1151 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

MLIN NA PRODAZBA

Se prodava mlin na samo 4km od centar na Kumanovo, vo blizina na Fami...


270.000 €
или предлог цена
29 јан 22:05



Промовирано

Mashina za perenje bekatonki plocki I drugi

Mashina za perenje bekatonki I plocki I drugi vidovi na plocki,uvezen...


1 €
или предлог цена
Денес 00:02



Nadvoresna reklama

Reklama za montaza nad deloven prostor. Dimenzii 90cm x 66 cm i se si...


2.800 МКД
или предлог цена
Куманово

Дукани и опрема

Вчера 20:14



eftino prodavam masini

BRADER prava rupicarka -petlicarka 620e kontakt mob. 070 211120...


1 €
или предлог цена
Вчера 18:33



FREZA SO TRANSPORTER DUKO SCHWEIZ

FREZA SO TRANSPORTER DUKO TESKA PROFI MASINA VO PERFEKTNA SOSTOJBA...


1.990 €
или предлог цена
Вчера 17:52



  НОВ ОГЛАС

Presa

Presa


1 €
или предлог цена
Вчера 16:42



Elektromotori Reduktori

Elektromotori i reduktori Novi i polovni


1 €
или предлог цена
Вчера 16:42



MASINA ZA BRIKETI

Se prodava NOVA masina za briketi! CENA: 1500eu. Kontakt: 078...


1.500 €
или предлог цена
Вчера 13:28



Presa

Presa


1 €
или предлог цена
Вчера 13:19



Elektromotori

Novi elektromotori od 1,5 kw do 7,5 kw brzi i spori so kočnici


1 €
или предлог цена
Вчера 13:19



Duvalka za lisnato testo

Mnogu socuvana pecka za lisnato testo Wishell Germanska


10 €
или предлог цена
Вчера 12:07



PARKSIDE laserska libela

PARKSIDE ласерска либела Точност на мерење -1 мм/м Работен опсег ...


800 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
900 МКД
Вчера 11:32



PARKSIDE pnevmatski set

Parkside pnevmatski set


1.200 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
1.500 МКД
Вчера 11:32



Glodalo za racna freza

Glodala za racna freza za metal


По Договор
или предлог цена
Вчера 07:12



Opinci za igranje

Izrabotka na razni vidovi na opinci , dajrinja i tapani


1.200 МКД
или предлог цена
Вчера 02:43



Bazen so camci

Bazen 12x16 m dubocina 60cm so 4mali i 4 golemi camci so jetoni 5000...


5.000 €
или предлог цена
23 мар 22:22



Bazent s camci

Se prodava bazen so 4+4 =8 camci bazen e 12x16 dubok 60cm camci so ze...


5.000 €
или предлог цена
23 мар 22:22



Se prodava kruna za metal

50mm-18e 45mm-17e 42mm-16e 38mm-15e 20mm-13e Marka Bosch Mo...


13 €
или предлог цена
23 мар 17:29



Chiptuning/diagnostika stage,egr,dpf

Chiptuning/Diagnostika site avtomobili/kamioni so profesionalna oprem...


По Договор
или предлог цена
23 мар 17:18



ЧЕВЛАРСКА МАШИНА

Продавам чевларска машина за шиенје на ѓонови или меѓу-ѓонови (BLAKE ...


650 €
или предлог цена
23 мар 17:17



Oprema za avtoperalna pistoli za penomat i vap masini cetki

Oprema za avtoperalna -pistoli za penomat i za vap , - masina za te...


1 €
или предлог цена
23 мар 17:02



Nov pistol inox za penomat pena I vap 078234870

Nov pistol inox za penomat pena I vap , raspolagame I so pistol I za ...


1 €
или предлог цена
23 мар 17:01



.se prodava fiskalna kasa

Kasite ne se mnogu koristeni


1.111.111 €
или предлог цена
23 мар 16:31



Motokultivator 509 dizel

Se prodava motokultivator 509 cuvan domakinski koristen za svoi potre...


1.700 €
или предлог цена
23 мар 15:57



Mikser 25-30 kg max brasno

Mikserot e koristen i vo perfektna sostojba Broj za info 075516198 ...


400 €
или предлог цена
- 32 % Попуст
590 €
23 мар 13:02



Masina za perenje

Prodavam masina za perenje na alista gorenje ,6.5 kg ,vo isoravna sos...


4.000 МКД
или предлог цена
23 мар 12:03



Se prodava drebong TOV 360 italijanski

Se prodava drebong vo odlicna sostojba, TOV 360 italijanski Za povek...


2.400 €
или предлог цена
23 мар 11:16



Prodavam Jacmen rekolta 2022 godina

Prodavam Jacmen rekolta 2022 godina


По Договор
или предлог цена
23 мар 09:51



Hemisko dlabinsko cistenje

Хемиско длабинско чистење со Професионална машина Karcher Puzzi 10/...


1 €
или предлог цена
23 мар 01:52



Masina za saienje SHARK

Kako nova koristena Samo nekolku pati za domasna potreba Informacii...


3.500 МКД
или предлог цена
22 мар 21:43



Алати за CNC машина

Нудиме нови професионални алати за машинска изработка на мебел и обра...


1 €
или предлог цена
22 мар 21:02



Машини за изработка на плочест мебел

Gomatic Куманово Ви нуди : ➡️ Голем избор на нови и половни машини...


1 €
или предлог цена
22 мар 21:02



CNC DRILLING MACHINE

🔘 Автоматизирана машина со висока прецизност ,моќност , енергетска е...


1 €
или предлог цена
22 мар 21:02



Компјутерски кројач HOMAG 3200*3200

СЕ ПРОДАВА Компјутерски кројач за иверка HOMAG 3200*3200 - со нова...


1 €
или предлог цена
22 мар 21:02



Komora

se prodava golema Komora za leb.., Visina 2.m, Monofazna.., 👉za in...


99 €
или предлог цена
22 мар 19:14



Mikser za testo i meso

se prodava MIXER za testo i meso od 30.L, vo Odlicna sostojba.,Trofaz...


400 €
или предлог цена
22 мар 19:14



vakum pumpa membranska 220 V AC -325 mbarar

Vakum pumpa membranska ispravna skoro nova 220V AC -325 mbar marka...


1 €
или предлог цена
22 мар 17:51



Reduktori i elektromotori

Poveke vidovi na elektro motori i reduktori


1 €
или предлог цена
22 мар 17:47



elektroventili24v DC polovni

eleketroventil 24 V DC polovni ispravni 3 komada 2 ilzezi 24V DC 5W...


1 €
или предлог цена
22 мар 17:26



TIG/CO2/aparati zavaruvanje

✅zavaruvanje ✅co2 ✅tig ✅aluminium ✅argon profesionalni tig /acdc /ro...


300 €
или предлог цена
22 мар 15:52



TELWIN MODEL SUPERTIG 200 AC/DC

ТИГ TELWIN 380v/220v kombiniran MODEL SUPERTIG 200 AC/DC tig е маши...


850 €
или предлог цена
22 мар 15:27



Страна 1 од 29

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам