215 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Iphone 7

Se prodava iphone 7 odlicno socuvan bez maana. Full pack


5.000 МКД
или предлог цена
Денес 01:43Redmi Note 9 Pro kako nov

Se prodava Redmi Note 9 Pro komplet so site dodatoci i kutija ima...


170 €
или предлог цена
Вчера 19:39VIVO Y72 5G

VIVO Y72 5G socuvan komplet so kutija,polnac,slusalki kupen od setec...


8.800 МКД
или предлог цена
- 2 % Попуст
9.000 МКД
Вчера 18:00Se prodava

Telefonot e vo odlicna sostojba


По Договор
или предлог цена
Вчера 15:59Sony Ericsson K800i, Xperia Acro S, W100i Spiro

Se prodavaat Sony Ericsson mobilni telefoni Site se ispravni i rabota...


1.500 МКД
или предлог цена
Вчера 15:06  НОВ ОГЛАС

SAMSUNG GALAXY A50 ISTO NOVV

.


По Договор
или предлог цена
Вчера 11:43Samsung Galaxy A51

Se prodava Samsung Galaxy A51 128 / 4 GB RAM Malku koristen Odlicn...


По Договор
или предлог цена
Вчера 11:43HONOR 50 LITE (128 / 6 RAM) ODLICEN

.


По Договор
или предлог цена
Вчера 11:43SAMSUNG GALAXY A5 *KAKO NOV*

.


По Договор
или предлог цена
Вчера 11:43Nov Honor magic 4 lite od A1 moze zamena

Prodavam Honor magic 4 lite nov od A1 kupen na 29.11.2022god so cena ...


14.000 МКД
или предлог цена
Вчера 07:39Iphone 6s

Iphone 6s


5.500 МКД
или предлог цена
03 дек 22:21REALME X50PRO 5G

prodavam realme x50 pro 5g nov kupen od ekupi.mk,komplet so kutija,65...


14.000 МКД
или предлог цена
- 18 % Попуст
17.000 МКД
03 дек 19:57Iphone 12 pro max

Se prodava iphone 12 pro max , telefonot e bez grebnatina nikogas ne ...


750 €
или предлог цена
03 дек 15:19Samsung A12

se prodava samsung a12 bez tragi na koristenje kako nov


7.000 МКД
или предлог цена
03 дек 15:19Se prodava IPHONE XS MAX

iPhone XS MAX 80% Battery Health ---------------------- Telefonot...


20.000 МКД
или предлог цена
03 дек 15:04Odlicen Samsung J5 2017

Prodavam odlicno socuvan Samsung J5 so kutija i polnac.


4.000 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
4.500 МКД
03 дек 11:41Samsung Galaxy A32

Odlicno socuvan, minimalno koristen. Bez tragi ja koristenje. Telefon...


9.000 МКД
или предлог цена
03 дек 11:41Samsung Galaxy A10

Telefonot e vo odlicna sostojba. Bez maani.


4.500 МКД
или предлог цена
03 дек 11:41SAMSUNG S21 5G

Se prodava Samsung Galaxy S21 5G so 24 meseci garancija od T-mobile. ...


25.000 МКД
или предлог цена
03 дек 10:58Samsung A33 5G Nov neotpakuvan , Od telekom 24 mes garancija

Prodavam neotvoren samsung a33 5g kupen od telekom so 24 meseci garan...


16.000 МКД
или предлог цена
03 дек 09:08Motorola Moto G-200 5G

- Motorola Moto G-200 5G - Stellar Blue - 108MP - 2160p - 8 GB RA...


15.500 МКД
или предлог цена
03 дек 08:37Malo telefonce na kopcinja

Cena fiksna 2000 denari Novo mini nekoristeno telefonce so 3 sim otk...


3 МКД
или предлог цена
02 дек 17:30Iphone xs

Se prodavaat dva iphone xs 64gb maksimalno socuvani bez tragi na kori...


1 €
или предлог цена
02 дек 13:50Iphone xs

Se prodava iphone xs 64gb maksimalno zacuvan i malku koriste bez trag...


290 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
300 €
02 дек 13:49Samsung Z flip 3

Telefonot e nov, koristen e edna nedela Cena 600e 078291609 0782...


600 €
или предлог цена
02 дек 13:18Honor magic 4 lite nov neotpakovan od A1

Prodavam Honor magic 4 lite nov so 2god garancija od A1 kupen na 29.1...


14.000 МКД
или предлог цена
02 дек 07:35Honor 8a

Prodavam Honor 8a telefonce Ispraven so kutija star e 2god Ram 3g...


4.000 МКД
или предлог цена
01 дек 18:47PRODAVAM NOV NEOTPAKUVAN SAMSUNG AO4S

Mobilniot e od TELEKOM operator, zeman na 25.11.2022 so 24 meseci gar...


По Договор
или предлог цена
01 дек 17:00Xiaomi Mi 9T Pro

Se prodava Xiaomi mi 9t pro kupen pred 2 godini vo originalno pakuvan...


7.999 МКД
или предлог цена
01 дек 15:49Samsung A53 5G

Telefonot e vo odlicna sostojba, kako nov. Nema niedna grebnatinka na...


280 €
или предлог цена
01 дек 12:43Iphome xr

Se prodava iphone xr bez true tone drugo se si rabote na nego


14.000 МКД
или предлог цена
01 дек 02:12Iphone 7+ plus 32GB zamena za 11/11pro

Ima nova baterija Ne mu e menet ekrano Koristen celo vreme so mask...


7.500 МКД
или предлог цена
01 дек 00:42Honor 9x Lite

se prodava Honor 9x Lite 128GB Stakloto e napuknato, ne se poznava pr...


4.500 МКД
или предлог цена
30 ное 11:26PRODAVAM MOBILEN SAMSUNG, XIAOMI, HUAWEI I DR.

Nudam prodažba na bilo koja marka na mobilen i ke se dogovorime za ce...


По Договор
или предлог цена
30 ное 00:15iPhone X 64GB Neverlock … moze zamena za iphone 7 ili 8

Se prodava iphone x 64gb neverlock black fabricki otklucen na site m...


По Договор
или предлог цена
29 ное 15:53Mate 20 pro

Mate 20 pro


1.111 €
или предлог цена
29 ное 02:32I phone 11 pro max

Prodavam I phone 11 pro max 64 GB socuvan maksimalno bez nikakva greb...


470 €
или предлог цена
26 ное 10:59Se prodava ili menuva 11 pro max gold

zacuvan maksimalno prv gazda kupen lani nov od pozadi folija plus mas...


560 €
или предлог цена
25 ное 20:01Iphone 11 Pro Max 64 gb

Iphone 11 pro max silver Rabote na site mrezi 64 gb Extra kako nov...


499 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
510 €
25 ное 18:41Huawei p20 pro

Telefonot e vo odlicna ispravna sostojba donesen od germanija so neg...


190 €
или предлог цена
24 ное 19:01Страна 1 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам