Велес
                           
192 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava 1 sprat na kukja

Prodavam 1 sprat na kukja, ima 3 sobi, golemo pretsoblje i kupatilo, ...


35.000 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

Денес 21:45СПРАТ ОД КУЌА ВО ВЕЛЕС

Се продава веднаш вселив спрат од куќа во Велес кај Стар Мост на улиц...


1 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

Денес 21:31Се продава куќа на којник во близина на мегдан (со гаража)

Се продава куќа на којник во близина на мегдан (пристап со возило до ...


15.000 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

Денес 16:20Продавам куќа на 2 спрата (2 стана), со два деловни простори

Се продава куќа во центар на Велес- приземје - два деловни простори 6...


По Договор
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

Денес 11:20Продавам Луксузно уредена куќа - Велес

Продавам луксусзно уредена куќа, на мирна, атрактивна и урбана локаци...


По Договор
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

Денес 10:12KUKA VO VELES

Prodavam kuka vo Veles-na Sokolana. Vo blizina na gradskiot pazar i ...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 €
Велес

Куќи / Вили

Денес 08:27Kuka

Prodavam kuka na ul.Risto Najdov Veles naselba Jurija sambena povrsin...


1 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

Денес 08:21Se prodava

Se prodava stara kuka vo blizina na vlaska crkva, vlez za avtomobil i...


18.000 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
20.000 €
Велес

Куќи / Вили

Денес 08:06KUKA VO CENTAR NAKARSI GRADSKI SAAT ARHIEPISKOP MIHAIL 37

SE PRODAVA STARA KUKA NA UL. ARHIEPISKOP MIHAIL BR. 37 PORANESNA VLAD...


80.000 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

Вчера 20:57СЕ ПРОДАВА КОМПЛЕТНО ОПРЕМЕНА НОВА КУЌА

СЕ ПРОДАВА КОМПЛЕТНО ОПРЕМЕНА НОВА КУЌА НА УЛИЦА КОСТАДИН БОДИН бр.66...


1 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

Вчера 15:47SE PRODAVA STRAT OD KUKJA NA PRIZEMJE

SE PRODAVA SPRAT OD KUKJA NA PRIZEMJE SO POVRSINA OD 100METRI KVADRAT...


По Договор
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

Вчера 10:59Се продава куќа

Се продава куќа на Соколаана близу градскиот пазар. За повеќе информа...


31.000 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

Вчера 08:04Se prodava kukja vo Veles

Se prodava kukja na 2 sprata vo Veles na ulica Prohor Pchinjski 47 na...


50.000 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

13 авг 09:46Se prodava kukja

Se prodava kukja na ulica Prohor Pcinski 44, dva sprata plus potkrovj...


45.000 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

12 авг 12:30Se izdava nova kuka za nokevanje za majstori rabotnici vo ve

Se izdava kuka dnevno za rabotnici za majstori vo veles koj imaat obv...


По Договор
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

11 авг 10:58Se prodava nova kukja

Се продава куќа со деловен простор и нива во населба Речани,Велес. ...


По Договор
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

10 авг 19:13Itno se prodava kukja

Kukjata e relativno zachuvana, dvorno mesto , garazha za dve vozila, ...


1 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

09 авг 22:41Se prodava kukja

Se prodava 2 sprata podrum so dva golemi bakona INFO:075/700-907


1 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

08 авг 18:11Куќа нова градба

Куќа со деловен простор наспроти Црна џамија,два спрата опремени,3 п...


11 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

07 авг 20:27Се продава куќа

Се продава куќа на улица Богдан Каракостев бр.167. Куќата е тврда гра...


30.000 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

07 авг 18:52вила Младост

Куќата е со големина од околу 400м2.Големината на плацот е од 626м2,о...


150.000 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

07 авг 18:19Се продава семејна куќа

Се продавa семејна куќа, на ул. Славјанска, над Варналиите (види на м...


18.000 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
20.000 €
Велес

Куќи / Вили

07 авг 14:222 sprat od kukja mozhe zamena za kola+pari

Se prodava vtoriot sprat (96m2) od kukjata. So garaza i letna kujna (...


47.000 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

05 авг 11:24Menuvam stara kukja za mal stan

Menuvam kukja so 5 prostorii vo blizina na centar. Ima podrumski pros...


1 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

03 авг 10:36Kukja vo Veles nad Malina,

Se prodava vtoriot sprat (96m2) od kukjata. So garaza i letna kujna (...


47.000 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

02 авг 19:59se prodava kuka

Se prodava kuka vo Veles ul:"Vera Ciriviri" br.45 cena po dogovor ...


4 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

01 авг 19:19Se prodava kukja od 40m2

Se prodava kukja od 40m2 i dvorno mesto 160m2. Kukjata e legalizirana...


1 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

30 јул 12:07KUPUVAM VIKENDICA

Kupuvam vikend kuka, vila ili kuka vo selo. Vo okolina na Veles i...


1 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

29 јул 08:05Prodavam ili menuvavam za 1 ili 2 stan so moja doplata

Prodavam kuka na jurija od 65 kvadrati + garaza vednas vseliva moz...


1 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

28 јул 21:28СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО ВЕЛЕС НА УЛ.ПЕТАР ДЕЉАН

СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО ВЕЛЕС НА УЛ.ПЕТАР ДЕЉАН Цена поволна Контакт...


1 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

28 јул 09:07СЕ ПРОДАВА СТАРА КУЌА ЗА ИЗГРАДБА НА НОВА КУЌА

СЕ ПРОДАВА СТАРА КУЌА ВО ВЕЛЕС, МЕСНОСТ КОЈНИК, ЗА РУШЕЊЕ И ИЗГРАДБА ...


1 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

28 јул 09:03Prodavam kuka

Prodavam vednas vselliva kuka so garaza Crna dzamija


По Договор
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

27 јул 07:56Vikendica Velesko ezero

Prodavam vikendica na Velesko ezero. Poveke info na tel


По Договор
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

27 јул 07:56Se prodava Kuka so dva dukana vo

Se prodava Kuka so dvor i dva dukana +1 magacin kukata e vo odlicna s...


200.000 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

25 јул 17:32IZDAVAM VILA KUKA VO STAR DOJRAN

IZDAVAM VILA KUKA VO STAR DOJRAN ODMA DO PLAZATA ZA LETNATA SEZONA I ...


9 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

20 јул 13:19Se prodava stambena kuka so deloven prostor

Se prodava kuka na ul. Ljubljanska odaleceno 150 m od OU Blaze Kones...


1 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

19 јул 18:58Se prodava Kuka na ul.Vera Ciriviri br.35

Se prodava Kuka na ul.Vera Ciriviri 35... Za poveke info vrtete na br...


2 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

16 јул 22:44Kukja so prekrasen dvor

Novi sliki sleduvat... VIBER Broj (Germanski broj) : +4917682195291


265.000 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

16 јул 18:57Куќа во центар

Се продава куќа кај Варналиите, веднаш под јурија. Куќата е на два сп...


По Договор
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

15 јул 11:15Kuka na odlicna lokacija

Kukata e na odlicna lokacija mnogu mirno mesto,dva posebni sprata so ...


По Договор
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

06 јул 14:41Страна 1 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам