Битола
                   
290 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Velosiped Rider

Se prodava velosiped Rider 18 brzini,malku koristen,kako nov.


7.000 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Вчера 20:52Prodavam velosiped

Se prodava tocak Totem vo odlicna sostojba koristen 1 godina Cena p...


1 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Вчера 20:16Velosiped kako Noov Ekstra!

Se Prodava Tocak so 18 brzini Zacuvan Ispraven Odlicen bez nikakov Pr...


5.000 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
5.500 МКД
Битола

Велосипеди

Вчера 19:31CUBE ACID 26" MTB-XT/SLR/ROCKSHOX/ Velosiped

Cube Acid - competition line - XT-SLX 3x10 -MTB ROCK SHOX so lock na...


300 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Вчера 18:41Cube limited pro (aim reaction) bulls specialized trek giant

Se prodava Cube limited pro Odlicen velosiped- mtb so gumi 29” golem...


530 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Вчера 17:06PRODAVAM DETSKI VELOSIPED ODLICNO ZACUVAN KAKO NOV

Prodavam detski velosiped zacuvan kako nov so odlicni gumi...


3.500 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Вчера 14:42Tecnobike, ram - 50 (M-L), trkala - 28ki

Tocakot e toj od slikite i e vo odlicna sostojba. Golemina na ram e ...


8.500 МКД
или предлог цена
- 1 % Попуст
8.600 МКД
Битола

Велосипеди

Вчера 13:00***VELOSIPED 26 ", 28 ",VELOSIPEDI***POVEKE MODELI

SCOTT YECORA 26" ,CANNONDALE 26",MERIDA 28 ", CUBE ACID 26", WHEEL...


1 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Вчера 11:04Scott Cheyenne MTB Velosiped 26 Shimano XT

MTB Scott Cheyenne -AL.RAM-7005 Menuvac DEORE XT 3 x 8 Amortizer R...


6.000 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Вчера 11:04SCOTT YECORA PRO/SPEC 26" VELOSIPED mtb

SCOTT - PERFORMANCE YECORA - PRO/SPE-MTB GUMI 26" ALUMINIUMSKI RAM...


220 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Вчера 11:04SCOTT CONTESSA - 640 / MTB -Velosiped

SCOTT CONTESSA / C - 640 - MTB Aluminium ram . Size "M" Trkala 26"...


140 €
или предлог цена
- 98 % Попуст
8.000 €
Битола

Велосипеди

Вчера 11:04Rog Sport 1965

Velosipedo e kompletno restavriran i e vo odlichna sostojba. Za povek...


1 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Вчера 09:12PRODAVAM NOV VELOSIPED MERIDA KUPEN OD SETEK

KUPEN E 40.000 denari se prodava za 35000 sostojbata e ista kako od p...


25.000 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

03 дек 13:53Velosiped MERIDA FREESPORT 28" DEORE

VELOSIPED MERIDA FREESPORT MENUVAC - SHIMANO DEORE 3 X 8 ALEX R...


140 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

03 дек 11:36FOKUS EXTRA

Velosipedot e vo odlična sostojba.Simano oprema 3x8.L GOLEMINA


220 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

03 дек 08:32CROS

Velosipedot e vo odlična sostojba.


4.000 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

03 дек 08:31ARROW VELOSIPED OD UVOZ

ARROW VELOSIPED UVOZ OD SVAJCARIJA ALUMINIUMSKI RAM SIMANO OPREMA ...


5.500 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
5.800 МКД
Битола

Велосипеди

02 дек 20:22VELOSIPED SERIOUS od uvoz

VELOSIPED SERIOUS OD UVOZ GERMANSKI ALUMINSKI RAM 26''GUMI NOVI 26...


7.000 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

02 дек 20:22Velisiped

velosipedi DOOK Golemina na trkalo 26 Info tel.070209048 Cenata ...


1 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

02 дек 15:46Trinx M1000 Elite 27.5 trkala velosiped/tocak

Se prodava Trinx velosiped 2021 godina vo odlichna sostojba so hidrau...


270 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

02 дек 12:29NAOCARI OCILA ZA VELOSIPED SKII MOTOKROS

Нови наочари, со еластична рамка од поликарбонат која перфектно се сп...


600 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

02 дек 11:08Prodavam tocak

Prodavam 2 polovni tocaci vo mnogu dobra sostojba , cena po 5000 den...


5.000 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

02 дек 08:32Велосипед

Велосипед Diamondback Со шимано опрема во тип топ состојба Информац...


250 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

01 дек 20:34CANNONDALE FATTY CAAD 3 USA VELOSIPED 26"

CANNONDALE FATTY CAAD 3 Head Shok Aluminium Ram GUMI NOVI 26" -...


12.000 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

01 дек 16:37VELOSIPED GIANT

Se prodava velosiped vo super sostojba uvezen od Germanija.


По Договор
или предлог цена
Битола

Велосипеди

01 дек 12:07KILOMETRAZI BRZINOMETRI SPEEDOMETRI ZA VELOSIPEDI

Нови брзинометри со голем број на функции, водоотпорни и лесни за мон...


650 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

01 дек 11:05Velosiped CRESTA

Se prodava velosiped CRESTA svajcarski velosiped so aluminski ram vo ...


10.000 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

01 дек 10:04Velosiped Sobim

Velosiped Sobim dobro socuvan ispraven tel 077 750 654


6.000 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

30 ное 16:58ВЕЛОСИПЕД МАШКИ

Велосипед машки , контакт Ицо 075-227-566


3.000 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

30 ное 12:16Velosiped Велосипед

Се продава велосипед Diamondback со шимано опрема во тип топ состојб...


250 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

30 ное 12:02Se prodava detsko tocace

Исправно


1.300 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

30 ное 11:54City Bike Gradski Velosiped Jupiter

Gradski Velosiped Jupiter Millennium 7 Proizveden vo Danska Ra...


11.000 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

30 ное 11:37Продавам велосипед Gazelle

Се продава велосипед Gazelle во исправна состојба со 21 брзини.


9.000 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

30 ное 08:36ДЕТСКИ ТОЧАК SCOTT

Продавам детски точак Scott со Shimano опрема. Точакот е исправен.


4.000 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

30 ное 08:35Се продава нов GHOST Kato Essential 29''

Се продава нов GHOST Kato Essential 29'' неотпакован со гаранција. 0...


43.000 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
45.000 МКД
Битола

Велосипеди

29 ное 18:11Cresta Giro Neo E bike TOP!!!!

Cresta e Svajcarska kompanija koja velosipedite gi proizvedva i sklop...


2.300 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

29 ное 13:33VELOSIPED/TOCAK PARTIZAN-SUBOTICA

VELOSIPED/TOCAK PARTIZAN-SUBOTICA FALI STITNIK ZA LANEC I KOZA ZA SE...


6.000 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
6.500 МКД
Битола

Велосипеди

29 ное 10:32Велосипед / Точак / Velosiped / Tocak

Се продава.. во одлична состојба!


7.000 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

28 ное 19:46Raleigh Rushhour 1.0

Odlicno socuvan Shimano Altus menjac Alvio Tektro Vela hidraulicni k...


500 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

28 ное 13:12se prodava GIANT advanced TCR

golemina 54cm.2018gd.Ultegra r8000


1.150 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

28 ное 13:00Страна 1 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам