


5.500 МКД
или предлог цена
Вчера 12:07Prodavam NOVO radiokasetofon so mp3

PRODAVAM NOV RADIOKASETOFON MP3 I USB


3.000 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
3.500 МКД
Карпош / Скопје

Hi-Fi / Аудио / ЦД плеери

Вчера 12:04Објкетив Canon

Продавам објектив Canon Lens EF 135mm 1:2 l Ultrasonic во беспрекоран...


850 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дигитални фотоапарати

Вчера 11:37GPS TRAKER LOKATOR SO MAGNET ZA PRATENJE KOLI DR

MNOGU MOKEN GPS SO GOLEM MAGNET GPS SO GOLEMA BATERIJA OD 10000mah...


4.990 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

GPS уреди

Вчера 11:22GPS TRAKER LOKATOR LOKATORI TRAKERI SO MNOGU FUNKCII

GPS TRACKER ZA VASETO VOZILO,MOTOR,VASETO KUCE,PRATENE I SLEDENE NA V...


999 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

GPS уреди

Вчера 11:21Грамофон Toshiba Aurex SR-P5F

Продавам зачуван и функционален директ драјв грамофон, со pitch contr...


3.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Грамофони

Вчера 11:01Грамофон Sharp RP-155H

Продавам исправен и функционален фрамофон, со нов каиш, глава и игла ...


3.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Грамофони

Вчера 11:01Pioneer

Se prodava subwoofer pioneer So pojacalo ground zero pojacalo


200 €
или предлог цена
Вчера 10:37Hi-fi stereo sistem Riz Zagreb

Sistemot se sostoi od radio-pojacalo, dek kasetofon, zvucnici I site ...


4.500 МКД
или предлог цена
Вчера 10:35Denon AVR3803

Prodavam menuvam od najvisokata klasa na Denon AVR3803 saraund reciv...


12.000 МКД
или предлог цена
Вчера 10:11Prodavam menuvam Pioneer A602R

Prodavam-menuvam pojacalo Pioneer A602R Pojacaloto ima prijaten de...


7.500 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
8.500 МКД
Вчера 10:11Struen kabel 1.5m

Prodavam struen kabel 1.5m.


100 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Останато

Вчера 08:10ТВ Горење

ТВ Горење 80 см


1.250 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

04 фев 23:55Quad 405 mk2

Legendarniot Quad 405 mk2. Kompletno obnoven so novi kondezatori,tran...


500 €
или предлог цена
04 фев 23:52Prodavam PSP

Psp e kako novo mnogu malku koristeno. Cipuvano e i so nekolku igri n...


4.000 МКД
или предлог цена
04 фев 23:39Prodavam CANON XH-A1 i hard disk SONY HVR-DR60

Kamera Canon XH-A1 so 3-CCD chip, Minimum Lux. 0.4 lux (in Manual Mod...


111.111.111 €
или предлог цена
04 фев 21:50Zvucnici JBL Studio 530 - звучници

Се продаваат врвни JBL Studio 530, одлично сочувани, со фабрички адап...


450 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

04 фев 21:03GPS uredi 5 i 7 incni -za AVTOMOBIL i KAMION- NAJeftino

www.facebook.com/GPSMacedonia PRODAZBA ,PREINSTALACIJA ,SERVISIRANjE...


4.500 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
5.000 МКД
Карпош / Скопје

GPS уреди

04 фев 18:49PRODAVAM SAMSUNG PROJECTOR LAMP !!!

Prodavam originalna Samsung lampa za projekor nova nekoristena. Mode...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Видео проектори и опрема

04 фев 18:45AKG K272HD

Слушалките се како нови (користени помалку од 30 часа), ги продавам б...


180 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
200 €
Карпош / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Слушалки

04 фев 17:15Страна 1 од 22

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам