720 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

СЕ ПРОДАВА ПЛАЦ ПОЗАДИ ХОТЕЛ ГАРДЕНИА

ПЛАЦОТ СЕ НАОЃА ПОЗАДИ ХОТЕЛ ГАРДЕНИА ВО НАСЕЛБА РЕЧАНИ КП 15900 ДЕЛ...


По Договор
или предлог цена
Денес 10:18НОВ ОГЛАС
Промовирано

Restoran kompletno opremen

Se izdava kompletno opremen restoran, spremen za rabota. Povrsina 40...


4 €
или предлог цена
20 јул 16:21Промовирано

Prodavame placevi na Vardar,Sopot,idealni za vikend kukji

За живеалиштето Плац Локација Велес Se prodavaat idealni place...


19.000 €
или предлог цена
Денес 14:34Се продава МЕСТО/НИВА/ПЛАЦ

Се продава место 1901м2 Во Башино Село во близина на бензиска пумпа С...


7 €
или предлог цена
Денес 13:31Се издава мал Дуќан во трговски

Продавам / Изадавам дуќан во Трговски во Населба, на спратот , пред Ф...


555 €
или предлог цена
Велес

Дуќани

Денес 13:29Se Izdava Dukjan - (Odlicna Lokacija)

Se izdava dukjan za povekje informacii javete se na 076-427-990 Odli...


1 €
или предлог цена
Велес

Дуќани

Денес 13:00Se PRODAVA DUKAN na glavna ulica - Kompleks Ubavici !

Se PRODAVA Deloven prostor - Dukan so povrsina od 20 m2 na ulica Bla...


1 €
или предлог цена
Велес

Дуќани

Денес 12:34Se prodava kukja vo Veles

Se prodava kukja na 2 sprata vo Veles na ulica Prohor Pchinjski 47 na...


50.000 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

Денес 11:22Izdavanje na apartman stan za ednodneven prestij veles

Izdavam apartman stan za ednodneven prestoj veles moze i za povejke d...


По Договор
или предлог цена
Велес

Станови

Денес 11:16СЕ ПРОДАВА ПЛАЦ ПОЗАДИ ХОТЕЛ ГАРДЕНИА

ПЛАЦОТ СЕ НАОЃА ПОЗАДИ ХОТЕЛ ГАРДЕНИА ВО НАСЕЛБА РЕЧАНИ КП 15900 ДЕЛ...


По Договор
или предлог цена
Денес 10:18  НОВ ОГЛАС

Продавам Луксузно уредена куќа - Велес

Продавам луксусзно уредена куќа, на мирна, атрактивна и урбана локаци...


По Договор
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

Денес 09:57Magacinski prostor

Se prodava magacinski deloven prostor vo izgradba. Lokacijata na obje...


По Договор
или предлог цена
Денес 09:37Plac s.Otovica

Se prodava plac vo selo otovica blisku do ezeroto 6dekari ima i ulica...


По Договор
или предлог цена
Денес 08:39Се продава куќа

Се продава куќа на Соколаана близу градскиот пазар. За повеќе информа...


31.000 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

Денес 08:25СЕ ПРОДАВА НИВА / ПЛАЦЕВИ н.ПРЕВАЛЕЦ`

Се продаваат нива/плацеви во населба Превалец до новата црква. Многу ...


15 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
16 €
Денес 07:16Niva vo okolinata na Veles

Се продава нива во околината на Велес, поточно село Кочилари, таканар...


2 €
или предлог цена
Денес 06:48КРАТОК ПРЕСТОЈ во ВЕЛЕС 1000 ден

Се издава стан за КРАТОК ПРЕСТОЈ цена 1000 денари, ноќевање 1500 дена...


1.000 МКД
или предлог цена
Велес

Станови

Денес 00:53Продавам нова куќа

Се продава куќа (приземје и спрат) на мирна локација. На приземјето и...


120.000 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

Вчера 20:48Kancelariski prostor

Se izdava ili prodava kancelariski prostor od 200m2 vo centarot na gr...


По Договор
или предлог цена
Вчера 19:00  НОВ ОГЛАС

KUKA VO VELES

Prodavam kuka vo Veles-na Sokolana. Vo blizina na gradskiot pazar i ...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 €
Велес

Куќи / Вили

Вчера 17:29Izdavane na stan za edno dneven ili pokratok preston

Se izdava luksizen renoviran stan vo strog centar na gradot odlicno m...


1 €
или предлог цена
Велес

Станови

Вчера 15:41IZDAVAM APARTMAN STAN ZA EDNODNEVEN PRESTOJ VELES

IZDAVAM APARTMAN STAN ZA EDNODNEVEN PRESTOJ VO VELES CELOSNO OPREMEN ...


По Договор
или предлог цена
Велес

Станови

Вчера 12:57Se izdava plac vo Veles

Se izdava plac vo Veles na ul. Asnom BB, placot e tamponiran, zagrade...


500 €
или предлог цена
Вчера 10:46Se prodava 1 sprat na kukja

Prodavam 1 sprat na kukja, ima 3 sobi, golemo pretsoblje i kupatilo, ...


35.000 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

15 авг 21:45СПРАТ ОД КУЌА ВО ВЕЛЕС

Се продава веднаш вселив спрат од куќа во Велес кај Стар Мост на улиц...


1 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

15 авг 21:31Deloven prostor od 32m2

Se prodava deloven prostor od 32m2 na dva sprata kompletno renoviran ...


20.000 €
или предлог цена
Велес

Дуќани

15 авг 16:37Се продава куќа на којник во близина на мегдан (со гаража)

Се продава куќа на којник во близина на мегдан (пристап со возило до ...


15.000 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

15 авг 16:20Se prodava Vikendica

Se prodava Vikendica vo blizina na zel. stanica Rajko Zinzifov . So p...


1 €
или предлог цена
15 авг 16:05Dukan vo Veles

Se izdava dukan vo Veles ul.Dimitar Vlahov br.80 so magacinski prost...


350 €
или предлог цена
Велес

Дуќани

15 авг 15:31Се издава деловен објект(дуќан) во Велес

Дуќанот се наоѓа наспроти касарната Алексо Демниевски во Велес, наспр...


1 €
или предлог цена
Велес

Дуќани

15 авг 15:13SE PRODAVA INDUSTRISKI PLAC SO GOTOVI DOKUMENTI ZA GRADBA!

СЕ ПРОДАВА! Градежна парцела од 2387м2 со легализирани документи и ...


22 €
или предлог цена
15 авг 13:46Деловен простор / дуќан 68кв централно градско подрачје

Се продава деловен простор / дуќан 68кв централно градско подрачје


1 €
или предлог цена
15 авг 11:20Продавам куќа на 2 спрата (2 стана), со два деловни простори

Се продава куќа во центар на Велес- приземје - два деловни простори 6...


По Договор
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

15 авг 11:20Stan za iznajmuvanje

Se iznajmuva stan na podolg vremenski period ( najmalku edna godina)....


200 €
или предлог цена
Велес

Станови

15 авг 08:58Се продава плац позади телевизија Здравкин

Се продава плац од 1800м2 во урбана зона. Плацот се наоѓа во месноста...


17 €
или предлог цена
15 авг 08:27Kuka

Prodavam kuka na ul.Risto Najdov Veles naselba Jurija sambena povrsin...


1 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

15 авг 08:21Se prodava

Se prodava stara kuka vo blizina na vlaska crkva, vlez za avtomobil i...


18.000 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
20.000 €
Велес

Куќи / Вили

15 авг 08:06Gradezna parcela so proekt, komunalii I odobrenie za gradba

Se prodava markica za gradba pozadi socijalnite zgradi posle naselba ...


18.800 €
или предлог цена
15 авг 07:36se izdava stan

Izdavam namesten stan na odlicna lokacija …


По Договор
или предлог цена
Велес

Станови

14 авг 23:05IZDAVAM DELOVEN PROSTOR 60M2 VO CENTAR NA VELES

Se izdava deloven prostor od 60m2 vo centar na Veles(sarmaale),pogode...


1 €
или предлог цена
14 авг 21:10KUKA VO CENTAR NAKARSI GRADSKI SAAT ARHIEPISKOP MIHAIL 37

SE PRODAVA STARA KUKA NA UL. ARHIEPISKOP MIHAIL BR. 37 PORANESNA VLAD...


80.000 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

14 авг 20:57СЕ ПРОДАВА КОМПЛЕТНО ОПРЕМЕНА НОВА КУЌА

СЕ ПРОДАВА КОМПЛЕТНО ОПРЕМЕНА НОВА КУЌА НА УЛИЦА КОСТАДИН БОДИН бр.66...


1 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

14 авг 15:47Страна 1 од 19

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам