Битола
                           
2817 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се издава деловен простор 1100 квадрати цена поволна

Izdavame deloven prostor lokacija zad benzinskata pumpa makpetrol dov...


1 €
или предлог цена
Денес 13:00Промовирано

СЕ ПРОДАВА ДЕЛОВЕН ОБЈЕКТ - ИТНО

Итно се продава деловен објект на два ката со вкупна површина од 440м...


1 €
или предлог цена
18 јан 11:04Промовирано

Se izdava

Naumovski Apartmani


По Договор
или предлог цена
Битола

Станови

16 сеп 18:13Промовирано

SE PRODAVA KUKA NA MUKOS

Tri sobi so salon wc letna kujna vizba i golema terasa


22.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 20:06Se izdava dukan vo strogiot centar na gradot 125 m2

Se izdava dukan od 125 m2 ,dvorno mesto od 130 m2 i vizba od 120 m2 v...


700 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Денес 20:01Se izdavaat sobi ,, VILLA KONZULI ,,

Se izdavaat sobi ,, VILLA KONZULI ,, Sekoja soba e opremena so: klim...


1 МКД
или предлог цена
Битола

Соби

Денес 20:01dve parceli pod farmata Dihovo

se prodavaat dve parceli pod farmata Dihovo. Ednata e 4629 kvadrati ...


7 €
или предлог цена
Денес 19:48plac pomegju dihovo i n.pole

placot se naogja po stariot pat dihovo-n.pole.odalechen od patot 75 m...


25 €
или предлог цена
Денес 19:48Se prodava kuka

Se prodava kuka so dvorno mesto Broj za kontakt:072-225-450(viber) ...


37.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 19:32ИЗНАЈМУВАМ КУЌА - СТАН

Се издава комплетно наместена куќа за странци, куќата се наоѓа во Цен...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 19:29ИЗНАЈМУВАМ СТАН

Се изнајмува стан за странци комплетно наместен во куќа со посебен вл...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 19:29SE IZDAVA DVOSOBEN STAN(KUKA) VO CENTAROT NA BITOLA SO DVOR

SE IZDAVA DVOSOBEN STAN(KUKA) VO CENTAROT NA BITOLA SO DVOR. LOKA...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 19:27MESTO NA INDUSTRISKI PAT 1850m2

se prodava mesto na industriski pat nasproti JAVOR DISTRIBUTIVEN 1850...


1 €
или предлог цена
Денес 19:16Kupuvam vikendica/mesto vo okolinata na Bitola

Kupuvam vikendica mesto vo okolinata na Bitola ( Dihovo, Rotino, Capa...


50 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
10.000 €
Битола

Викенд куќи

Денес 18:33SE PRODAVA I IZDAVA

Se prodava deloven i stamben objekt 10800kv na najubava lokacija na v...


700 €
или предлог цена
Денес 18:22Stan pod kirija za stranci

sloboden od 20ti Januari.Stanot e komletno namesten. Se naogja odma ...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 18:02Барам стан за изнајмување

Наместен стан за изнајмување на подолг период, со поволна цена..


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 17:14  НОВ ОГЛАС

Se prodava kuka ul.Dimitrije Tucovik Bitola

Се продава куќа на ул.Думитрије Туцовиќ Битола во близина на детската...


95.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 16:38  НОВ ОГЛАС

SE IZDAVA STAN VO STROG CENTAR

Se izdava namesten stan vo centarot na gradot edna minuta do sirok so...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 16:31СЕ ПРОДАВА КУЌА ЗА НИСКА ЦЕНА

НИСКА ЦЕНА ЗА БРЗА ПРОДАЖБА, УШТЕ ПОНИСКО - УШТЕ ПОПОВОЛНО! Куќа и...


15.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 16:14Prodavam plac NIZE POLE

Prodavam plac pokraj glaven pat vo nize pole ima struja voda Broj na...


45 €
или предлог цена
Денес 16:03Prodavam kuka

Prodavam stara kuka vo strog centar


71.999 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
75.000 €
Битола

Куќи / Вили

Денес 16:02Izdavam opremen stan

Stanot e sloboden od 1 fevruar


15.000 МКД
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 16:02Куќа СТРОГ ЦЕНТАР - можна замена

Се продава куќа во строг центар, со чиста документација. Веднаш всели...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 15:57Плацеви за Фотоволтаици

Се издава или продава земјиште за поставување на фотоволтаични центра...


1 МКД
или предлог цена
Денес 15:49Деловен простор в центар

Се издава/ Се продава деловен простор во Бизнис Центарот кај Градскио...


По Договор
или предлог цена
Битола

Дуќани

Денес 15:30СЕ ИЗДАВА НОВОИЗГРАДЕН ДЕЛОВЕН ПРОСТОР ВО СТРОГ ЦЕНТАР!

Се издава новоизграден деловен објект во строг центар на градот Битол...


По Договор
или предлог цена
Денес 15:02Se prodava stan vo klanica

Se prodava potkrovje vo klanica so dnevna , trpezarija, kujna I 2 spa...


43.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 14:53  НОВ ОГЛАС

Се бараат Стари куќи / Парцели Центар Битола

Се бараат стари куќи и парцели во централното градско подрачје, околу...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 14:11Нов ЈУЖЕН Стан во Центар / АРИА

Се продава нов и невселен ЈУЖЕН стан во комплекс Ариа. Трет кат / ...


85.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 14:11Mesto vo S. BRATINDOL

Prodavam mesto 1.5 km nad benzinskata pumpa na luk oil po noviot pat ...


6.000 €
или предлог цена
Денес 14:03LIVADA

Prodavam livada vo S. BRATINDOL livadata se naoga 300m od poslednata ...


2 €
или предлог цена
Денес 14:03Mesto vo S. BRATINDOL

Prodavam mesto nad S. BRATINDOL mozna e zamena so avtomobil inf na ...


2 €
или предлог цена
Денес 14:03SE PRODAVA PLAC NA CRVENIK BRUSNICKO

Парцела 1004, на Црвеник, Брусничко, Битола, веднаш над ресторанот Чи...


15 €
или предлог цена
Денес 13:38Namestena opremena kukja 70m2 blisku do centar

Kukjata e vselena pred 6 godini. Ima dve ploci(moznost za potkrovje)...


55.500 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 13:17  НОВ ОГЛАС

plac,niva ,bavca, kuknjo mesto 750m2

Placot se naogja nasproti Francuski grobista so dva vleza(eden pred o...


15.000 €
или предлог цена
Денес 13:13Продавам 2 дуќани во долниот пазар

Продавам 2 дуќани во долниот пазар со вкупна квадратура од 120 m2. По...


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Денес 13:00  НОВ ОГЛАС

Се издава деловен простор 1100 квадрати цена поволна

Izdavame deloven prostor lokacija zad benzinskata pumpa makpetrol dov...


1 €
или предлог цена
Денес 13:00Naumovski Stan

SE IZNAJMUVA


По Договор
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 13:00Izdavam trosoben namesten stan za 3 nedeli vo juni

СТАНОТ Е СЛОБОДЕН: од 10 до 30 јуни 2023 Се издава нов стан во нај...


500 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 13:00Plac, niva, mesto na izlezot od Gorno Orizari

Placot e na izlezot od Gorno Orizari Kaj daciplast. Ima izgraden obje...


40.000 €
или предлог цена
Денес 13:00Купувам стан во Битола околу 60 квадрати

Барам стан за купување околу 60 квадрати во околината на Симпо, облас...


1 МКД
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 13:00Дуќан во центар на БИТОЛА

Се изнајмува Дуќан во центарот на Битола Приземје во зграда Обител...


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Денес 13:00Страна 1 од 71

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам