278 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Xiaomi Redmi 9a-so validna garancija

Nekoristen telefon vo kutija so zalepeno staklo. Telefonot e skroz n...


6.300 МКД
или предлог цена
Денес 17:03Се продава Xiaomi Mi A1 Black

Се продава Xiaomi Mi A1 Black со полнач во исправна состојба и специф...


2.800 МКД
или предлог цена
Денес 15:48Huawei p30 pro

Prodavam Huawei P30 Pro telefonot e mnogu zacuvan raboti na site mrez...


15.000 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
15.500 МКД
Денес 13:07Samsung Galaxy A52 128GB 5G FULL PACK

Се продава Samsung Galaxy A52 128GB 5G во супер состојба. За повеке и...


13.000 МКД
или предлог цена
Денес 11:29Huawei p30lite

kupen od telekom pred 5 mesec kako nov bez ostetuvanja


8.000 МКД
или предлог цена
Денес 11:29Otkup na mobilni telefoni

Otkup na mobilni telefoni isplata vednas kesss 078 640 991


Денес 10:39HUAWEI HONOR 9X 128 GB KAKO NOV

Huawei Honor 9x 128gb Zacuvan kako novv Malku koristen Raboti na s...


По Договор
или предлог цена
Денес 09:53Se prodava

Telefonot e vo odlicna sostojba


По Договор
или предлог цена
Денес 07:56Se Prodava Iphone 8

Iphone 8 prv gazda kupen vo avstrija 2018 godina za poveke informacii...


1 €
или предлог цена
Вчера 20:13  НОВ ОГЛАС

LENOVO Z6 PRO

prodavam lenovo z6 pro socuvan kako nov komplet so kutija i polnac 8...


10.000 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
11.000 МКД
Вчера 19:52Novi futroli za xiaomi poco f3

Maskite se novi ne koristeni ,samo taa sto e na preklop e nosena neko...


Вчера 18:31Originalni apple polanaci

Originalen polnac za sekoj model na iphone Nova glava 5w - 800 denar...


По Договор
или предлог цена
Вчера 18:31REALME X50PRO 5G

prodavam realme x50 pro 5g potpolno nov so dve godini garancija ima ...


16.000 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
17.000 МКД
Вчера 18:27Telefon iPhone 11promax

Cisto Nov Ne koristen Za dubajski pazar 071314776 071314776 0713...


150 €
или предлог цена
Вчера 17:28Motorola Moto G-200 5G

- Motorola Moto G-200 5G - Stellar Blue - 108MP - 2160p - 8 GB RA...


16.500 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
17.000 МКД
Вчера 12:20SE PRODAVA Xiaomi Mi 11

Odlično sočuvan bez nikakvi oštetuvanja Raboti na site operatori So ...


20.000 МКД
или предлог цена
Вчера 11:11Motorola E 40

Nov telefon Motorola E40 , kontakt tel 070 210 651


6.500 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
7.000 МКД
Вчера 09:47Odlicen Samsung J5 2017

Prodavam odlicno socuvan Samsung J5 so kutija i polnac.


4.500 МКД
или предлог цена
Вчера 09:27Prodavam odlicno socuvan Samsing Galaxy J7

Telefonot e vo odlicna sostojba. Se raboti


5.300 МКД
или предлог цена
Вчера 09:27Otkupuvam skrseni, koristeni, novi telefoni

Otkupuvam skrseni, koristeni, novi telefoni


Вчера 09:27VIVO Y72 5G

Vivo Y72 5g kupen od setec socuvan kako nov so garancija do 04.2024 ...


10.000 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
11.000 МКД
01 окт 20:03HUAWEI P30 PRO

➡️huawei p30 pro ➡️socuvan kako nov ➡️komplet kutija i polnac ➡️6g...


14.500 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
15.000 МКД
01 окт 19:29akcia akciaaaa adidas naik patiki 1390 de

se prodava naik adidas patiki broe od 36 do 44 broj dostava po kargo...


1.190 МКД
или предлог цена
Штип

Останато

01 окт 12:51Samsung Galaxy S8

Се продава Samsung Galaxy S8!!


7.000 МКД
или предлог цена
01 окт 11:2925W SAMSUNG POLNAC NOV

SAMSUNG ORIGINAL FAST CHARGER 25W USB C TO C PORT KAKO NOV... PONU...


По Договор
или предлог цена
01 окт 09:39СЕ ПРОДАВА САМСУНГ А12

Телефонот е купен на 31.05.2021 , сеуште има гаранција. Нема гребнати...


6.500 МКД
или предлог цена
30 сеп 15:38Nokia E52

Батерија за Nokia E52 - нова


9 €
или предлог цена
30 сеп 12:48Xiaomi Mi 9T Pro

Se prodava Xiaomi mi 9t pro kupen pred 2 godini vo originalno pakuvan...


9.200 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
9.500 МКД
30 сеп 12:32PRODAVAM MOBILEN DORO 1370

Mobilniot e kupen na 11.11.2020 no ne e koristen ni ednaš.


По Договор
или предлог цена
29 сеп 13:03REALME X50PRO 5G

prodavam realme x50 pro 5g potpolno nov so dve godini garancija ima ...


16.000 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
17.000 МКД
28 сеп 19:52HUAWEI Y 6

Nov telefon Huawei Y6 2019 Kont tel 070 210 651


5.000 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
5.700 МКД
28 сеп 19:47Iphone 12 pro max

Se prodava iphone 12 pro max , telefonot e bez grebnatina nikogas ne ...


750 €
или предлог цена
28 сеп 08:54LENOVO Z6 PRO

LENOVO Z6 PRO mnogu socuvan Kako Nov So 8gb ram I 128gb memorija


10.500 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
11.000 МКД
28 сеп 06:59Златен Број / Zlaten broj 072 66 22 33

Се продава златен број 072 66 22 33 Многу погоден за сопствен бизнис...


27 сеп 18:43VIVO Y72 5G

Vivo Y72 5g kupen od setec socuvan kako nov so garancija do 04.2024 ...


10.000 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
11.000 МКД
27 сеп 10:10Iphone 7+ plus 32GB zamena za 11/11pro

Zamena za 11/11pro so moja doplata Ima nova baterija Ne mu e mene...


8.000 МКД
или предлог цена
26 сеп 15:57Iphone XS 64gb

Odlicno zacuvan Face ID ✅ True tone ❌ Battery health 77% Mozna e...


13.500 МКД
или предлог цена
- 16 % Попуст
15.999 МКД
26 сеп 15:56Sony xperia

Ispraven so polnac se ispravno


2.500 МКД
или предлог цена
24 сеп 11:13Samsung postar model GT-E1190

Ispraven so polnac se ispravno


123 МКД
или предлог цена
24 сеп 11:13Soni ericsson postar model GT-E1190

Ispraven so polnac se ispravno


123 МКД
или предлог цена
24 сеп 11:13Страна 1 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам